Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sp371

Kan tahlili sonuçlarıma göre dikkat etmem gereken değeler var mı test sonuçlarımda?

Önerilen İletiler

sp371    2

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Bireysel ve fiziksel detaylar:

• Yaş 23
  • Boy 180
  • Spor geçmişi 1 yıl
  • 65 kiloyum ve yağ oranım %12-15 arası

Hipofiz tümörü tanısı aldım ve testosteron üretimim düşük olduğundan doktor sustanon tedavisine başlattı. 3 ayda toplam 9 ampul sustanon kullandım. Endokrin doktoruna düşük doz sustanondan verim alamadığımı ve enanthate kullanacağımı söyledim onay verdi.

Öncesi ve sonrası tahlillerim var yorumlar mısınız rica etsem.

Kullanadığım ilaç ve doz

İran testosteron enanthate haftada 500mg

Not: Enanthate 28 haziranda başladım, tahliller sustanonun sonuçları.

Screenshot_20240628_200425_e-Nabz.jpg Screenshot_20240628_200432_e-Nabz.jpg Screenshot_20240628_200439_e-Nabz.jpg Screenshot_20240628_200449_e-Nabz.jpg Screenshot_20240628_200455_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212617_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212625_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212634_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212642_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212700_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212707_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212715_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212723_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212729_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    880

Geçmiş olsun dostum.

1. Kan yoğunluğun artmış kan verebilir yada hacamat yaptırabilirsin.
  2. Beslenmeye spora özen göster

Ekstra:

• Nac600
  • multivitamin
  • Çinko
  • D3
  • k2

Kullanımı yararına olur...

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    890

@Diver gerekenleri söylemiş herşey ilaçlı olması gerektiği gibi lh+fsh+total test için.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    2
Diver, 14 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun dostum.

1. Kan yoğunluğun artmış kan verebilir yada hacamat yaptırabilirsin.
  2. Beslenmeye spora özen göster

Ekstra:

• Nac600
  • multivitamin
  • Çinko
  • D3
  • k2

Kullanımı yararına olur...

Sağolun hocam 

Demir düşmesine rağmen kan hücreleri çoğalmış, demir takviyesi alayım mı kan yoğunluğunu vs artıtır mı? Özellikle sabahları yorgun hissediyorum.

Birde ESTRADIOL 6 dan 60 lara çıkmış bel çevresini biraz kalınlaştırdı gibi hocam referans aralığına çekmek istiyorum Arimidex mi kullanayım? Mesela 30 olsa fark hissedilir mi? 30a çekmek için kaç tablet,  kaç gün kullanayım bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
sp371, 7 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam 

Demir düşmesine rağmen kan hücreleri çoğalmış, demir takviyesi alayım mı kan yoğunluğunu vs artıtır mı? Özellikle sabahları yorgun hissediyorum.

Birde ESTRADIOL 6 dan 60 lara çıkmış bel çevresini biraz kalınlaştırdı gibi hocam referans aralığına çekmek istiyorum Arimidex mi kullanayım? Mesela 30 olsa fark hissedilir mi? 30a çekmek için kaç tablet,  kaç gün kullanayım bilmiyorum.

Demir güzel elleme. Yarım arimidex referansa sokar fazlası yorar seni. Sustanon östrojeni yükseltmiş. Aslında testoyu 250 kullansan daha iyi olur. Kas oranın arttıktan sonra 500 yaparsın.

tarihinde Diver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    2
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Demir güzel elleme. Yarım arimidex referansa sokar fazlası yorar seni. Sustanon östrojeni yükseltmiş. Aslında testoyu 250 kullansan daha iyi olur. Kas oranın arttıktan sonra 500 yaparsın.

Hocam yarım Arimidex ne zaman alayım?  haftada 1 kez mi? 

Sustanon 250 kullandım çok etki alamadım o yüzden 500 kullanıyorum, Burak hocayla ayarladık pazartesi cuma günleri enjeksiyon şeklinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
sp371, Şimdi yazdı:

Hocam yarım Arimidex ne zaman alayım?  haftada 1 kez mi? 

Sustanon 250 kullandım çok etki alamadım o yüzden 500 kullanıyorum, Burak hocayla ayarladık pazartesi cuma günleri enjeksiyon şeklinde

Biran önce tek seferlik alacaksın. Ben tahlil ile östrojene müdahale edilmesi taraftarıyım. Haftalık düzenli kullanırsan kürün verimini baltalayabilir. Göğüste batma kaşıntı vs hissedersen kan tahlili yaptırırsın müdahale ederiz. Burak hocayla planladıysanız kafan rahat olsun :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    2
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Biran önce tek seferlik alacaksın. Ben tahlil ile östrojene müdahale edilmesi taraftarıyım. Haftalık düzenli kullanırsan kürün verimini baltalayabilir. Göğüste batma kaşıntı vs hissedersen kan tahlili yaptırırsın müdahale ederiz. Burak hocayla planladıysanız kafan rahat olsun :)

Hocam iki göğüs ucunda da çatlak şeklinde yara gibi şey vardı, elimle dokundum çok az kan geldi dediğiniz bu mu oluyor ?

Tahlili 20 güne yaparım, doktor 1 ay sonra gel dedi, sürekli gidip tahlil yaptırıp bıktırmayalım adamı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
sp371, 18 dakika önce yazdı:

Hocam iki göğüs ucunda da çatlak şeklinde yara gibi şey vardı, elimle dokundum çok az kan geldi dediğiniz bu mu oluyor ?

Tahlili 20 güne yaparım, doktor 1 ay sonra gel dedi, sürekli gidip tahlil yaptırıp bıktırmayalım adamı :D

Yok o değil. Sanki içeriden iğne batar gibi olur yada kaşınır. Tshirt vs giyerken göğüs ucuna deyince acır. Doğru 20 gün sonra yaptırırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    2
Diver, 9 dakika önce yazdı:

Yok o değil. Sanki içeriden iğne batar gibi olur yada kaşınır. Tshirt vs giyerken göğüs ucuna deyince acır. Doğru 20 gün sonra yaptırırsın.

Sağolun hocam çok teşekkür ettim.  Yarım Arimidex alıyım sonra tahlile göre bakarız, duygusallık istemiyorum o yüzden kontrol altına almak istiyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: jasyak
      Herkese selamlar,
      Kendimde araştırdığım referanslardan da gördüğüm takip ettiğim 8 haftalık GW-501516 ve SR-9009 kürüne gireceğim bu kür öncesinde vermem gereken tahliller nelerdir? Bu arada tahlilde sorun olmaması açısından özelde direkt tahlil yaptırmayı planlıyorum yapmam gerekenleri söylerseniz çok mutlu olurum.
    • Yazan: nomore1
      4 Aydır iran testosterone toplam 500 mg pazartesi-perşembe 250 mg olmak üzere kullanıyorum son 15-20 gündür oxandrolone var  ayrıca 25 gündür de bir sebepten dolayı antibiyotik olarak bactrim kullanıyorum böbrek değerleri gözümü korkuttu açıkçası su alımım maksimum 2-3 lıtredır son enjeksiyon pazartesi günüydü bugün cuma test yaptırdım testo değeri sizce normal mi makine o değere kadar mı ölçtü bilmiyorum normalde 1500+ yazması lazım ama böbrek konusunda antibiyotik mi yaptı acaba bu şekilde moralim bozuldu biraz tehlikeli mi hocalar tavsiyelerinizi bekliyorum @metinav@rastlantisal

• Yazan: badibuilding06
      Doğalım bir sıkıntı gözükmüyor ama yine de emin olmak için sormak istedim bir sıkıntı var mı sizce?

• Yazan: bilgazli
      Kür içinde kaç günde bir kan tahlili yaptırmamız elzemdir?
      Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    • Yazan: selambenemin
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      2 sene önce trenbolene kullandım ama halen etkisi atamadım cinsel ilişki esnasında sertleşme olmuyor.
      Şuan:
      TESTOSTERON BOLDENON MASTERON Kürünün 6. Haftasındayım ne libido ne var ne istek, bugün test yaptırdım acaba sonuç göre yardımcı olacak birisi var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.