Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

seytan9

Arcanum pre-workout yüksek dozajlı alınır mı?

Önerilen İletiler

seytan9    12

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

https://thirtyonetr.com/arcanum-pre-workout--400-gr-160-servis--aromasiz

Arkadaşlar şu şekilde bu pre-workout'dan almak istiyorum alınır mı? 160 servis yazdığına bakmayın yasadışı diye ülkeye sokmada sorun yaşıyorlarmış sanırım o sebeple yazıyorlarmış öyle. Sizce alınır mı bilginiz var mı ne gibi sorunlar yaşarız normal bir supplementten pre workoutdan farkı nedir?

• Kilo: 139
  • Boy: 180

Bilinen herhangi bir hastalık: Herhangi bir hastalığım bulunmuyor.

Spor geçmişi: 14 yaşımdan beri yılın yarısı spor yapıyorum sonra maalesef gaflete düşüp tekrar bırakıyorum. Ama sağlam bir diyet ile güzelce kardiyo yapmak istiyorum bu pre-workout ile amacım biraz da olsa kardiyo sürelerini arttırmak. Kullanmamda sizce ne gibi bir sakınca olabilir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BBurak    110
  • Sedanter bir birey değilsen ve kadiyovasküler hastalığın yoksa herhangi bir sorun yaşamazsın.
  • Dediğin gibi aminoasit profili uygun olmadığı için 160 servis olarak belirtilmek zorunda kalınmış.
  • Yüksek yağ oranlı bireyler için böyle bir ürüne gerek yok. 
  • Bu tarz ürünlerin en verimli zamanları definisyon döneminin sonlarıdır.
  • Senin kilon  yüksek ve beslenmen kötü olduğu için böyle bir üründen tam anlamıyla yararlanım sağlayamazsın.
  • Kardiyovasküler kapasiten yeterli olmadığı için yan etkileri olabilir. Çünkü bu ürünler genelde nabız ve vücut sıcaklığı üzerinden çalışır.
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    52

Türkiye pre-workoutlarin içinde 15gram servisinde 210mg kafein bulunur sağlık bakanının izin verdiği ve citrulin malat ve beta alanin açısından da türkiye pre leri sınıfta kalır bir insan vücudu 70kglik bir insan için değer düşüktür linkdeki ürün 20gram servisi yüksek citrulin kafein alanın ve bir çok aminoasit değeri yüksek alınır mi sizin kararınız eğerki degerler gerçekse alınır pump etkisini çok güzel bir şekilde artirir

TÜRKİYE'DE PRE WORKOUTLAR SADECE PAHALI BİR KAHVEDİR 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Amacım kardiyolarda biraz daha da olsun fazla performans göstermek ve kardiyo sürelerini az da olsa uzatmak. Sonda söylediğinize katılıyorum. Nox2 kullanıyordum inanın hiçbir etkisini görmedim. L-Carnitine bünyemde çok daha fazla enerji etkisi yaratıyordu. Ama bu ürünlerin değerleri baya yüksek bakalım satın alacağım deneyeceğim.

Tekrardan teşekkürler iyi forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.440

Preworkoutlardan mucize beklememek lazım. Çok bel bağlama hayal kırıklığı yaratır. 

Önce doktora görünüp kalp sağlığından emin olduktan sonra yohimbe ile süreci hızlandırabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12

Haklısınız kahve gibi görüyorum ben aslında biraz daha güçlüsü gibi. Fazla bel bağlamak hayal kırıklığından başka bir şey değil. Açıkçası 1 ay natural devam edip Burak Hoca ile küre girmeyi düşünüyorum. WhatsApp'dan kendisi ile görüştüm. Yohimbe içeren sarms kürüne gireceğim. 8 haftalık bir süreç ile ilerleyeceğiz. Ağustos ayında girmeyi düşünüyorum. Hem bütçeyi de o zamana toparlamış olurum.

Ağustosa kadar da bir ısınayım yavaştan istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.440

Çok isabetli bir karar olmuş. Bu dönemde kilo vermek ile beraber kaslanmaya da odaklanırsan sonuç harkulade olur. Başarılar diliyorum. Açacağın günceyi de ilgi ile takip edeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Çok isabetli bir karar olmuş. Bu dönemde kilo vermek ile beraber kaslanmaya da odaklanırsan sonuç harkulade olur. Başarılar diliyorum. Açacağın günceyi de ilgi ile takip edeceğim.

Kesinlikle. Çok teşekkür ederim takip etmeniz beni motive etti. 

tarihinde seytan9 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.