Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yusufozmen113

Oxandrolone kullanırken proviron kullanmalı mıyım?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

İlk kürüm olacak bir yerde oxandrolone 30 mg kullanımında çokta bi zararı olmayacağı söylendi pct çabuk toparlanır vesaire ben de ox araştırdım güvendiğim birinden temin etmek istedim bana provironda verebileceğini testosteron baskılamasını engelleyeceğini söyledi sizce mantıklı mi?

Not : Sadece 1 ay kullanıp bitireceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ceketss    15
gönderildi (düzenlendi)

provironun testosteron baskılamasını önlemek gibi bir işlevi yok. SHBG'ye bağlanıp serbest testosteron seviyeni arttırır sadece.

kardeşim sana şöyle söyleyeyim sadece 30mg anavarı yanında hiçbir şey olmadan kullanırsan direkt hiçbir sonuç alamazsın. anavar çoğu zaman definasyon dönemlerinde kurumak için kullanılıyor, kendi başına da değil. oral only kür yapma, hatta muhtemelen yaşın küçük o yüzden hiçbir kür yapma.

tarihinde ceketss tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    601

1 ay kullanıp ne verim almayı düşünüyorsun sen ox.dan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ceketss, 8 dakika önce yazdı:

provironun testosteron baskılamasını önlemek gibi bir işlevi yok. SHBG'ye bağlanıp serbest testosteron seviyeni arttırır sadece.

kardeşim sana şöyle söyleyeyim ox derken anavardan bahsediyorsan sadece 30mg anavarı yanında hiçbir şey olmadan kullanırsan direkt hiçbir sonuç alamazsın. anavar çoğu zaman definasyon dönemlerinde kurumak için kullanılıyor, kendi başına da değil. oral only kür yapma, hatta muhtemelen yaşın küçük o yüzden hiçbir kür yapma.

yaşım küçük değil lakin anavar kullanıp ciddi sonuç alan çok arkadaşım var dediğim gibi kısa girip çıktılar gözle görülür azda olsa bir değişiklik oldu.

GHOST, 8 dakika önce yazdı:

1 ay kullanıp ne verim almayı düşünüyorsun sen ox.dan?

adalede sertlik icin kullanacagim form konusunda herhangi bir eksigim yok denemek amacli kullanmak istiyorum kisa kullanip verim alan cok arkadasim var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ceketss    15
yusufozmen113, 6 dakika önce yazdı:

yaşım küçük değil lakin anavar kullanıp ciddi sonuç alan çok arkadaşım var dediğim gibi kısa girip çıktılar gözle görülür azda olsa bir değişiklik oldu.

1 ay anavar kullanacaksın, vücudunun testosteron üretimini bozacaksın ve karşılığında hemen hemen hiçbir şey almayacaksın. bu sana mantıklı geliyor mu?

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ceketss, 2 dakika önce yazdı:

1 ay anavar kullanacaksın, vücudunun testosteron üretimini bozacaksın ve karşılığında hemen hemen hiçbir şey almayacaksın. bu sana mantıklı geliyor mu?

ben de ise yarıyor mu diye konu açtım gözle görülür etki alan arkadaşlarım var o yüzden daha bilinçli deneme yanımla değildi bilgili insanlardan cevap almak istedim teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
yusufozmen113, 33 dakika önce yazdı:

ben de ise yarıyor mu diye konu açtım gözle görülür etki alan arkadaşlarım var o yüzden daha bilinçli deneme yanımla değildi bilgili insanlardan cevap almak istedim teşekkürler.

Arada bende rötüş için kullanıyorum fakat dışardan bakan biri nolmuş sana ne kullanıyorsun filan demek etkileri çok minimal adele sertliği konusunda da winstrole kıyasla bana göre hiçbir şey verdiği sertlik kuruluk. Hani yağ oranın çok düşükse ufak bir ilüzyon olsun istiyorsan biraz daha kuru olmak felan olabilir yada definasyonda kas kütleni korumak istiyorsan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deu    3

Hazır konu açılmışken sormak istedim. Proviron doğal hormon üretimini baskılayaraj pct gerektirir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.