Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ed4wert4

Cooper pharma kullanan var mı?

Önerilen İletiler

ed4wert4    16

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

İlk defa Cooper Pharma Clenbuterol kullanacağım daha önce kullananlar var ise yorumlara gelebilir, bugün kullandıktan sonra etkilerini yazarım ürün orijinal mi emin değilim kendi doğrulama sitesinde kazıdığım kod çalıştı ama insan emin olamıyor kullanmadan.

IMG_1323.jpg IMG_1324.jpg IMG_1325.jpg IMG_1326.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

novacaineibo    15

Bir rivayete göre aamir khan bu cleni kullanmıştır :D 

Şaka şaka ben kullanmıştım birkaç sene öncesinde el ayak titretir ama aman aman bir performansı olduğunu düşünmüyorum halis muhlis Hint malı demişlerdi bana verirken tr olduğunu düşünüyorum satıcına bağlı umarım istediğin verimi alırsın.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16
novacaineibo, 3 saat önce yazdı:

Bir rivayete göre aamir khan bu cleni kullanmıştır :D 

Şaka şaka ben kullanmıştım birkaç sene öncesinde el ayak titretir ama aman aman bir performansı olduğunu düşünmüyorum halis muhlis Hint malı demişlerdi bana verirken tr olduğunu düşünüyorum satıcına bağlı umarım istediğin verimi alırsın.

Teşekkür ederim deneyimini paylaştığın için dostum, yarım tablet mi tam tablet mi kullanmamı önerirsin ilk gün için 70 kiloyum 2 yıldır spor yapıyorum bir de idmandan ne kadar önce kullanmamı önerirsin ben yarım saat diye biliyorum ama kullanmış biri daha iyi bilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
impulse101    4

hocam sorgulama kodu olan ürün nasıl yerli olabiliyor, bilmediğim merak ettiğim için soruyorum.teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    366
impulse101, 1 dakika önce yazdı:

hocam sorgulama kodu olan ürün nasıl yerli olabiliyor, bilmediğim merak ettiğim için soruyorum.teşekkürler

orijinal 1 tane ürün alıp hepsine aynı kodu basmak zor değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
impulse101    4
ardas, 6 dakika önce yazdı:

orijinal 1 tane ürün alıp hepsine aynı kodu basmak zor değil.

doğru check sayacı koymadılarsa yapabilirler onu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bazı ürünleri çoğu sp ürününden iyi şakasız yani . Uzun süre cooper ve sp kullandım tren enanthate olarak cooper orjinal sp den kat kat daha iyi. Testo cypionate da doluydu cooper ın ama prop kullandığımda ağrıdan ölmüştüm 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16
impulse101, Bir saat önce yazdı:

doğru check sayacı koymadılarsa yapabilirler onu 

Check sayacı yok onu söyliyim fakat kazıman gerekiyor kodu görmek için sanırım bu şekilde de kopyalanabilir zor olduğunu sanmıyorum o kazıma olayını yapmanın, denemek gerekiyor emin olmak için

anabolik.adam, 50 dakika önce yazdı:

Bazı ürünleri çoğu sp ürününden iyi şakasız yani . Uzun süre cooper ve sp kullandım tren enanthate olarak cooper orjinal sp den kat kat daha iyi. Testo cypionate da doluydu cooper ın ama prop kullandığımda ağrıdan ölmüştüm 

Clen çalışırsa aynı satıcıdan cooper testo e düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4, Şimdi yazdı:

Clen çalışırsa aynı yerden testo e düşünüyorum cooper

Dene bakalım cidden satıcı vs de çok önemli 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
ed4wert4, 9 dakika önce yazdı:

Check sayacı yok onu söyliyim fakat kazıman gerekiyor kodu görmek için sanırım bu şekilde de kopyalanabilir zor olduğunu sanmıyorum o kazıma olayını yapmanın, denemek gerekiyor emin olmak için

Çinde çok komik rakama yapıyorlar. Sen bile ali babadan alabilirsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 44 dakika önce yazdı:

Çinde çok komik rakama yapıyorlar. Sen bile ali babadan alabilirsin :)

Check kodu olayı gerçekten de çok basit bir olay . Bunu en iyi sp yapmış aslında kodu 1 kez bile taratsan direk sitesinde kaç kere taratıldıysa hemen çıkıyor. Yani sana gelen ürün orjinalse siteden check ettiriyosun ve daha önce kodu taratma sayısı sıfır ise ilk defa o ürünü sen kullancaksın ve orjinal bir ürün olduğunu da sana söylüyor. Hatta başıma geldi deca almıştım 3 tane sp. 2 si orjinal ve daha önce sıfır taratma vardı diğer deca da 4 kere yaratılmıştı kod çok büyük ihtimalle ya sahteydi yada iade vs oldu satıcıya ve satıcı kendi de taratmış olabilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Sp'nin çakma sitesini yapıp ordan check yaptırdılar uzun süre kimse anlamadı bu forum hariç 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 3 saat önce yazdı:

Sp'nin çakma sitesini yapıp ordan check yaptırdılar uzun süre kimse anlamadı bu forum hariç 😄

Hahahahahahaa ya gerçekten şu sahte marka olayı sıktı ya adamlar diyo hammadde pahalı yada dolar üzerindeen diyolar tamam diyoruz dünya para veriyoruz alıyoruz sahte çıkıyor kafayı yemelik 😀

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
anabolik.adam, 6 dakika önce yazdı:

Hahahahahahaa ya gerçekten şu sahte marka olayı sıktı ya adamlar diyo hammadde pahalı yada dolar üzerindeen diyolar tamam diyoruz dünya para veriyoruz alıyoruz sahte çıkıyor kafayı yemelik 😀

Burak hocayı tanımasam bende bir daha küre girmezdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elimdeki ürünler bitsin bir sonraki ürünler noxy olcak zaten herkes çok övüyo sende okey dediysen iş bitmiştir zaten 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
anabolik.adam, 3 dakika önce yazdı:

Elimdeki ürünler bitsin bir sonraki ürünler noxy olcak zaten herkes çok övüyo sende okey dediysen iş bitmiştir zaten 😀

Ya belki bazı arkadaşlar beni yanlış anlıyor olabilir. Devamlı övüyorum diye. Burak hoca babamın oğlu değil ve inan şu ana kadar stokladığım ürünlerle tofaş alırdım. Konularıma bakabilirsin stokladıklarımı görebilirsin. Gerçekten memnun olmasam bu kadar para dökmezdim. Maddi durumu olan herkese öneriyorum Noxyi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Ya belki bazı arkadaşlar beni yanlış anlıyor olabilir. Devamlı övüyorum diye. Burak hoca babamın oğlu değil ve inan şu ana kadar stokladığım ürünlerle tofaş alırdım. Konularıma bakabilirsin stokladıklarımı görebilirsin. Gerçekten memnun olmasam bu kadar para dökmezdim. Maddi durumu olan herkese öneriyorum Noxyi.

Ya valla bro artık ucuz ürün yok yani zaten küre gircek kişiler durumu yoksa yapmasınlar yoksa ya sahte ürün kullancaklar ya koruyucu vs yapamıcaklar her türlü sağlıklarına yazık malesef durum bu bütçen varsa sağlam ürün al geç yoksa bulaşma bile. Sp ye verdiğim para yerine noxy e vercem en azından sahtesi yok ve herkes memnun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
anabolik.adam, 14 dakika önce yazdı:

Ya valla bro artık ucuz ürün yok yani zaten küre gircek kişiler durumu yoksa yapmasınlar yoksa ya sahte ürün kullancaklar ya koruyucu vs yapamıcaklar her türlü sağlıklarına yazık malesef durum bu bütçen varsa sağlam ürün al geç yoksa bulaşma bile. Sp ye verdiğim para yerine noxy e vercem en azından sahtesi yok ve herkes memnun 

Hayırlı olsun şimdiden dostum.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16

Arkadaşlar ürün Sahte, dün idmandan yarım saat önce kullandım etki yoktu bugün sabah aç karnına kullandım yine etki yok ürün çöp. Adamlar çakılabilecek her şeyi çakmışlar temiz bir çalışma olmuş ürünü aldığım site internette steroid satan sitelerden birisi (adını vermek yasak zaten hepsi aynı dolandırıcılıkta) bu olay internetten steroid almayı düşünen tecrübesiz arkadaşların kulağına küpe olsun bu forumun kıymetini bilsinler, dolu ve orjinal ürün için sol altta whatsapp butonu var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
impulse101    4
ed4wert4, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar ürün Sahte, dün idmandan yarım saat önce kullandım etki yoktu bugün sabah aç karnına kullandım yine etki yok ürün çöp. Adamlar çakılabilecek her şeyi çakmışlar temiz bir çalışma olmuş ürünü aldığım site internette steroid satan sitelerden birisi (adını vermek yasak zaten hepsi aynı dolandırıcılıkta) bu olay internetten steroid almayı düşünen tecrübesiz arkadaşların kulağına küpe olsun bu forumun kıymetini bilsinler, dolu ve orjinal ürün için sol altta whatsapp butonu var.

hocam güvenlik numarası sonu 3k7 ile mi bitiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16
impulse101, 1 dakika önce yazdı:

hocam güvenlik numarası sonu 3k7 ile mi bitiyor

Hayır farklı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
ed4wert4, Bir saat önce yazdı:

Dostum bu şekilde mi geldi yoksa bandrollü ambalajlı şekilde mi geldi ? Bide ürününün sahte mi orjinal mi bilmiyorum ama clen daha önce çok kullandım balkan orjinal kullandım hep ve öyle dediğin şekillerde hemen etki olmamıştı kondisyonum artmıştı ilk günler 1. Haftadan sonra etkiler artmıştı 3 haftadan sonra da el titremesi çarpıntılar başlamıştı ama kesinlikle ilk haftadan etki görmemiştim

tarihinde anabolik.adam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16
anabolik.adam, 40 dakika önce yazdı:

Dostum bu şekilde mi geldi yoksa bandrollü ambalajlı şekilde mi geldi ? Bide ürününün sahte mi orjinal mi bilmiyorum ama clen daha önce çok kullandım balkan orjinal kullandım hep ve öyle dediğin şekillerde hemen etki olmamıştı kondisyonum artmıştı ilk günler 1. Haftadan sonra etkiler artmıştı 3 haftadan sonra da el titremesi çarpıntılar başlamıştı ama kesinlikle ilk haftadan etki görmemiştim

Dostum bandrollü ve ambalajlıydı fakat 70 kilo bir adamın aç karnına ilk defa clen kullandığı zaman etki görmesi gerektiğini düşünüyorum bu ilaç en basitinden bronşları açması nefesi kolaylaştırması gerekiyor o etki bile yok ayrıca clenbuterolde ilk haftadan değil 3. haftadan etki gören bir seni gördüm tam aksine vücudun ilaca alışıyor olması ve haftadan haftada dozaj arttırman gerekiyor ilk kullanımda etkisi olmayan bir clenin orjinal olduğunu düşünmüyorum sen balkan orjinali nerden temin ettin de orjinal olduğuna emin olabildin.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4, 1 saat önce yazdı:

Dostum bandrollü ve ambalajlıydı fakat 70 kilo bir adamın aç karnına ilk defa clen kullandığı zaman etki görmesi gerektiğini düşünüyorum bu ilaç en basitinden bronşları açması nefesi kolaylaştırması gerekiyor o etki bile yok ayrıca clenbuterolde ilk haftadan değil 3. haftadan etki gören bir seni gördüm tam aksine vücudun ilaca alışıyor olması ve haftadan haftada dozaj arttırman gerekiyor ilk kullanımda etkisi olmayan bir clenin orjinal olduğunu düşünmüyorum sen balkan orjinali nerden temin ettin de orjinal olduğuna emin olabildin.

Kullandığım zaman 10 yıl öncesiydi o zamanlar sahte ilaç bile yoktu 😀 bende kademeli arttırmıştım ama senin dediğin tarzda hiçbir zaman ilk günden etki yaşamadım boy kilo farkıdır belkide bilmiyorum ki. O zamanlar top oynuyordum eski profesyonel sporcuyum boy 2.02 belki de dozaj düşük gelmiştir veya geç etki yapmıştır bilmiyorum doğrusu ama kondisyonum tavandı onu hatırlıyorum ilk gün kullandığımda. Umarım istediğin etkiyi alırsın çok üzücü bir durum o kadar para veriyorsun ve ürün sahte vs çıkıyor gerçekten whatsapp butonu hariç alışveriş yapmamak lazım . Bende cooper tren enanthate var yurt dışından getirtmiştim birazdan fotosunu paylaşcam 

Bana bu şekilde bandrollü ve jelatinli geldi aynı sigara paketini açarsın o şekilde. Trenabolic kısmını altında da ekstra ince bir jelatini var . Önceden çok cooper kullandım daha önceden de böyle gelmişti testosu full doluydu test vermiştim tren olarak da önceden kullandım sp den kat kat iyiydi etki olarak ve hiçbir şekilde ödem apse vs yapmıyor sp tren enanthate biraz yapıyordu ama bunda yok o durum 

IMG_20240703_152918.jpg IMG_20240703_152925.jpg IMG_20240703_152932.jpg IMG_20240703_152936.jpg IMG_20240703_152941.jpg IMG_20240703_152947.jpg IMG_20240703_153120.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Anubis666
      Dostlar merhaba,
      1. Ayım dolmak üzere kullandığım ilaçları ve mgları yazıyorum:
      testo p 300  tren ace 300 masteron 300 winstrol-anavar günlük x3 clenbuterol x1 5. Haftama girdiğimde enjeksiyonları 600 e çekicem 2 günde bir değilde günlük enjeksiyon şeklinde. ilk kürüm değil fakat tren ile ilk kürüm trenin olumsuz yan etkileri az denecek şekilde yaşıyorum bu yüzden vücudumun bu mgları kaldırıcağını düşünerektende arttırma yoluna gidiyorum. Gerekli vitamin mineraller, eklem ve karaciğer koruyucuları bunların hepsi tam ve düzenli şekilde kullanıyorum. Fakat her gün kalçadan iğne çok zor olacak ve ödemde cabası… Enjeksiyon önellerinizi yaşadığım yan etkilerden bahsedeyim ki gayet az yaşıyorum...
      sinir ve agresiflik ufak tefek  paranoya nadir nefes darlığı nadir özellikle şunu da fark ettim ki forumda da okumuştum ama deneyimledim de  tatlı yediğimde yarım saat geçmeden vücut ısısı artıyor boncuk boncuk terletiyor klima fayda etmeyecek şekilde buda trenin gayet çalıştığını gösteriyor diye tahmin ediyorum ki verdiği güç kuvvet cabası. Bu tarz küre girmiş kişilerin değerli bilgilerini ve öneri vb her şeyinizi canı gönülden dinlemek isterim dostlar saygılar.
    • Yazan: Endmion
      Ventolin clenle aynı amaca yönelik bir ilaç ama kimileri ventolinin hiç işe yaramadığını söylüyor. Clenle ventolin arasında ne kadar fark var acaba? Ve sabah aç karnına kardiyodan önce bi tablet ventolin atsam etki görür müyüm merak ediyorum 
    • Yazan: OnurDjem
      Sevgili Hocalarım Değerli Abilerim Herkese iyi günler diliyorum benim önemli bir sıkıntım var.
      Ben 19 yaşındayım. Testosterone Prop, Winstrol ve Clenbuterol kürüne girdim 4 hafta önce şuan 4. haftadayım ve uykuyla ilgili sıkıntılarım var. çok uyanık kalsam bile uyuduğumda en fazla 2 saat uyuyorum ve uyanıyorum bir daha da sabaha karşı uyuyabiliyorum uyku döngümü bozuyor. MCT yapıyordum ancak Proviron bulamadığım için yaklaşık 1,5 haftadır Proviron kullanamıyorum ancak pazartesi bulabileceğim. Sizce bu uykusuzluk Proviron eksikliği yüzünden midir? Aynı zamanda ilaçları bir anda bırakıp PCT ye kan testi yaptırmadan geçebilir miyim? Klomen Ve Nolvadex (Tamoksifen sitrat) 
      Bu uykusuzluk ve Sinirlilik biraz sıkıntı. Kullandığım marka da novalife biraz problemli bir markaymış aldıktan sonra farkettim. İlacı bırakıp PCT ye direkt geçiş yapsam bir sorun olur mu? PCT yaparken Clenbuterole devam ederim sadece testo ve Winstrolü bırakırım.  yada Bu sorun proviron eksikliği yüzündense proviron tedarik edebilirim. Ne yapmamı önerirsiniz uyuyamıyorum ve biraz sinirlilik var üstümde. 
      Bırakmak yerine ilaçları bu uykuyu nasıl çözebilirim? mct ye kaldığım yerden devam etmek mantıklı mı?  4Hepa da kullanıyorum karaciğer için tamamen ilerlerken sağlıklı bir biçimde ilerlemek istiyorum. 
    • Yazan: Dmnzx0
      8 mayıs küre başlangıç tarihi ( şuanda hala küre devam ediyorum bugün 30 haziran, agustos sonunda kürü bitiricem )
      Kullandığım ilaçlar ;
      Kür boyunca testo propionat ( haftada 300 mg ) İlk 13 hafta primobolan ( haftada 200 mg ) Son 6 haftadır masteron propionat ( haftada 300 mg ) Son 20 gündür clenbuterol Son 15 gündür iran yohimbine ( günde 3 tablet ) Kür öncesi formum ;

Şuan ki formum ;

• Yazan: ketojen
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yaşım 36, 4 yıldır yapıyorum bu sporu ve istediğim forma ulaşamadım açıkçası. Daha önce kür vs denemedim hatta supp. olarak çinko ve d3 dışında pek bir şey de kullanmıyorum. Salonda hocam clenbuterol önerdi ama araştırmalarıma göre taşikardi gibi yan etkileri varmış. Annem astım olduğu için ağızdan hava olarak alınan ilaçtan kullanıyor(markasını bilmiyorum).
      Doz ayarı hakkında da fikrim yok, tecrübeli kişiler varsa bu ürün ile sonuç alır mıyım? Riskleri var mıdır? Doz ayarı nasıl yapılır vb. konularda yardımcı olur musunuz? Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.