Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

N_atasha

Veteriner steroid

Önerilen İletiler

N_atasha    0

Arkadaşlar veterinerde boldenon , trenbolone gibi ilclar varmis sanırım gecen bir konuda da gordum winstrol falanda varmis masteron vs vs. Fiyatlari önemli degil orjinal bulamadigim icin ordan alip paraya kiyarim fakat yan etki vs vs bakimindan bi fark olur mu ? Yani cunku hayvan ve insan anayomisi farkli o yuzden ilaclardan alinan yan etki daha mi cok olur ? Cunku oyle degilse bundan sonra oralarfan tedarik etmeyi dusunuyorum. Birde testosteron yoktur sanırım? Onuda eczane sustanon olarak tamamlariz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Veterinerinde sahtesi var ;) masteron boldenon winsterol zaten hayvan ilacı ben çok kullandım veteriner ilaç,masteronunu denemen lazım böyle bir şey olamaz efsane sağlam satıcı bul ne verse çalışır merak etme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
N_atasha    0
Veterinerinde sahtesi var ;) masteron boldenon winsterol zaten hayvan ilacı ben çok kullandım veteriner ilaç,masteronunu denemen lazım böyle bir şey olamaz efsane sağlam satıcı bul ne verse çalışır merak etme

Peki yan etki bakimindan bi fark oldu mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

insan anatomisiyle hayvan anatomisi farklı derken :D insanlarda memeli hayvanlar sınıfına girer ve insan için kullanılan her ilaç hayvanlar için kullanılabilir. çok çok nadir sadece tek türe özel ilaçlar olur onun dışında fark görülmez rahat olun :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19
tolgacan94, 31.07.2017 - 02:48 yazdı:

insan anatomisiyle hayvan anatomisi farklı derken :D insanlarda memeli hayvanlar sınıfına girer ve insan için kullanılan her ilaç hayvanlar için kullanılabilir. çok çok nadir sadece tek türe özel ilaçlar olur onun dışında fark görülmez rahat olun :)

Çok güzel bir bilgi bilmiyorum teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Risetopower    11
Risetopower, 04.08.2017 - 00:25 yazdı:

Veteriner ürünleri nereden temin ediliyor acaba 

uzun zamandır cevap bekliyorum ama kimse cevap verme gereksinimi duymamış.Ben sizin yerinizde olsam cevap verirdim ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
Risetopower, 6 saat önce yazdı:

uzun zamandır cevap bekliyorum ama kimse cevap verme gereksinimi duymamış.Ben sizin yerinizde olsam cevap verirdim ☺️

Merhaba. Forumda alım-satım yapılması, satıcı önerilmesi yasak. Bu yüzdendir muhtemelen :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

veteriner ve eczane sınıfı steroidler etki ve yan etki bakımından aynıdır.Boldenon ve trenbolone ilk önce veteriner olarak tasarlanmıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.