Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Ishal durumunu geçirmek için ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Emrah    1.416

Selamlar herkese,

Son günlerde ishal derdinden salı günü başladı son 2 gündür yoktu bu sabah tekrar nüksetti hastaneye gittim enfeksiyon mikrop vesaire olabilir diye ama CRP değerine vesaire bakıldı herhangi bir mikrop görülmedi kanda denemedigim şey kalmadı çözümü olan var mı bu konuda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    880

Ev yapımı yoğurt ve sade soda ile ayran yapacaksın karpiç gibi yapar. Bir tatlı kaşığı Türk kahvesine macun kıvamına gelecek şekilde limon damlatıp yutabilirsin. Kaysı çekirdeğinin içi bademe benzer o da çok iyi gelir. Bol su ve mineral alımına dikkat et geçmiş olsun hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.416
Diver, 11 dakika önce yazdı:

Ev yapımı yoğurt ve sade soda ile ayran yapacaksın karpiç gibi yapar. Bir tatlı kaşığı Türk kahvesine macun kıvamına gelecek şekilde limon damlatıp yutabilirsin. Kaysı çekirdeğinin içi bademe benzer o da çok iyi gelir. Bol su ve mineral alımına dikkat et geçmiş olsun hocam.

Kahve limon denedim geçmedi yoğurt ve sodayıda deneyeyim umarım iyi gelir sağolasın🙏 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    301

Kola+beyaz leblebi de etkili bir çözümdür. Ama bence eczaneden reflör probiyotik al. Bu konuda daha iyisini deneyimlemedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.416
Mhmt38, 6 dakika önce yazdı:

Kola+beyaz leblebi de etkili bir çözümdür. Ama bence eczaneden reflör probiyotik al. Bu konuda daha iyisini deneyimlemedim. 

Aldım kutuyu bitirdim iyiydim ondan sonra yine başa döndük 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    301
gönderildi (düzenlendi)
Emrah, 6 dakika önce yazdı:

Aldım kutuyu bitirdim iyiydim ondan sonra yine başa döndük 

Yağlı yiyecekler,baharat,süt ve türevlerinden uzak durman lazım hocam bu süreçte.Güneş çarpmış olabilir mi? Eklemeyi unuttum ishal döneminde yeşillikte yememek gerekiyor. 

tarihinde Mhmt38 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    421

Muz haşlanmış patates haşlanmış tavuk ve yağsız yoğurt 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.013

Suan salgın galiba ben ve çevremde 4-5 kişide daha var. Ben kabak tüketiyorum birde haşlanmış patates 1 gün sonra geçmiş oluyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.416
Askabar, 30.06.2024 - 12:47 yazdı:

Suan salgın galiba ben ve çevremde 4-5 kişide daha var. Ben kabak tüketiyorum birde haşlanmış patates 1 gün sonra geçmiş oluyor. 

Aynen salgın sanırım benim geçmişti geçmemiş demek ki henüz 

Mhmt38, 30.06.2024 - 12:30 yazdı:

Yağlı yiyecekler,baharat,süt ve türevlerinden uzak durman lazım hocam bu süreçte.Güneş çarpmış olabilir mi? Eklemeyi unuttum ishal döneminde yeşillikte yememek gerekiyor. 

Güneş de olabilir hocam güneş altında kaldım yeşillik tüketmiyorum hiç zaten 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    22

Büyük ihtimal salgın bende geçirdim 2 öğün haşlanmış patates 2x probiyotik kapsül veya activia sıcak su torbası varsa kullan  bağırsaklara iyi geliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    14
Emrah, 30.06.2024 - 12:50 yazdı:

Güneş de olabilir hocam güneş altında kaldım yeşillik tüketmiyorum hiç zaten 

Hocam eczaneden dirfurly fort adlı ilacı önerebilirim çok etkili gerçekten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
6arrows, 14 dakika önce yazdı:

eczaneden bekunis alabilirsin

Daha o ilacın işe yaradığını görmedim😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    21
Diver, 31 dakika önce yazdı:

Daha o ilacın işe yaradığını görmedim😅

Zaten o ilaç ishal yapıyor arkadaş yanlış anladı galiba , konu sahibi ishalini geçirmeye çalışıyor bu arkadaş bekunis önermiş adamı mahvedecek 😅

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    39
lufi, 1 saat önce yazdı:

Zaten o ilaç ishal yapıyor arkadaş yanlış anladı galiba , konu sahibi ishalini geçirmeye çalışıyor bu arkadaş bekunis önermiş adamı mahvedecek 😅

haklısın valla yanlış anlamışım 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    136

kanka musluk suyu içiyosan musluk suyu içme. Salgın var, normalde hep musluk suyu içerim. 1 aydır ne zaman içsem ishal yapıyor, son 1 aydır devamlı dışarıdan su alıyorum sorun çözüldü sende dene istersen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.416
gokalaf, 22 saat önce yazdı:

kanka musluk suyu içiyosan musluk suyu içme. Salgın var, normalde hep musluk suyu içerim. 1 aydır ne zaman içsem ishal yapıyor, son 1 aydır devamlı dışarıdan su alıyorum sorun çözüldü sende dene istersen.

Doğru olabilir ara ara kullanıyorum haklısın benim de aklıma geldi sorunum çözüldü ama salgın olduğu kesin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Forumda araştırdım daha önce sorulmamış ben sorayım.
      Şuan hafif bir grip başlangıcım var çok az halsizlik çok hafif ishal(bağırsaklarda az acı) şiddeti akşama doğru ilerlemekle birlikte gün ortalarında pek sıkıntı yok yani gece burnum akarken gün içinde akmıyor. Nette biraz araştırdım kimisi yapılır diyor kimisi yapılmaz diyor. Özellikle izlediğim 2 video beni biraz korkuttu sonu ölümle bile bitiyormuş. Sizce ne yapılmalı devam mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.