Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KitchenMan

Testosteron enanthate+rimobolan ilk kür planlamam hk. eksik yerler varsa yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

KitchenMan    2

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

3 Yıldır Spor geçmişim var küre girmeye karar verdim. Zor kilo alan bir insanım amacım kür boyunca 7-8 kilo temiz almak ve aşçılık yapıyorum.

Sizden ricam ilk kürüm olacağı için:

1. Nelere dikkat etmem lazım eklemem çıkarmam gereken birşey var mı birde bu testosteron markası nasıldır?
  2. Almam gereken vitamin takviyeleri nelerdir genel olarak kür planı nasıl ne eklemeli ne çıkmalı? 
  3. Enjekte nasıl nereye yapılmalı?

Kür içeriği:

• testo enanthate haftalık 500mg (haftada 2 doz 250mg)
  • Rimobolan haftalık 400mg (haftada 2 doz 200mg)
  • Danabol  günlük 20mg 6 yada 8 hafta
  • Arimidex haftalık 2mg

Kişisel özellikler:

Yaş-32

Boy-1.78

Kilo-86

Yağ oranı %17

Ek Açıklama 2024-06-29 142648.png Ek Açıklama 2024-06-29 142818.png Ek Açıklama 2024-06-29 143911.png

WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.31 (1).jpeg WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.31 (2).jpeg WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.31 (3).jpegWhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.31.jpeg WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.32 (1).jpeg WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.32.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    906

Hayırlı olsun dostum. 

1. Arimidexi kafana göre almamalısın. Büyümek istiyorsan östrojene ihtiyacın olacak.
  2. Danabol karaciğeri yoracaktır. Koruyucu olarak Milk thistle nac600 enginar ekstratı kullanmalısın. Bol su, yeşillik ve sebze tüketimine önem ver. Temiz beslen.
  3. Bu ilaçlar sihirli değnek değildir disiplinli olman lazım. Beslenmeye antrenmana ve dinlenmeye önem ver.
  4. Balık yağı kullanman lazım kullanıyorsan miktarı artır. Multivitamin Çinko D3k2 gibi vitaminleri kullanmalısın.
  5. İlk kürün olduğu için 4 haftada bir bu tahlilleri tekrardan yaptırman lazım. 
  • Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2

Söylediğiniz takviyeleri alacağım çok teşekkürler hocam. Peki sizce Sadece testo kürüne mi girmeliyim formuma ve spor geçmişime bakarak yoksa Rimo ve danabol ekleyip örnek küre devam mı etmeliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    906
KitchenMan, 9 dakika önce yazdı:

Söylediğiniz takviyeleri alacağım çok teşekkürler hocam. Peki sizce Sadece testo kürüne mi girmeliyim formuma ve spor geçmişime bakarak yoksa Rimo ve danabol ekleyip örnek küre devam mı etmeliyim

Formunu ben görmediğim için bişe diyemiyorum 😄 ilk kürün olduğu için 250 mg Only testo ile başlayıp gelişime göre hareket etmen mantıklı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
Diver, 29 dakika önce yazdı:

Formunu ben görmediğim için bişe diyemiyorum 😄 ilk kürün olduğu için 250 mg Only testo ile başlayıp gelişime göre hareket etmen mantıklı olur.

İlaçları aldım ancak dediğiniz gibi yapacağım mantıklı olan sanırım. son olarak hocam zoretanin kullanıyorum bir problem yaratırmı bilginiz varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    906
KitchenMan, 11 dakika önce yazdı:

İlaçları aldım ancak dediğiniz gibi yapacağım mantıklı olan sanırım. son olarak hocam zoretanin kullanıyorum bir problem yaratırmı bilginiz varmı

Ne kadar zamandır kullanıyorsun karaciğeri çok yoran bir ilaç kürle birlikte kullanmayı sağlıklı bulmuyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Ne kadar zamandır kullanıyorsun karaciğeri çok yoran bir ilaç kürle birlikte kullanmayı sağlıklı bulmuyoruz.

16 gün kullandım son 3 gün kestim kürde problem olur belki diye davam etmelimiyim sizde hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    906
KitchenMan, 3 dakika önce yazdı:

16 gün kullandım son 3 gün kestim kürde problem olur belki diye davam etmelimiyim sizde hocam

Burda örnekleri var karaciğer değerlerini hoplatan bir ilaç zaten doktor kontrolünde kullanıyorsundur. Tercih senin only testo ile zoretanin kullanıp 4 hafta sonra tahlile göre hareket edebilirsin. Sivilceler çok mu fazla?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 22 dakika önce yazdı:

Burda örnekleri var karaciğer değerlerini hoplatan bir ilaç zaten doktor kontrolünde kullanıyorsundur. Tercih senin only testo ile zoretanin kullanıp 4 hafta sonra tahlile göre hareket edebilirsin. Sivilceler çok mu fazla?

Sadece yüzümde vardı  oda bitti sayılır ama bırakınca takrar çıkar diye korkuyorum.Birde hastanede aşçılık yapıyorum kan tahlilinde problem olmuyor istediğim zama verebilirim kan

tarihinde KitchenMan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    906
KitchenMan, 10 dakika önce yazdı:

Sadece yüzümde vardı  oda bitti sayılır ama bırakınca takrar çıkar diye korkuyorum.Birde hastanede aşçılık yapıyorum kan tahlilinde problem olmuyor istediğim zama verebilirim kan

Küre girdiğin zaman hormon değişiminden ötürü yine tekrarlayabilir. Doktoruna danış tamam derse onun kontrolünde ilerlersin. only testo ile birlikte kullanıp karaciğer koruyucularını kullanırsın duruma göre hareket edersin. Doktora danışamam dersen 4 haftada bir kontrol ederiz olmadı zoretanini kesersin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
Diver, 01.07.2024 - 21:35 yazdı:

Küre girdiğin zaman hormon değişiminden ötürü yine tekrarlayabilir. Doktoruna danış tamam derse onun kontrolünde ilerlersin. only testo ile birlikte kullanıp karaciğer koruyucularını kullanırsın duruma göre hareket edersin. Doktora danışamam dersen 4 haftada bir kontrol ederiz olmadı zoretanini kesersin. 

tamam hocam teşekkürler

Diver, 01.07.2024 - 20:08 yazdı:

Hocam aklıma takılan bir konu vardı.Haftalık 500mg testosterone enanthate ile başladım  eğer primobolan eklemek istersem 3-4 hafta sonra aynı enjöktöre testo ile çekebilirmiyim ve haftalık 200mg yeterli olurmu primobolan için.haftada 2 kere olacak şekilde  250mg enanthate ve 100mg primo aynı enjöktöçrde uygun mu acaba. Birde bu markalar hakkında düşünceniz varmı cevaplrsanız çok sevinirim

WhatsApp Image 2024-07-03 at 00.39.24.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    906

Çekebilirsin. Yağlı ilaçları aynı enjektörde vurabilirsin. Rimobolan kullanacaksan min 400mg olmalı. Markalar hakkında bilgim yok forumda araştır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Çekebilirsin. Yağlı ilaçları aynı enjektörde vurabilirsin. Rimobolan kullanacaksan min 400mg olmalı. Markalar hakkında bilgim yok forumda araştır.

teşekkürler hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Methhhhh000
      Öncelikle herkese merhaba,
      Ben Metehan;
      20 yaşında 95 kilo 1.92 boyunda yağ oranı yüzde 15-16 Civarlarında bir fiziğe sahibim martta son kürümü yaptım ve bıraktım tekrardan döneceğim ağustosta. Yaklaşık 4 senedir vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Zaman zaman yapıp bıraktım . Merdiven altı salonlarda antrenman yaptığım için bilinçsiz ilaç kullandım 17 yaşımda yamyam hocalar sayesinde. Bildiğiniz üzere bu ilacı kullandıktan sonra daha naturel dönmesi çok zor oluyor. Denedim ama olmadı zamanında. Şimdi bir kür planlaması düşünüyorum formumu da paylaşacağım.
      Beslenme programım : 
      300 g karbonhidrat 160 gram protein 45 gram yağ günlük 5-6 litre su 4 gram deniz tuzu Totalde :
      2300 kalori (her ay gelişimime göre 200-300 artırmayı düşünüyorum kaloriyi) Antrenman programı :
      PPL ve her sabah aç karnına 50 dakika kardiyo  Kür planlaması : 15 hafta
      500 test enantat 400 boldenon (duruma göre ilaçlar değişebilir ama kısa ester kullanmak istemiyorum az enjeksiyon olmak istiyorum beslenmeme ve diyetime çok dikkat edeceğim ) Amacım güçlenirken yağ oranımı yüzde 10 civarına düşürüp o yağ oranını korumak 
      Doğru yolda mıyım ?

• Yazan: celil009
      Öncelikle forumda gerekli tüm araştırmaları yaptım ama emin olamadım,
      16haftaık kür planladım, full testo enant. gidicem, yanına kick start veya hızlı sonuç alabileceğim bir steroid ihtiyacım var, normalde prima düşünüyordum ama işlevsiz kalabilir diyen çok olmuş, bolde geç açılır diyende çok, tren ve deca kullanmak istemiyorum, oxandrolone kullanmıştım ama emin olamadım, siz değerli hocalarımdan hızlı start için bir öneri istiyorum,kendime gelicek olursam normal 1.74 25yaşında genetiği iyi biriyim, değerlerim gayet iyi, övünmek gibi olmasın ama çok ameliyat gecirip bir çok sene aylar boyunca yuruyemedim, o yüzden psikolojik olarak beni yıpratabilecek bir ilaç olduğunu pek sanmıyorum. Tavsiyenizi bekliyorum değerli arkadaşlar ve hocalarım
    • Yazan: hadder
      Merhaba arkadaş öncelikle,
      yaş 29 boyum 1.83 kilom 70 4 yıldır aktif olarak fitness yapıyorum   3 aydır sıkı diyet sonrası diyetisyenden ölçüm cihazı ile ellerden ve ayaklardan olan ölçtürdüğüm yağ oranım 5.5 çıktı naturel olarak bu yağ oranı yapabildim 11 yıllık ptt görevlisiyim günlük 15-.17km arası yürümekteyim çok zorlu bir süreç ardından bulk kürü yapma kararı aldım sizinde yardımınızla bir kaç soru sormak istiyorum yardım ederseniz çok makbule geçer kürüm bu şekilde koruyucularımda bu şekilde sizin bana verebileceğiniz bir tavsiye varmıdır koruyu olarak ne eklemeliyim yada ne gibi şeyler eklemeliyim bunların üzerine birde sormak istediğim kardiyo olarak ben 30-35dk arası 15 eğim 4km  hız ile yapıyorum sizce bırakmalımıyım yoksa devam etmelimiyim günlük 5-6lt su tüketimim var çok yürüdüğüm için 
      TEST-Enanthate:
      PAZARTESİ 250MG  CUMA 250MG BOLDENONE:
      PAZARTESİ 200MG C CUMA 200MG DİANABOL:
      ANTREMAN ÖNCESİ 30MG ARIMIDEKS:
      PAZARTESİ 1MG CUMA 1MG TAMOKSIFEN:
      PAZARTESİ 10MG ÇARŞAMBA 10MG CUMA 10MG Koruyucular-Vitaminler:
      Kingsize Blackgurdian KARACİĞER KORUYU Kingsize Oncycl KARACİĞER KORUYUCU Proteinocean KDNY BÖBREK KORUYUCU Proteinocean LVR KARACİĞER KORUYUCU Grimlabs Kidney DTOX BÖBREK KORUYUCU BlackstoneLabs Turmeric ZERDEÇAL VAR İÇERİSİNDE OMEGA3 D-VİTAMİNİ MULTİVİTAMİN C-VİTAMİNİ CLAA ZMAA ASTRAGALUS Kan tahlili sonuçlarım:

• Yazan: EmrecanQuVee
      Merhabalar,
      Yaklaşık 15 hafta kadar önce ilk kürüm olan haftalık:
      500ml testesteron enanthate 500ml boldenon 210mg dianabol Şeklinde bitirmiş oldum ve 12 hafta sürdü. Süreçte tansiyon ve göz kararması dışında hiçbir yan etki görmedim ki bunlar küre başlamadan önce de olan şeylerdi. Kürden sonra herhangi bir PCT yapmadım ve ikinci küre başlamadan önce bir miktar dinlenme payı yapmak istedim. Yakın zamanda yaptırdığım kan testini ek olarak eklerim, kolestrol dışında herhangi bir referans dışı değer çıkmadı. İkinci kür için Sustanon-Deca-Anapolon planlıyorum. Dikkat etmem gereken noktalar var mı, kürden çıkarmam eklemem gerekenlere dair tavsiyeleriniz var mı? Ek bir soru olarak kür içerisinde kullanabileceğim Clen tarzı yağ yakıcı takviyelerin ekstra koruyuculara ihtiyacı var mı?
      Önerdiğiniz yağ yakıcı takviyeler var mi?
      Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Yazan: 68hedefv
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Direk konuya giriyorum 18 yaşındayım ilk kürümü bitirdim kür içeriği 20 şer vurum testosteron enanthate ve deca (nandrolone) ve 100lü dianabol bunlar bittiğinde devam olarak 10 adet sustanon ve 10 vurumluk boldenone ile uzattık.
      kür boyunca:
      d3 omega 3 multivitamin creatin Vs kullandım düzenli ve dengeli beslendim kür 26 haziranda bitti yani şuan tam 2 hafta oldu kürde tek yan etki sırtta sivilce idi sivilceyi nac600ile kontrolde tuttum şuan ki en büyük sıkıntım bu gün ilk defa ereksiyon problemi yaşadım (kalitesiz ereksiyon diyebilirim) salon sahibi (hocam) kür sonu birşey yapmana gerek yok senin yaşında ilk kürde sorun olmaz demişti ama ben yine de sizlere sormak istedim sorun yaşadığımı söyleyince 1 kutu proviron al sabah akşam 1 tablet iç dedi dediğini yaparsam sorun düzelir mi yoksa başka birşey yapmalı mıyım? Bu sporu çok seviyorum lütfen bilen abilerim özellikle ve kardeşlerim yardımcı olursa çok sevinirim birde kür bittikten sonra sırtımdaki sivilceler ağrılı hale geldi nac 600ile devam etsem bu sorunuda çözermiyim?
      ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.