Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xendroov

X dragon pharma vs magnus pharma fiyat tablosu hk.

Önerilen İletiler

xendroov    50
novacaineibo, 37 dakika önce yazdı:

Güzel dostum eroids roidpanda ya bakacak olursan en baba ilaç xeno labs ama gel gör ki onlar da Trabzon'da üretiliyor keza humax vardı mesela o da patladı tutulan bir marka varsa elbette kopyalanır elden ele gezer asıl mevzu insanların kolay ulaşamadığı markalara erişebilmen ben 2020 de yeni batch british dragon ile kür yapmıştım tadı hala damağımda mesela bazı şeyleri çok istesen de bazen gerçekleşmesi çok zordur senin konuştuğun adamlar da asla yurtdışından sana magnus getirmeyecek sadece kendini kandırıyorsun kimse kendi kar marjını düşürüp sana dünyanın bir ucundan hormon getirmeyecek hatta tam tersi o üretim yaptığı mutfağında hammaddeden kıssam acaba ayıkırlar mı diye kendince hesaplar yapacak burada insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor illa o kuyuya atlayacagim diyorsan atla tutan yok seni.

Üstündeki mesajda ürünün yerli olduğunu belirttim ve hangi satıcıyla konuşursam konuşayım, Türkiye içerisinde ilaç satışı yapan çoğu kişinin yerli ürün sattığını söylüyorlar.

Bununla birlikte zaten bu kategoride konu açan kişi ilacın ismini yazar, diğer kişilerde bu ilaç markası hakkında deneyim yaşadıysa deneyimini paylaşır.
Yorum altında; "Sen nede olsan bildiğini yapacaksın, sana müstahak" gibi söylemler gerçekten saçma buluyorum.
Ben bu konuyu açmamın sebebi marka ile deneyiminiz oldu mu, olduysa şu kadar verdim aldım demeniz için açmıştım.

Zaten yurt dışı ilacı adı altında satılan yine bir çok ürün yerli üretim.
Burak Abi'ye saygım sonsuz, kaç yılı aşkın süredir bu işi yapıyor ve çok büyük kitleye hitap ediyor.
Soru işaretleri olanın soru işaretlerini gideriyor, yardımcı olabileceği bir konu varsa yardımcı oluyor.
Telefon üzerinde kendisine clen kullanmak istediğimi, ondan tedarik edip edemiyeceğimi sorduğumda ise bana abi tavsiyesi olarak kullanmamamı tavsiye etti ve orada konuyu kapattım.

Maddiyat olarakta hiç bir sıkıntım yok, spora bir ay içerisinde rimobolan, sustanon, enjeksiyon ücreti, tavuk, pilav, yumurta adı altında 25.000 TL gider yapıyorum.
Değişik ürünler denemek istememdeki sebep maddiyat değil, Magnus Pharma yerli üretim olsa da kullanıp verim alan kişiler gördüğüm için dikkatimi çekti ve sadece denemek istiyorum.

Bu yüzden mütevellit bu konu altında artık daha fazla sana müstahak, hak ettiğin bu şeklindeki yorumlar yapmayın.
Acısıyla, tatlısıyla bu marka hakkında deneyimi olan kişiler yorum yaparsa çok sevinirim.

Herkese teşekkür ederim, iyi forumlar. <3

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6arrows    63
novacaineibo, 7 saat önce yazdı:

Güzel dostum eroids roidpanda ya bakacak olursan en baba ilaç xeno labs ama gel gör ki onlar da Trabzon'da üretiliyor keza humax vardı mesela o da patladı tutulan bir marka varsa elbette kopyalanır elden ele gezer asıl mevzu insanların kolay ulaşamadığı markalara erişebilmen ben 2020 de yeni batch british dragon ile kür yapmıştım tadı hala damağımda mesela bazı şeyleri çok istesen de bazen gerçekleşmesi çok zordur senin konuştuğun adamlar da asla yurtdışından sana magnus getirmeyecek sadece kendini kandırıyorsun kimse kendi kar marjını düşürüp sana dünyanın bir ucundan hormon getirmeyecek hatta tam tersi o üretim yaptığı mutfağında hammaddeden kıssam acaba ayıkırlar mı diye kendince hesaplar yapacak burada insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor illa o kuyuya atlayacagim diyorsan atla tutan yok seni.

humax için neden patladı diyorsun brom

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432
xendroov, 02.07.2024 - 10:29 yazdı:

Arenis arıyorum, bu forum üzerinde en çok olumlu geri dönüş alan ilaçlardan biri.

Muhattap olduğum kişilere sorduğumda ise arenisin boş olduğunu, dandik olduğunu, a kalite mi diyip gülüyorlar. :D

Arenis getiren kişide bile max 1 2 hafta stok oluyor millet yam yam gibi topluyor ilacı ilaç markalarının en iyi yorumları bizden sonra global olan eroids de her ülkeden adamın yorumu var 

novacaineibo, 9 saat önce yazdı:

Hocam humaxla ilgi bilgi varsa söyler misin zphc alt gurubu iranlıların ilacı olarak biliyorum çevremde kullananlar güzel değişim gördü memnunlar baya bende kullanıcamda merak ettim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
novacaineibo    15
Ironmann, 3.7.2024 - 22:21 yazdı:

Arenis getiren kişide bile max 1 2 hafta stok oluyor millet yam yam gibi topluyor ilacı ilaç markalarının en iyi yorumları bizden sonra global olan eroids de her ülkeden adamın yorumu var 

Hocam humaxla ilgi bilgi varsa söyler misin zphc alt gurubu iranlıların ilacı olarak biliyorum çevremde kullananlar güzel değişim gördü memnunlar baya bende kullanıcamda merak ettim 

Markaya güvenim %100 dü (humax) artık herkesin storylerinde görmeye başladım ufc pharmagroup satan adamların bile ıg hikayesinde humax görüyorum artık bu demek oluyor ki ele ayağa düşmüş marka en şüphelendiricisi ise beni dolandıran Trabzonlu tayfanın (xeno labs vurgu cuları) bu markaya geçmesi tamamen aklımdan çıkarmama yetti 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jalrex    2

Dostum ben 2 ürünüde kullandım magnus x-dragondan daha iyidir evet ama fiyat olarak bu fiyatlar iki marka icinde cok fazla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
gönderildi (düzenlendi)

Düz dragon pharma aldım, 387$ tuttu.

• 3x Trenbolone Acetate
  • 3x Testosteron Propionat
tarihinde xendroov tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
xendroov, 3 saat önce yazdı:

Düz dragon pharma aldım, 387$ tuttu.

• 3x Trenbolone Acetate
  • 3x Testosteron Propionat

peki neden propinat?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    281
nickarmada, 33 dakika önce yazdı:

peki neden propinat?

Nasıl bir soru dostum bu testesteron işte nedeni mi olmalı :D

Fiyat uygun gibi geldi bana

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
nickarmada, 1 saat önce yazdı:

peki neden propinat?

Acetate'ın yanında enanthate mı kullansaydım? :DD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
Tr3n, 7 saat önce yazdı:

Nasıl bir soru dostum bu testesteron işte nedeni mi olmalı :D

Fiyat uygun gibi geldi bana

:D merak :D aradaki farkın çoğu da birinin kısa birinin uzun ester olmasından kaynaklı olduğundan merak ettim özel sebebi var mı diye :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    281
nickarmada, 1 saat önce yazdı:

:D merak :D aradaki farkın çoğu da birinin kısa birinin uzun ester olmasından kaynaklı olduğundan merak ettim özel sebebi var mı diye :D 

ikiside kısa ester kısa vadede etki gösterir testesteron propionat ve tren acetate su tutmaz uzun ester gibi

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.