Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaderdenBekir

Vücudumda sivilcelenme oldu bu sorunu nasıl aşabilirim?

Önerilen İletiler

Herkese selamlar,

Şuan aktif olarak:

• 500 masteron
  • 500 testo
  • 150 npp

Kürüme devam ediyorum ancak sırtımda özellikle bel kısmında ufak ufak bir çok sivilce çıktı yarışa da 8 hafta var ve tren vb ekleyeceğim bhu sivilceler için ne yapmamı önerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cano16    18

Enginar suyunun faydasını çok gördüm sivilce konusunda denemeni tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334

4hepa alabilirsin eczaneden sabah akşam günde 2 tane %100 geçirmez ama biraz da olsa faydası olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, Bir saat önce yazdı:

4hepa alabilirsin eczaneden sabah akşam günde 2 tane %100 geçirmez ama biraz da olsa faydası olur.

Kürümün verimini düşürür mü ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
KaderdenBekir, 6 saat önce yazdı:

Düşürmez karaciğer için koruyucu ürün DHT den dolayı da sivilcelenme yaşıyor olabilirsin 500 mg masteron düşük bir doz değil çünkü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
KaderdenBekir, 8 saat önce yazdı:

düşürmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

liv52 de çok iyi geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merichara
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.
      Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.
      Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.
      Saygılarr..
    • Yazan: Sinan06
      Merhaba herkese,
      Definasfon küründe 3. Ay a girmek üzereyim:
      Testo prioponat Tren acetat Masteron Oxsandrolon tablet Wistrol tablet Igf1 lr 3 (1 aydır) Fragment (1 aydır) Vücudumda özellikle omuz bölgemde  küçük küçük bulgur tanesi gibi sivilceler çıkmaya başladı 10 gündür, yüzümde çok yağlandı anlımda da çıkmaya başladı, Sivilcelere karşı nasıl bir çözüm sağlayabilirim?
      Şimdiden teşekkürler herkese.

• Yazan: polat
      Aktif olarak sustanon kullanıyorum ve koltuk altlarımda inanılmaz sivilceler çıkıyor acıdan idmana dahi gidemiyorum günde 2 kere duş alıyorum temizliğine dikkat ediyorum bazen büyük bazen küçük olsa da koltuk altımda çıkmaya devam ediyor cildiyeye randevu bulamıyorum 15 gün arayla 2 kere randevumun iptal olduğunu yeniden randevu almam gerektiğini söylediler genel cerrahta 2 kere sivilceleri kestirmek zorunda kaldım fakat kestirdiklerimin hemen yanında tekrar aynı büyüklükte çıkmaya başladı...

• Yazan: Celal260101
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON ENANTHATE BOLDENON 4.haftada omuzlarımda sivilceler var ama sivilce gibi değil irinsiz küçük küçük bir sürü sadece omuzda nedeni nedir?
      Lütfen yardımcı olur musunuz?
    • Yazan: mamibolone
      Merhabalar, kür bitimi sonrası koruyucuyu da bırakmamla beraber sivilcelerim çoğaldı.
      3 gündür nac-600 kullanmaya başladım.
      Sizce günde 2 kere kullanmam da bir sakınca var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.