Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolik.adam

Kürdeyken yaşanılan psikolojik yan etkilerin sebebi nedir?

Önerilen İletiler

Merhabalar

Özellikle deca veya tren küründeyken yaşanılan darlanma nefes darlığı nefes almakta zorlanma , ortamın aşırı sıcak gelmesi duştayken bile suyun altında fazla duramayıp nefes alamıyormuş gibi hissiyatlarınn bu tarz sorunların sebebi prolaktin ve e2 nin yüksekliği midir? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    804

%90 ihtimalle trenle decanın yan etkileri bunlar bunlara müdahale edemezsin. Yakınındakileri bilgilendirmelisin. Bu yan etkiler seni ve çevreni çok etkiliyor ise kendini kontrol altında tutamıyorsan kullanmamalısın. %10 ihtimal ise prolaktin ve e2'nin etkisi kan tahliline göre müdahale gerekir.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolik.adam, 12 saat önce yazdı:

Merhabalar

Özellikle deca veya tren küründeyken yaşanılan darlanma nefes darlığı nefes almakta zorlanma , ortamın aşırı sıcak gelmesi duştayken bile suyun altında fazla duramayıp nefes alamıyormuş gibi hissiyatlarınn bu tarz sorunların sebebi prolaktin ve e2 nin yüksekliği midir? @metinav

Yaşadığın belirtli kırmızı kan hücresinin aşırı üretimi. Tren bunu yapan en iyi ilaçlardan bi tanesidir. HGB-HCT check ettir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam peki jino olmamak için e2 ye çok karışmamak için arimidex yerine tamoxifen içmek mantıklı mı. çünkü gögüs uçlarında hafif hissiyatlar başladı decadan dolayı sanırsam ama arimidex içince ertesi gün düzeliyor fakat yine 1-2 gün sonra hissettirmeye başlıyor. sürekli arimidex içmek yerine ve sürekli e2 yi çok düşürmek yerine özellikle jino olmamak için tamoxifen içmek mantıklı mı her gün veya gün aşırı 20 mg şeklinde ? sanırım tamoxifen e2 yi çok düşürmüyor gögüs ucundaki jino olmayı engelliyor blokluyor diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    207
anabolik.adam, 6 saat önce yazdı:

hocam peki jino olmamak için e2 ye çok karışmamak için arimidex yerine tamoxifen içmek mantıklı mı. çünkü gögüs uçlarında hafif hissiyatlar başladı decadan dolayı sanırsam ama arimidex içince ertesi gün düzeliyor fakat yine 1-2 gün sonra hissettirmeye başlıyor. sürekli arimidex içmek yerine ve sürekli e2 yi çok düşürmek yerine özellikle jino olmamak için tamoxifen içmek mantıklı mı her gün veya gün aşırı 20 mg şeklinde ? sanırım tamoxifen e2 yi çok düşürmüyor gögüs ucundaki jino olmayı engelliyor blokluyor diye biliyorum

Ben 2 günde 1 10mg kullanıyorum bazıları önermiyor senin tercihin. Tamoksifen kullanıp e2 prolaktini salmak saçma ama gene haftada 1 filan arimidex iç teste göre belirlersen kaç günde bir arimidex içiceğini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 21 dakika önce yazdı:

Ben 2 günde 1 10mg kullanıyorum bazıları önermiyor senin tercihin. Tamoksifen kullanıp e2 prolaktini salmak saçma ama gene haftada 1 filan arimidex iç teste göre belirlersen kaç günde bir arimidex içiceğini.

Yok doğru diyorsun peki neden önermiyolar tamoxifeni? . Ya şöyle bi sorun oluyo gögüslerde hissiyat başladı decadan kaynaklı , arimidex içiyorum ertesi gün geçiyo ama 1-2 gün sonra yeniden başlıyor sürekli arimidex içmektense kürü baltalamaktansa tamoxifen daha mantıklı olmaz mı jino için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.