Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Alpacino1

Deve dikeni kullanmalı mıyım ?

Önerilen İletiler

Alpacino1    1

Merhabalar. karaciğerim biraz yağlı çıktı. şuan spor yapıyorum citruline malte - creatin - pre ve protein tozu kullanıyorum acaba deve dikeni kullanmalı mıyım ? sadece ağır supplementler kullanınca mı kullanılmalı ? teşekkür ediyorum şimdiden bilginize.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6arrows    67

doktor bir şey yazmadı mı karaciğer için? bir kutu nac600 kullanabilirsin. yeşillik tüketmeye çalış güzelce. yeşillik yeterli gelmezse milk thistle de ekleyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpacino1    1

doktor sadece karaciğer yağlanman var spor yap dedi ama ben öyle sıkı şekilde spor yapamıyorum işten vakit bulamadığım için. bende önlem olması için düşünüyorum . kullanmak istediğim ürün bu ; 

2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67

güzel bir ürün bu ama önce beslenmeni düzenlemelisin hiçbir takviye düzgün beslenmenin yerini doldurmuyor maalesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
gönderildi (düzenlendi)

Yani sana en büyük öneriyi doktor yapmış. Spor yap, bol yeşillik ve su tüket. Ayrıca acile gidip çok balgamım var geçenlerde nac600 kullandım iyi geldi diyip nac600 yazdır. Sabah akşam günde 2 defa kullan 10 gün sonra tekrar test ver bakalım. Beslenmeni de düzelt kirli beslenip test verme.

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deve dikeni vs ürünlerin mucizevi etkileri yok. Spor yapmaya devam edin ve beslenmenizi çeşitlendirin. Dünyada karaciğer yağlanması yaşayan milyonlarca insan var sebepleri belli. Bir supplement almaktansa çabalamak ve beslenmeyi daha düzenli bir hale getirmek çok önemli.

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.502
NamasteGodDamnİt, 2 dakika önce yazdı:

Deve dikeni vs ürünlerin mucizevi etkileri yok. Spor yapmaya devam edin ve beslenmenizi çeşitlendirin. Dünyada karaciğer yağlanması yaşayan milyonlarca insan var sebepleri belli. Bir supplement almaktansa çabalamak ve beslenmeyi daha düzenli bir hale getirmek çok önemli.

Altına imzamı atarım. 

Önce disiplin ve düzen, sonra gerekliyse tedbir ve tedavi.

Bu aslında sadece spor için değil tüm hayatınız için böyle olmalı.

• Beğen 2
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpacino1    1

cevaplarınız için çok teşekkür ederim. diyetime dikkat etmeye çalışıyorum ama işteyken ister istemez sağlıksız şeyler yemek zorunda kalıyorum uzun saatler çalıştığım için. ve yemek depolama gibi imkanım olmadığı için. bende sizden öneri almak istemiştim bu durumda yardımcı olsun diye. yakın zamanda tekrar teste gideceğim bakalım ne durumdayız

tonalin cla hakkında ne düşünüyorsunuz iyi bir diyet ile iş yapar mı yoksa balon bir supplement mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
Alpacino1, Şimdi yazdı:

tonalin cla hakkında ne düşünüyorsunuz iyi bir diyet ile iş yapar mı yoksa balon bir supplement mi ?

Cla mla vba hepsi para tuzağı gerek yok alacağın tek supplement creatin ve zma olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle diğer üyelerin yazdığı en başta beslenmeyi düzene sokmaya katılıyorum. Bundan ayrı olarak kingsize karaciğer için satılan ürününü kardeşimin karaciğer kaynaklı olduğunu düşündüğümüz sivilce problemi için almıştık (Herhangi bir ilaç kullanmıyor, ergenlik sivilceleri). Kendisi sivilcelerinde işe yaradığını söylemişti. İçerik olarak güzel bir ürün. NAC 600'de kullanabilirsin. ZMA olarak çoğu markanın ürününü kullandım. Kingsize ZMA'sı fena değil fakat daha iyileri var. Effive ZMA ve XPRO ZMA daha iyi. Daha iyi olmalarının sebebi magnezyum bisglisinat formu kullanmaları. Şahsen uyku kalitemde fark yarattılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
Alpacino1, 3 saat önce yazdı:

natures_supreme_zma_60_kapsl_39302.jpeg kingsize_nutrition_zma_complex_100_tablet_70268.jpeg

hangisini almalıyım ? bir tarafta patentli diğer tarafta içeriği gelişkin bir ürün.

İlla mix ürün almana gerek yok ben ayrı alıyorum çinko magnezyumu aldığım mg yüksek çünkü eczaneden zinco ve magnezyum complex alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
ardas, 25 dakika önce yazdı:

İlla mix ürün almana gerek yok ben ayrı alıyorum çinko magnezyumu aldığım mg yüksek çünkü eczaneden zinco ve magnezyum complex alabilirsin.

Hangi markalardan tekli alıyorsun arda hocam? Geçen bir tane aldım tırttı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
EmreGundi, Bir saat önce yazdı:

Hangi markalardan tekli alıyorsun arda hocam? Geçen bir tane aldım tırttı..

zinco ve orzax extramag.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    27

muhtemelen tip  1 hepatosteatozun var. Kc yağlanman varsa yapabileceğin tek şey kilo vermek. Bunu yaparken spor ve diyetle birlikte yapmalısın. Nac 600 ün kc yağlanmasında bir faydası yok boşuna kullanma. Kilo vermelisin tek çaresi bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.