Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiGreene

BESLENME PROGRAMİM

Önerilen İletiler

KaiGreene    34

Herkese merhaba boy 172 kilo 70 yaş 21

3200 kalorilik bulk beslenme programimi makrolariyla size sunuyorum.

Kahvaltı

8 yumurta beyazı 100 kalori 22gr protein

2 tam yumurta 154 kalori 13 gr protein 11 gram yağ

9 çorba kaşığı yulaf (100gr) 384 kalori 14 gr protein 7 gr yağ , 65 gr karbonhidrat

1 adet muz (170gr) 131 kalori 30 gr karbonhidrat

Yeşillik domates salatalik

1 tatlı kaşığı zeytinyağı 37 kalori 8 gr yağ

1 bardak limonlu su

Toplam 845 kalori 50 gram protein 26 gram yağ 100 gram karbonhidrat

Ara öğün

150 gram tavuk göğüsü 165 kalori 40 gram pro

150 gram beyaz pirinç (haslanmamis agirlik) 140 kalori 30 karbonhidrat - kalorisi neden çok az ?

Bol limonlu Yeşillik , bir tatlı kaşığı zeytinyağlı 37 kalori 8 gr yağ

Toplam 325 kalori 40 gr protein 30 gr karbonhidrat 8 gr yağ

Öğlen

250 gr tavuk göğüsü 275 kalori 63 gr protein

200 gram beyaz pirinç 186 kalori yine kalori az ama sitede böyle :/ 40 gr karbonhidrat

1 kase light yoğurt

1 tatlı kaşığı yağ 37 kalori 8 gr yağ

Bol yeşillik salatalik domates

Toplam

500 kalori, 40 gr karbonhidrat , 63 gram protein , 8 gram yağ

1.30 saat sonra antreman ..

Antremandan çıkınca

200 gram beyaz pirinç 186 kalori 40 gr karbonhidrat

300 gram tavuk 385 kalori 90 gr protein

200 gr patates haşlaması 186 kalori 43 gr karbonhidrat

Yeşillik bol limonlu baharatli (tuz hariç)

3 adet hurma 125 kalori 30 gr karbonhidrat

Toplam 866 kalori 113 gr karbonhidrat , 90 gr protein

Ara öğün

100 gram yulaf 384 kalori 65 gr karbonhidrat 14 gr pro 7 gr yağ

200 gram tavuk göğüsü 220 kalori 50 gram pro

1 tatlı kaşığı zeytinyağı 37 kalori 8 gr yağ

Yeşillik salatalik domates

Toplam 630 kalori 15 gr yağ 65 gr karbonhidrat 64 gr protein

Akşam

Bir kase light yoğurt 3 4 adet badem

50 kalori 5 gram yağ

Toplamda 3200 Kalori

300 gram protein

340 gram karbonhidrat

63 gram yağ

Programı üşenmeyip okuyan yorumlayan olursa çok tesekkur ederim sabah uyanır uyanmaz ne önerirsiniz ? Whey kullanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaiGreene    34

Nasıl yani bi bakar misiniz siz .

Pirinçlerde bi sorun olduğunu bende farkettim pişmemiş ağırlığı hedef aldım yazıyorum 200 gram 186 kalori diyor

Kafam allak bullak oldu yardim eder misiniz pirinç konusunda

Pirinç hızlı çözünen basit karbonhidrat olduğundan insülini dalgalandırarak vücutta yağ depolanmasını artırdığına göre, bu arada vücut geliştiricilerin kan şekerini sabit tutmaya çalışırken, yağdan korkarak pirinç lapası yemeleri büyük bir çelişki değil mi? Pirinç beyaz şekerle aynı hızda çözünür. Vücut geliştiricilerin veya formunu korumaya çalışan insanların çok katı diyet yaptıkları dönemlerde bile pirince bu kadar güvenmelerini anlayamıyorum. Ayrıca boyle bi yazı okudum bulgur daha masum gibi duruyor 100 graminda 380 kalori var . Bu konuya açıklık getirirsek diyetimdeki Hersey oturacak gibi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Simdi su sekilde

Pismemis 100 gr beyaz pirincin icinde 350 kcal 76 gr carb 8 gr protein var 1 gr da yağ

Vücut gelistirmeciler bulk dönemlerinde sadece beyaz pirinc yer.Glisemik indeksi yüksek olduğu için çabuk acıkılar ve gerekli kaloriyi alabilirler.

Definasyon ve yarısma hazırlıgında tüketmezler.Tüketseler bile basmati pirinç,kinoa gibi glisemik indeksi düsük carblar alırlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Hocam yağ oranınız ve vücut yapınızı bilmediğiniz için kalori hakkında birsey diyemeyecegim.

Eğer ektomorf bünyeniz varsa cıkın 4000 lere sorun olmaz.

Endo-mezo karısık bir vücut var ise o zaman 3000-3500 arası ideal.

Protein oranı da gereksiz yüksek bu kürünüzde.kilo başı ilaç alsanız bile bulk kürlerinde max 2.5 a kadar çıkın.Karbonhidrattan korkmayın yükseltin 500 e kadar yolu var en az..

Bulk kürünün hakkınını vericek sekilde antreman ve haftada 3 gün hııt kardiyo ile minimum yağ ile büyürsünüz.

He birde off günlerinde bu beslenmeyi uygulamayın.2500 kalori civarı alın max 150 gr karbo gerisi yağ ve protein seklinde

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Değerli bilgilerin için teşekkür ederim pusalik tam mezoyum diyebilirim . Kesinlikle uygulayacağım. Diğer arkadaslarinda öğrenmesine vesile oldunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Rica ederim...

Mezo isenizde dediğim gibi 3000-3500 arası iyidir.Fazlası gereksiz yağlandırır ve kürden aldığınız etkiyi anlayamamanıza sebep olur.

Ben o hatayı yaptım 5000 lere cıktım ekto-mezo karısık olmama rağmen %12-13 lere çıktı yağ oranım.Hatlarınız kapanınca hem kendinizi kötü hissediyorsunuz hemde kürün verimsiz olduğunu düsünmeye baslıyorsunuz halbuki kaloriyi kısınca eski halinize dönmek cok kısa sürüyor anabolizanlarla ve o zaman değişimi görebiliyorsunuz rahatça.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

3500 kalori alıp kaliteli karbonhidrat ve proteinlerden yağ yakımı mümkün mü biraz zor ama kilo alıp yağ yagmak

Diyeti sıkı tutarsam ciddi bir temiz bulk yapmak istiyorum hatlı büyümek tabiri caizse tabiki kaliteli yağlar dahil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Öyle birsey mümkün fakat ciddi makro ve kalori hesabı gerekir lakin 3500 kaloride mümkün değil.O iş için kalori açığı bırakmanız lazım fakat 300-400 civarında fazla değil fazlası büyümenizi engeller azı da bir işe yaramaz.Çok ince hesaplar kısacası yaptığınız her işin kalorisini hesaplamanız vs gerekir bence hiç girmeyin o işe.

Büyümenizde daha yavas olur ayrıca.Siz suan minimum yağ ile büyümeye bakın derim.Zaten bahsettigimiz gibi beslenme ve antreman programı ile maksimum yağ oranınız yüzde 1-2 oynar.

Bunun için başka bir yöntem daha var onada Carb cycling deniyor bir araştırın isterseniz ama ben onuda tavsiye etmiyorum.Genelde bu işler definasyon için uygulanır.Bulk döneminde illa ki yağ depolanır ki buda normaldir.

Son nokta ; bunlar bana uymaz ama genede hem büyümek hem yağ yakmak istiyorum derseniz 3500 kalori yazdığımız gibi devam edin 4.haftadan sonra hgh frag kullanmaya baslayın.Düzgün çalışan hgh frag tuzlu olur ama istediginiz işlevi görür.Bunun için düşüncemde gene gereksiz :)

Siz büyümeye bakın :) Sonra definasyona geçince keşke daha hardcore bulk yapsaydım oluyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.