Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Sp fiyatları hk.

Önerilen İletiler

crosfredy    286

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Daha önce sp kullanmadım fakat merak etmiyor değilim bulduğum bir tedarikçide fiyatlarını aşağıya bırakıyorum ve ürün fotoğraflarını fotoğraftaki ürünleri orijinal mi?

• Test e 25 $
  • Test c 25 $
  • Test p 18 $
  • Sustanon 25 $
  • Deca 30 $
  • Fenandralone 25 $
  • Boldenon 25 $
  • Masteron 30 $
  • Lipo fire 30 $
  • Tren a 30 $
  • Tren e 45 $
  • Parabolan 45 $
  • Primobolon 45 $
  • Danabol 20 $
  • Strombaford 20 $
  • Clebuterol 18 $
  • Turanabol 28 $
  • Anapolon 30 $
  • Oxandralone 42 $
  • Halotestin 45 $

IMG_3052.jpeg IMG_3051.jpeg IMG_3050.jpeg

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    201
gönderildi (düzenlendi)

Test e ucuz geldi bana ben 1 flakon 1k ya almııştım yanlış hatırlamıyorsam. Etiketleri de biraz silik gibi.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    286
ardas, 33 dakika önce yazdı:

Test e ucuz geldi bana ben 1 flakon 1k ya almııştım yanlış hatırlamıyorsam. Etiketleri de biraz silik gibi.

Testo maliyeti çok yüksek bir ilaç değil normalde kaar marjı yüksek olan bir ürün öyle diyeyim fakat güvelinir marka ve tedarikçi söz konusu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    201

yani ucuz ama almadan bilemezsin fakat dediğim gibi etkiketi silik geldi bana.

Yenilerin şişe tasarımı filan böyle 3.fotoda nokta nokta kalitesiz gibi sanki etiket. Benim aldığım testo e. da böyleydi.

image.png.8a10cefa0fa9b3a2bd99d483ae7faef5.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    257

591 lira propionat aşırı ucuz ve sp kaliteli marka.

Ben 2 ay önce propionat 1.100 liraya aldım bir terslik var.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    201
Tr3n, 1 dakika önce yazdı:

591 lira propionat aşırı ucuz ve sp kaliteli marka.

Ben 2 ay önce propionat 1.100 liraya aldım bir terslik var.

Aynen bende o yüzden dedim maliyeti düşük olabilir ama kalite farkı var bende 1kya almıştım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    257
ardas, Şimdi yazdı:

Aynen bende o yüzden dedim maliyeti düşük olabilir ama kalite farkı var bende 1kya almıştım.

Yerli malı üretim sp dir etiket basmak Zor Değil

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    286
Tr3n, 8 dakika önce yazdı:

Yerli malı üretim sp dir etiket basmak Zor Değil

Denemeden anlayamayacağız anlaşılan bana da en fazla yarı bandında doludur gibi geliyor aynı kişi swiss de satıyor ve Balkan da var elinde 🤷‍♂️ riske girmeye değmez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    20

Sürekli balkan sp kullanırım bu fiyatlar hayal  en son kışın deca 68 bolde 70 dolardı ayrıca testo enant  52 dolar prop 44  civarı idi şunu da belirteyim eski kalitesi yok artık tr deki orijinal satanların hepsini tanırım onlardan farkında markanın kalitesinin düştüğünün. noxy arenis çok öven var onları dene ben yurt dısından abd version zphc getirmiştim arkadaşıma gerçekten zehir tr dekiler yarı dolu boş ürünler .

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    876
Drei Lilien, 1 saat önce yazdı:

Sürekli balkan sp kullanırım bu fiyatlar hayal  en son kışın deca 68 bolde 70 dolardı ayrıca testo enant  52 dolar prop 44  civarı idi şunu da belirteyim eski kalitesi yok artık tr deki orijinal satanların hepsini tanırım onlardan farkında markanın kalitesinin düştüğünün. noxy arenis çok öven var onları dene ben yurt dısından abd version zphc getirmiştim arkadaşıma gerçekten zehir tr dekiler yarı dolu boş ürünler .

Hepsine katılıyorum Burak hoca dahi piyasa malı kıvamına gelip eski kalitesinden taviz vermeye başlayınca balkanda elini kolunu piyasadan çekince yanılmıyorsam 10 yıldır sp ilk getiren bir kaç kişidendir kendisi o dahi vazgeçti siz düşünün gerisini rakamlarda kesinlikle özellikle tren ve parabolandan anlaşılıyor zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adrian    14

İlaç maliyetleri sandığınız kadar yüksek değil, belli başlı ilaçların hammaddeleri hem zor bulunuyor hemde pahalı, bunlar genelde oxandrolone - primabolan - ment (trestolone) ve özellikle halotestin (en pahalısı). Diğer çoğu ürün üç aşağı beş yukarı aynı.

Konuya dönersek fiyat listesini kimden aldığınızı tahmin edebiliyorum :) sp labs hala şans vermek ve denemek istediğim ilaçlardan biri fakat şuan başak bir marka deniyorum ve etrafımda da deneyimletebileceğim birisi şuan için yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adrian, 30 dakika önce yazdı:

İlaç maliyetleri sandığınız kadar yüksek değil, belli başlı ilaçların hammaddeleri hem zor bulunuyor hemde pahalı, bunlar genelde oxandrolone - primabolan - ment (trestolone) ve özellikle halotestin (en pahalısı). Diğer çoğu ürün üç aşağı beş yukarı aynı.

Konuya dönersek fiyat listesini kimden aldığınızı tahmin edebiliyorum :) sp labs hala şans vermek ve denemek istediğim ilaçlardan biri fakat şuan başak bir marka deniyorum ve etrafımda da deneyimletebileceğim birisi şuan için yok.

sp yi bi site aracılığıyla aldım yaklaşık 1 yıldır sp kullanıyorum şöyle söyleyebilirim swiss optimum cart curt ilaçlarla aynı dozları vurmama rağmen inanılmaz bi fark oluyo cidden dolu ilaçlar ve kas kütlemdeki artış olarak ilaç kullandığın belli olcak boyutta bi kaliteli kas kazanımı oluyor. öyle diğer dandik markalar gibi kortizoldan su balonu görüntün olmuyor sahtesi denk gelmedi bana hala ama noxy denemek istiyorum bende

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    286
Adrian, 10 saat önce yazdı:

Açıkçası birinin deneyip evet çalışıyor demeden ben de bu topa hiç girmek istemiyorum macera aradığım en son şey 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann, 3 saat önce yazdı:

Sp arenisin yanından geçemez bence şuan 

Arenis hiçbir yerden bulamıyorum . Satıcı ismi vermek yasak biliyorum fakat google yada instagrama ne yazsam çıkar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    427
anabolik.adam, 4 saat önce yazdı:

Arenis hiçbir yerden bulamıyorum . Satıcı ismi vermek yasak biliyorum fakat google yada instagrama ne yazsam çıkar

Satıcıyı bulsan bile onda bile zor stok oluyor bazen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    40

merhaba ben sp marka 400 mg. boldenonu 76 dolar, 200 mg deca 45 dolar fiyata aldım, satıcım guvenilir ve uzun yıllardır alışveriş yaparım ve piyasadakı ortalama fiyatlar bu şekılde, ayrıca tren e almadım ama fiyat almıştım 85 dolardı fiyatı, sizin yazdıgınız fiyatlar cok uygun gibi görünüyor, bana gore orjinallıgı şüpheli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adrian    14
Meeter, 16 saat önce yazdı:

merhaba ben sp marka 400 mg. boldenonu 76 dolar, 200 mg deca 45 dolar fiyata aldım, satıcım guvenilir ve uzun yıllardır alışveriş yaparım ve piyasadakı ortalama fiyatlar bu şekılde, ayrıca tren e almadım ama fiyat almıştım 85 dolardı fiyatı, sizin yazdıgınız fiyatlar cok uygun gibi görünüyor, bana gore orjinallıgı şüpheli.

Dragon pharmanın bir satıcısında 500 lük bolde 80-90 dolar civarıydı, başka bir satıcıda 35 dolara buldum ürün aynı, zaten sahtesi yok. testo cypionatesi aynı şekil birinde 40-50 dolar başka bir satıcısında 18 dolar :D tekrar söylüyorum ürünlerin pahalı olması orijinal yada %100 dolu olduğu anlamına gelmiyor sadece kar oranlarının yüksek olduğu anlamına geliyor

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    201
Adrian, 54 dakika önce yazdı:

Dragon pharmanın bir satıcısında 500 lük bolde 80-90 dolar civarıydı, başka bir satıcıda 35 dolara buldum ürün aynı, zaten sahtesi yok. testo cypionatesi aynı şekil birinde 40-50 dolar başka bir satıcısında 18 dolar :D tekrar söylüyorum ürünlerin pahalı olması orijinal yada %100 dolu olduğu anlamına gelmiyor sadece kar oranlarının yüksek olduğu anlamına geliyor

fiyattan anlaşılmaz zaten genel olarak ürünün orjinalliği kullanınca belli olur. Ama turanabol mesela 28dolar diyor eğer oral hali 28dolarsa biraz şüphe olur turanabol oral olarak üretmek maliyeti daha da yükseltiyor ondan 900tl ye filan zor bence. Ben bundan 10ay önce bile 28 dolardan pahalıya almıştım. Zaten yurt dışı fiyatı bile daha pahalı 28 den.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    11
ardas, 22.06.2024 - 19:40 yazdı:

fiyattan anlaşılmaz zaten genel olarak ürünün orjinalliği kullanınca belli olur. Ama turanabol mesela 28dolar diyor eğer oral hali 28dolarsa biraz şüphe olur turanabol oral olarak üretmek maliyeti daha da yükseltiyor ondan 900tl ye filan zor bence. Ben bundan 10ay önce bile 28 dolardan pahalıya almıştım. Zaten yurt dışı fiyatı bile daha pahalı 28 den.

Sp ler onceden cok iyi di suan yerli malı buyuk ihtimalle cinde etiketleri herseyi yapilip bos sekilde ulkeye geliyor burda dolum yapiyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    286
Adrian, 22.06.2024 - 18:47 yazdı:

katılıyorum fakat söz konusu sp olunca fiyatları gerçekten kafa karıştırdı mantıken düşününce 18 dolar testo p satıcı minimum 8 dolar kaar koysa üstüne 10 dolara mı geliyor 300 tl ye testo p imkansız kimse de kalkıp 2 3 dolar kaar a satmaz abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bilgazli
      Merhaba arkadaşlar instagram da gördüğüm bir sayfadan sp labs 250mg enathate siparis ettim elime ulaştı check de attım orijinal gözüküyor fakat şişe tam dolu değil normal mi?

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selam arkadaşlar, nasılsınız?
      Sp'nin yeni serilerileri yani daha tombik duran serilerinden resimdekiyle aynı kullananlar oldu mu? Fiyatları da abartı değil ona göre alacağım? Fiyat listesi bu şekilde;
      Test p 33$ Sustanon 35$ Boldenon 37$ Tren a 52 $ Test e 37$ Test c 35$ Masteron 43$ Deca 43$ Fenandralone 39$ Parabolan 55$ tren enantat 55$ Tren mix 58$ Rimobolon 55$ Tren 200 55$ Anapolon 37$ Turanabol 35$ Strombaford 50$ sp clen 27$ Danabol 30$ Oxandralone 50$    
    • Yazan: murat1216
      Merhaba arkdaşlar,
      Ortalama 1 aydır;
      Testosteron Enanthate Boldenon Küründeyim başka bir satıcıdan dragon marka kullanıyordum fakat elinde stok bittiğinden dolayı instagram da gördüğüm bir satıcıdan SP Labs satın aldım Testosteronun fiyatı 37 Boldenonun fiyatı 40 dolar acaba orijinal midir ürünler?

• Yazan: Brknmek10
      Piyasada bu aralar yoğun bir şekilde sp labs ürünleri satılmaya başladı bunların gerçek olma ihtimalli nedir check kodları doğru çıkıyor ama söyle bir söylenti var ankarada yapılıyor diye ne kadar doğrudur?
    • Yazan: byreal22
      SP LABS'ın Tren200 ürününü deneyimleyenler var mı?
      100 Acetat 100 Parabolan mix bir ürün.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.