Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BBurak

Ortalama 2 haftalık sr9009 sarms kür günlüğüm

Önerilen İletiler

BBurak    110

Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar iyi forumlar. Kendimce bir fizik güncellemesi yapmak istedim. 10 gündür süreci @Loving Burak abinin eşliğinde sürdürüyorum.

Yaklaşık 10 gündür sr9009 kullanıyorum. Güncel makro alımlarım:                           

Protein 195 gr

Yağ 55 gr

Karbonhidrat 100-150 gr.

Güncel ölçüler:

Boy 178 / Kilo 77.8

Bel çevresi (en kalın yerden) 83

(Genel hurafe olan ince yerden ölçülmesi olayına katılmıyorum mezuranın oyununa gelmeye gerek yok)

Kol 39

Boyun çevresi (adem elmasından) 36

Haftada total 6-7 saat arası kondisyon bisikleti ve 5-6 kez çift bölge idmanı yapmaktayım.

Hiç incelmeyecek sandığım belim 2 aylık süreçte 15 cm inceldi. Hem skinny fat bir görüntüye hem de 97-98 gelen bir simide sahiptim. Diyeti noktalamaya 5 hafta var.

Kullandığım takviyeler:

Sr9009 , omega3, nac600, kingsıze oncycle, multıvıtamın, sinister, shredder.  Nadiren: Propolis, preworkout, cla, lcarnitin (2 ay da bu ürünleri toplam 5 servis almışımdır.)

Bu arada eski form için gözlerinizden ve kendimden özür dilerim :D :D :D

ESKİ FORM.jpg FORM.jpg

• Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    213

Maşallah güzel görünüyor. Protein bi tık fazla geldi bana gerçi başlangıç kilonu bilmiyorum belki ona göre alıyorsundur.. fazlası yağa dönüşüyor 2 katı(160-170) ideal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110
EmreGundi, 43 dakika önce yazdı:

Maşallah güzel görünüyor. Protein bi tık fazla geldi bana gerçi başlangıç kilonu bilmiyorum belki ona göre alıyorsundur.. fazlası yağa dönüşüyor 2 katı(160-170) ideal 

Güzel yorumun için teşekkür ederim güncel boy kilo belirttim aslında şuan 78 diyebiliriz. Öneri ve tavsiyelerine açığım dost.

EmreGundi, 43 dakika önce yazdı:

Nacizane fikrim: proteinlerin glikoza ve yağa dönüşmesi çok uzun bir süreç ki böyle bir kalorik açık ve antrenman rutininde imkansız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    213
BBurak, 33 dakika önce yazdı:

Nacizane fikrim: proteinlerin glikoza ve yağa dönüşmesi çok uzun bir süreç ki böyle bir kalorik açık ve antrenman rutininde imkansız.

İki aylık ve daha da uzayan süreç dediğin için öyle bir yorumda bulundum 🙂

yoksa tabii haftalar lazım

Bu arada yağ oranını düşürdükten sonra küre mi girmeyi düşünüyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110
gönderildi (düzenlendi)
EmreGundi, 14 dakika önce yazdı:

Bu arada yağ oranını düşürdükten sonra küre mi girmeyi düşünüyorsun? 

Şuan değil ama ilerde evet. İlk kür planlamamı yapmaya başladım bile :D

tarihinde BBurak tarafından düzenlendi
  • Sinsi 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: AugCommand
      Merhaba,
      YAPMAYI PLANLADIĞIM KÜR:
      Cardarine ve SR-9009 mix olan versiyonu kullanmaya karar verdim.
      KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:
      Hangi markayı tavsiye edersiniz? Türkiye'deyim, yurtdışından getirilebiliyor mu? Max ne kadar süre kullanılabilir?  Cevaplarınıza teşekkür ederim.
    • Yazan: mahobaba
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Define olmak haliyle yağ yakmak istediğim bir dönemdeyim! Bu süreçte kendime yardımcı ürün olarak HGH FRAGMENT seçtim. Beslenmemi diyet programımı ürüne göre mi düzenlemeliyim? Yoksa kendi kişisel hedeflerime göre düzenlediğim taktirde ilacın amacı zaten yağ yakmak olduğu için ben kolaylıkla hedefe ulaşabilir miyim?
      Kişisel özelliklerim:
      boy 1.74 kilo 95 yaş 22  Beslenmeye dair detaylar:
      Sabah :
      yoğurt yulaf muz yumurta  Akşam :
      Menüde ne yemek olursa yiyeceğim! Ama yarım tabak!
      Pilav yok ekmek yok şeker yok  Akşam 7 den sonra :
      Yemek yemek yok  Günde 2 öğün uygun mudur ? @rastlantisal @AS1L @Diver @Emrah @GHOST
    • Yazan: Dagcıkomando
      Ekimde küre gireceğim için yağ fazlamdan kurtulmaya çalışıyorum, bu yüzden 1.5 aydır diyetteyim.1500 kalori civarı geziyorum bazı günler 1200e kadar düşebiliyorum bazı günler 2000e yükselebiliyorum. Basit şeker 0 yumurta, kırmızı et ve ton balığının içindeki yağlar dışında yağ 0. Açlık hissinde hiç problem yok fakat 2,3 haftadır kaygı ve negatif düşünmede aşırı bir artış var, yavaş yavaş depresif olduğumu hissediyorum.
      Vereceğiniz tavsiyeler, tecrübeleriniz nelerdir?
    • Yazan: makro1178
      Merhabalar ;
      Kilo verme sürecinde SR9009 ve GW501516 kullanıyorum.
      SORULARIM:
      Deneyimli arkadaşlar süreç hakkında bilgi paylaşabilir mi ? Bunların yanında önereceğiniz bir şey var mı ? Koruyucu vs gerekli midir ? Şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Hayatsızkastamonulu
      Başlangıç kilosu 48 güncel kilo 68 sizce iyi mi boy 183 jinekomasti ve güvercin göğüsü var ve daha naturel olarak ne kadar ileriye gidebilirim?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.