Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BullMonster

Spor öncesi danabol kullanmak ?

Önerilen İletiler

BullMonster    0

Merhaba spor öncesi 10 veya 20mg danabol kullanımı güçte artış ve pump ta artış meydana getirebilir mi haftada 3 kere spor öncesi alacağım genede östrojende yükselme meydana getirip su tutumu yapar mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

Dianabolun asıl tuttuğu su kas içi östrojeni arttırabilir 30mg 8 hafta kullandım bende baya arttırdı. Sende değişik maceralar arıyorsun anapolunu ezip creatinle karıştırcam diyosun şimdi de antrenman öncesi pre workout niyetine diananol mu :D.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
ardas, 4 dakika önce yazdı:

Dianabolun asıl tuttuğu su kas içi östrojeni arttırabilir 30mg 8 hafta kullandım bende baya arttırdı. Sende değişik maceralar arıyorsun anapolunu ezip creatinle karıştırcam diyosun şimdi de antrenman öncesi pre workout niyetine diananol mu :D.

Aslında merak ettiğim şey şu 6 veya 8 hafta boyunca günde 30mg dianabol alımı östrojen yükselmesi ve su tutumu yapıyor fakat ben haftanın 3 günü spor öncesi kullanıp 4 gün kullanmayacağım merak ettiğim sen 8 haftada 1 kutu bitirirken ben ise haftanın  3 günü alarak 1 kutuyu 3 ayda bitirsem günün sonunda aşağı yukarı östrojen seviyesi ve su tutumu yakın olmaz mı her gün alan kişiye göre ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

olmaz aldığın mg a bağlı çünkü ve ilacın etki süresi 4-6 saat zaten ondan düzenli kullanmıcaksan mantıksız ve gereksiz yere sürekli karaciğerini yormuş olucaksın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    26
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 23 dakika önce yazdı:

olmaz aldığın mg a bağlı çünkü ve ilacın etki süresi 4-6 saat zaten ondan düzenli kullanmıcaksan mantıksız ve gereksiz yere sürekli karaciğerini yormuş olucaksın.

Bende İran anapolon almayı düşünüyorum ama çekiniyorum piyasada satılanlar sahtedir diye düşüncesi var ama eczane anapolon uda okadar verimli değil ama iran anapolon sahtesi olacağını ben düşünmüyorum pek çünkü ucuz 

tarihinde TRPoinesS tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    301
BullMonster, 2 saat önce yazdı:

Merhaba spor öncesi 10 veya 20mg danabol kullanımı güçte artış ve pump ta artış meydana getirebilir mi haftada 3 kere spor öncesi alacağım genede östrojende yükselme meydana getirip su tutumu yapar mı ? 

arkadaşım düzgünce küre gireceksen gir girmeyecek isen kendine hiç macera arama 

• ahahaha 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.