Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Neoben

Kür yapmak veya yapmamak arasındayım bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Neoben    1

Merhabalar arkadaşlar,

Spora yeni başladım evet kısa sürede vücudumda bir değişiklik olmayacağını biliyorum ama vücudumun hızlı bir şekilde şekil almasını istiyorum. Yemek kısmında herhangi bir sorunum yok onu düzenli hesaplı ve uygun kalorilerimi alıyorum. Çevremdekiler steroit vs de kullanıyor ben kullanmak istemiyorum ama onun yerine testestoron ilaçı vs de almak istiyorum ama bu seferde vücut üretmeyi bırakacak peki ya uzun süre kullanmasan belli aralıklar kullansan vücudun nasıl tepki verir sizce? 

Yada kullanıp belli bir vücuttan sonra bıraksam testestoron üretmeye başlar mı? 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    954

Merhaba @Neoben bu tezatları neden yaşıyorsun?

Örneğin:

1. Spora yeni başladım evet kısa sürede vücudumda bir değişiklik olmayacağını biliyorum ama vücudumun hızlı bir şekilde şekil almasını istiyorum.
  2. Çevremdekiler steroit vs de kullanıyor ben kullanmak istemiyorum.

Sen bence ne yapmak istediğini kendin bile bilmiyorsun :) 

Son soruna gelecek olursak evet pct yap veya yapma tekrar üretir. Ama pct yaparsan çok daha sağlıklı, hızlı dönüş olur.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

daha beslenme antrenman nasıl olur hareketlerin doğru formunu bilmeden ve bu sporu uzun süre yapıp yapmıcağın bile belli değil verim alamıcaksın zaten, kürün ortasında sonra ben napıyorum diyip bırakıp pct için burdan yardım isticeksin ondan iyi düşün bence. Kullandıktan sonra bırakınca zaten alt yapıda olmadığından eski haline dönersin.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10

Kullandiktan sonra sertleşememe problemi yaşama ihtimalin var. Bunu göze alabiliyor musun ona göre düşün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110

Ağırlıkları kaldırıp indirmeyi öğren önce arkadaşım yoksa kendi topuğuna sıkarsın. Testosteron ilacı dediğin şeyde steroid bu arada :D daha bunun bilincinde değilsin ama ilaca girmek istiyorsun. Aralıklarla tüketmek diye de bir şey yok bu ürünlerin etki etmesi için kullanman gereken belli başlı süreleri var kafana göre 2 3 ayda 1 enjeksiyon yapıp kafana göre yapmazsan doğal üretimini baskılarsın bu sefer yanıt alamazsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    154

bu psikolojiyle küre girersen depresyona girersin açık ve net söylüyorum çünkü iki zıt kutuplardasın. doğal olarak bi 80-100kg bench atacak kıvama gel, sonra kürünü düşünürsün. onun dışında peptid veya sarm kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210

Anladığımız kadarıyla çok kararsız ve psikolojini yönetemeyen birisin. Naturel olarak vücudun olmadığı için kullanıp bıraktığında pct yapsan bile her şeyin gidicek çünkü sen daha sporun s sini bilmiyorsun o kürde aldığın kiloyu korumayı bırak o psikolojiyle naturel halinden daha kötü olursun. Kür sırasında mükemmel bir libidoya sahip olacaksın ama pct evresine geçip kürü bitirdiğin an eskisi gibi dinç bir libido hissetmeyeceksin artık her şeye kalkmayacak sabah eroksiyonları vs daha saymadığım bir çok şeyden mahrum kalıcaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)
EmreGundi, 2 saat önce yazdı:

Anladığımız kadarıyla çok kararsız ve psikolojini yönetemeyen birisin. Naturel olarak vücudun olmadığı için kullanıp bıraktığında pct yapsan bile her şeyin gidicek çünkü sen daha sporun s sini bilmiyorsun o kürde aldığın kiloyu korumayı bırak o psikolojiyle naturel halinden daha kötü olursun. Kür sırasında mükemmel bir libidoya sahip olacaksın ama pct evresine geçip kürü bitirdiğin an eskisi gibi dinç bir libido hissetmeyeceksin artık her şeye kalkmayacak sabah eroksiyonları vs daha saymadığım bir çok şeyden mahrum kalıcaksın.

Cidden çok haklısınız hocam insanların çoğu bu durumu bilmiyor bende pct yapıyorum şuan kürde koyduğumun baya bi kısmı gitti naturel olarak 3.5senelik alt yapım var, 1.5senedir ilaç kullanıyorum fakat ne kadar alt yapı bile olsa millet kürdeki hali gördükten sonra nolmuş sana ermişsin filan diyolar bu arkadaş bu psikolojide hiç kaldıramaz bunları libido düşüşüyle birlikte enerji filanda olmuyor iyice hayattan zevk almayı bırakır.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 6 saat önce yazdı:

Cidden çok haklısınız hocam insanların çoğu bu durumu bilmiyor bende pct yapıyorum şuan kürde koyduğumun baya bi kısmı gitti naturel olarak 3.5senelik alt yapım var, 1.5senedir ilaç kullanıyorum fakat ne kadar alt yapı bile olsa millet kürdeki hali gördükten sonra nolmuş sana ermişsin filan diyolar bu arkadaş bu psikolojide hiç kaldıramaz bunları libido düşüşüyle birlikte enerji filanda olmuyor iyice hayattan zevk almayı bırakır.

Kesinlikle arda hocam haklısın psikolojiden ziyade bilgi birikimi yok. Zaten önüne gelen ilaca giriyor steroid kullananların %90'nın kafası gidik, psikolojisi yerlerde.. meselâ ben de kaldıramam milletin ne dediği önemli beni çok etkiliyor.. aslında herkesi etkiler irade çok önemli burda sonuçta tren küründesin o sertliği gören biri bıraktığında seni tekrar görsün olum noldu sana falan dese orda kayış kopuyor..  Bu aralar only testo ile ilk kürümü yapmayı düşünsem de doyumsuz bir insan olduğum için kendini tutuyorum sarmslar ile idare ediyorum..

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.502

Anabolizanlar, belli bir yaş altında vücut geliştirme sporunun hamallığıdır profesyonel hedefleri olmayan insanlar için. Asla güllük gülistanlık ilerlemeyecek. Türlü sorunlar yaşayacaksın. Bu forumun destek kısımlarına 1 hafta göz gezdirirsen neler yaşanıyor iyi kötü anlarsın.

• Psikolojik dalgalanmalar
  • Sinirlilik halleri
  • Paranoya
  • Asılsız ve anlamsız kıskançlıklar
  • Ereksiyon sorunları
  • İç organ hasarları
  • Sivilce
  • Kıllanma
  • Saç dökülmesi
  • Tansiyon
  • Yüksek duygusallık
  • Kalp, damar sorunları
  • Kan değerlerinde bozulmalar

İlk etapta aklıma gelen yan etkiler.

Önce 2-3 sene tam disiplinle sporunu yap. Alabildiğin yolun çoğunu natural olarak al ve sonra gel bunları seninle konuşalım.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
EmreGundi, 07.06.2024 - 04:36 yazdı:

Kesinlikle arda hocam haklısın psikolojiden ziyade bilgi birikimi yok. Zaten önüne gelen ilaca giriyor steroid kullananların %90'nın kafası gidik, psikolojisi yerlerde.. meselâ ben de kaldıramam milletin ne dediği önemli beni çok etkiliyor.. aslında herkesi etkiler irade çok önemli burda sonuçta tren küründesin o sertliği gören biri bıraktığında seni tekrar görsün olum noldu sana falan dese orda kayış kopuyor..  Bu aralar only testo ile ilk kürümü yapmayı düşünsem de doyumsuz bir insan olduğum için kendini tutuyorum sarmslar ile idare ediyorum..

hangi sarmsları kullanıyorsun acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
berko110, 9 saat önce yazdı:

hangi sarmsları kullanıyorsun acaba

Mk677 kullanıyordum 4. haftadan sonra ligandrol ve ostarine ekleyecektim.

Sakatlıktan dolayı kürü bırakmak zorunda kaldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.