Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ENFAL

Sarms kürüne girmeden önce yaptırdığım kan testi sonuçlarım ektedir! nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

ENFAL    2

Değerli hocalar ve arkadaşlarım,

Sarms kullanmaya karar verdiğim için kullanmadan önce kan tahlili yaptırayım dedim. Sonuçlar bu şekilde çıktı prolaktin vs. yüksek görünüyor. Yapmam gereken bir şey var mı bu kan tahliline göre, Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

kantest.thumb.jpg.1a34583f1d4e2d0f4aff4ed5511703f4.jpg

(Burayı isteyen okusun derdimi anlattım)

• Total Testo
  • Serbest Testo
  • lh
  • fsh
  • estradiol
  • prolaktin
  • alt
  • ast

Sadece bu değerleri istemek için gittiğim dahiliye doktoru direk nedenini sordu spor için dedim, ben spor için bu testleri yapmam listedeki alt, ast ve kendi testlerimi yaptırırım dedi. Israr edince Diğerleri için Ürolojiye git dedi. Bu sonuçlardan 1 Hafta sonra falan ürolojiye gittim doktor istediğim sadece Testo,lh,fsh,estradiol,prolaktin olmasına rağmen direk yapmam dedi. Yandaki doktora git dedi, arkasından hayırlı dualar edip yandaki doktora sıra aldım o doktor kem küm bir şekilde kabul etti. Ben her tahil için gitmek istediğimde bunlarla uğraşmak istemiyorum. Başka bir alternatif var mı devlet hastanesi dışında? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    210

Özel hastahanelerde yapıyorlar fakat parası fazla en iyisi özel lablar 1500e falan yapıyorlar

testi vermeden önce cinsel perhiz (3) uyguladın mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

Dostinex alabilirsinde doğal olarak yüksekse elleme bence devlet dışında kan test yaptırırsın ama baya pahalanmış 2-3k. Eğer fiziğin varsa doktora yarışmaya hazırlancam de hiç sorgun çıkartmıyor o zaman kendi zaten bişiler kullandığın belli diyo yapıp geçiyo doktora bağlı tabi istemezse yapmaz.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110

Özel hastane ya da tanıdık doktor. Onun dışında aslında yaptırmaları zorunlu diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    2
ardas, 52 dakika önce yazdı:

Dostinex alabilirsinde doğal olarak yüksekse elleme bence devlet dışında kan test yaptırırsın ama baya pahalanmış 2-3k. Eğer fiziğin varsa doktora yarışmaya hazırlancam de hiç sorgun çıkartmıyor o zaman kendi zaten bişiler kullandığın belli diyo yapıp geçiyo doktora bağlı tabi istemezse yapmaz.

Almayayım mı? bir problem oluşturur mu bu seviyeler. Evet özel labaratuvara sordum 3960 tl dedi, çok pahalı. Fiziğim iyi değil :(

EmreGundi, 53 dakika önce yazdı:

Özel hastahanelerde yapıyorlar fakat parası fazla en iyisi özel lablar 1500e falan yapıyorlar

testi vermeden önce cinsel perhiz (3) uyguladın mı? 

Testten 2 gece önce rüyalanma oldu, tahlil gününü değiştiremediğim için belirli gününde gittim. Etkiler mi sizce, etkilerse hangi değerleri etkiler?

BBurak, 52 dakika önce yazdı:

Özel hastane ya da tanıdık doktor. Onun dışında aslında yaptırmaları zorunlu diye düşünüyorum. 

Evet, nedense test isteyince küfür etmiş gibi davranıyorlar. Özel labaratuvara sordum 3960tl dediler pahalı geldi öğrenci olduğum için. O zaman ben birde özel hastaneye gidip fiyat öğreneyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

2 gün önce olduysa sorun olmaz aç karına verdin dimi testi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

yani dediğim gibi istersen 1 adet dostinex içip tekrar test verebilirsin ama doğal olarak yüksek olduğu için tavsiye etmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210

Ardanın dediğine katılıyorum doğal her şeyin yerli yerindeyse erken boşalma isteksizlik vb gibi şikayetler yokda değerlerle oynamaya gerek yok 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    2
ardas, 19 dakika önce yazdı:

yani dediğim gibi istersen 1 adet dostinex içip tekrar test verebilirsin ama doğal olarak yüksek olduğu için tavsiye etmem.

Önermediğinize göre demek ki zararlı, Peki 1 tablet yerine o tableti yarıya yada çeyreğe bölüp kullansam, prolaktinin getirdiği zararı götürüp dostinexte düşük doz olduğu için getirdiği zarar az olsa kar zarar bakımından nasıl olur, öyle yapayım mı? yada hiç mi kullanma dersiniz. Umarım sarm kullanınca prolaktin dahada yükselmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

Dostinexi önermememin sebebi zararlı olmasından ziyade doğal dengeyi bozmaması için yüksek prolaktin emre hocamında dediği gibi erken boşalma cinsel isteksizlik veya duygu durumunda bozukluklara yol açabiliyor eğer sende böyle bir sorun yoksa boşu boşuna kullanıp doğal değerini bozma diye dedim yoksa 1 dostinex sana zarar vermez fakat bu değerdeykende içeceksen yarım değil 1 iç belki çok düşürmeyebilir yarım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    2
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 15 dakika önce yazdı:

Dostinexi önermememin sebebi zararlı olmasından ziyade doğal dengeyi bozmaması için yüksek prolaktin emre hocamında dediği gibi erken boşalma cinsel isteksizlik veya duygu durumunda bozukluklara yol açabiliyor eğer sende böyle bir sorun yoksa boşu boşuna kullanıp doğal değerini bozma diye dedim yoksa 1 dostinex sana zarar vermez fakat bu değerdeykende içeceksen yarım değil 1 iç belki çok düşürmeyebilir yarım.

Tamam hocam çok teşekür ediyorum. Sadece 1 hap değil mi? günde 1 değil.

tarihinde ENFAL tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110
ENFAL, 2 saat önce yazdı:

Almayayım mı? bir problem oluşturur mu bu seviyeler. Evet özel labaratuvara sordum 3960 tl dedi, çok pahalı. Fiziğim iyi değil :(

Testten 2 gece önce rüyalanma oldu, tahlil gününü değiştiremediğim için belirli gününde gittim. Etkiler mi sizce, etkilerse hangi değerleri etkiler?

Evet, nedense test isteyince küfür etmiş gibi davranıyorlar. Özel labaratuvara sordum 3960tl dediler pahalı geldi öğrenci olduğum için. O zaman ben birde özel hastaneye gidip fiyat öğreneyim.

Bana da öyle yapıyorlarr zorla tahlil aldırıyorum hekimime :D cuma randevum var aynı şeyi yaşarsam ne olması lazım diyeceğim tahlil için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
BBurak, 53 dakika önce yazdı:

Bana da öyle yapıyorlarr zorla tahlil aldırıyorum hekimime :D cuma randevum var aynı şeyi yaşarsam ne olması lazım diyeceğim tahlil için.

Müsabık sporcuyum hocam bu tahlilleri yaptırmamı istedi de yapar forumda çoğu insan öyle yaptırıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110
EmreGundi, 2 dakika önce yazdı:

Müsabık sporcuyum hocam bu tahlilleri yaptırmamı istedi de yapar forumda çoğu insan öyle yaptırıyor

Aynen bende forumda görmüştüm bunu :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.