Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Türkaygırı99

Genital alanda tüylenme önüne geçemiyorum bu sorunu nasıl aşabilirim?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Genital alanlarda aşırı tüylenme söz konusu olması gereken alanların dışında olmaması gereken alanlarda dahi oldukça fazla bu durumu nasıl aşabilirim? 

Tüm cevaplar için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    175

Dışarıdan testosteron alıyorsan + kürt genetiği varsa normal derim de malın ortasında kıl çıktığını ilk defa duyuyorum en yakın zamanda kesin git

• ahahaha 3
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi, 5 dakika önce yazdı:

Dışarıdan testosteron alıyorsan + doğu genetiği varsa normal derim de malın ortasında kıl çıktığını ilk defa duyuyorum en yakın zamanda kesin git

Dışarıdan testosteron almıyorum ve doğulu değilim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    175
Türkaygırı99, 3 dakika önce yazdı:

Dışarıdan testosteron almıyorum ve Kürt değilim 

Kesin doktora gitmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.109
Türkaygırı99, 3 dakika önce yazdı:

Dışarıdan testosteron almıyorum ve doğulu değilim.

Dostum tamamen genetik bende de aynı durum 20 yıldır var sık sık kesicez yapacak bir şey yok 😄

Doktor ne  yapacak :) Dayanabilirsen ağda yap. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Dostum tamamen genetik bende de aynı durum 20 yıldır var sık sık kesicez yapacak bir şey yok 😄

Doktor ne  yapacak :) Dayanabilirsen ağda yap. 

Ortası ve baş kısmına kadar tüylenme oluyor. Araştırdım kolay kolay yokmuş kimsede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.109
Türkaygırı99, 4 dakika önce yazdı:

Ortası ve baş kısmına kadar kıllı araştırdım kolay kolay yokmuş kimsede

Olsun niye sorun ediyorsun?

Dediğim gibi tamamen aynı durumdan müzdaribim bu şekilde idare ediyorum. Doktor nasıl müdahale edecek onu çözemedim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    175
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Olsun niye sorun ediyorsun?

Dediğim gibi tamamen aynı durumdan müzdaribim bu şekilde idare ediyorum. Doktor nasıl müdahale edecek onu çözemedim :) 

Valla ilk defa duydum ondan dedim anormal geldi 😃

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    301
gönderildi (düzenlendi)

Lazer yapılınca çok az tüy çıkıyor normale göre fakat genital bölgeye yapılır mı bilmiyorum salondaki bi abim kollarında kıllar için önce ağdayla alıp sonra limon tuz karışımı sürüyordu ve banada önermişti tüy dökücü bende batma fillan yapmıştı deneyebilirsin fakat oraya sürersen ne olur bilmiyorum.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    299

epilasyona gidebilirsin genital bölgeye yapan yerler var 8 9 seans işini çözecektir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    47

normal lazer değil noktasal olarak aldıkları ama biraz daha acılı olan ve kesin olan bi tedavi var. Araştırabilirsin yapıyorlarsa yaptırırsın. Tek tük ise cımbız ile al arada dert etme ama ciddi durumdaysa illa bi yolu vardır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy, 58 dakika önce yazdı:

epilasyona gidebilirsin genital bölgeye yapan yerler var 8 9 seans işini çözecektir 

Cinsel organının orta ve kafa kısmına yakın kıllanma var epilasyona korkarım bir şey olur filan

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.109
Türkaygırı99, 17 dakika önce yazdı:

Cinsel organının orta ve kafa kısmına yakın kıllanma var epilasyona korkarım bir şey olur filan

Buz lazer epilasyonu var. Acısız en son çıkan teknoloji diye biliyorum en azından ara fikir al.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    301
Türkaygırı99, 1 saat önce yazdı:

Dostum ne istiyorsun o zaman başka çözümü yok sanki kılı biz çıkartıyoruz :D .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    905

Konuyu okurken aklıma gelen :D 

tumblr_pmrx0jGcVt1ujmvy2o1_1280.jpg.d4cb5860e99d241ddcfc1c8112201008.jpg

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    299
Türkaygırı99, 11 saat önce yazdı:

Hayır korkmana gerek yok bir sorun yaratmıyor sadece işlem sırasında ince bir yanma oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aksiyonist    9

Eldivenle al en kolayı, cinsel bölgeye lazer olmaz zararlı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.