Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ahmet377

Sahte veya merdiven altı marka kullanıldığında bize ne tür negatif geri dönüşleri olur?

Önerilen İletiler

ahmet377    34

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Bildiğiniz gibi piyasada yerli üretim merdiven altı üretim, ne idüğü belirsiz markalar geziyor, ancak merak ettiğim ise şu:

1. Bir ilacı kullanmaya başladığımızda o ilacın yan etkilerini görüyorsak o ilacın az da olsa çalıştığını varsayabilir miyiz ?
  2. Mesela tren kullanırken öksürük krizlerine giriyorsak veya deca kullanırken 2-3 hafta sonra dick sorunu yaşıyorsak veya bolde de tansiyon sıkıntısı çekiyorsak o ilacın çalıştığını varsaymamız mümkünmüdür ?

Tüm cevaplar için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

supzero    24

ilaçlar steril olmayan ortamlarda yapılıyor. bunu bile bile kullanacaksan sana kalmış yine de.

• Milletin ilacının içinde  kıl cam kırıkları çıkıyor bunu bile bile kullanacak mısın?
  • Sen gidersin 1200e testo e alırsın doluluk oranı %10 kullanmaya değer mi?

Değmez. Her şeyin en önemli sağlık.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34

İyide orijinal zphc specturm bile 1500 zaten, millet ülkede 400-500 tl ye saçma sapan marka testo satıyor, benim bahsettiğim 800-1000 civarındaki orta-alt segment markalar ve bunların yan etkilerinden ilacın doluluk oranını az buçuk anlama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373

anlarsın ama %100 dolu diyemezsin mesela yarı dolu bi boldenon kullanırsın 600mg , başka bir markanın dolu 400 ü daha çok etki verir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    292

Sadece tren de yapmıyor ki o öksürük hepsinde yapıyor peptitler hariç

İlacın çalıştığını kan testi ile anlarsın. örnek veriyorum kalçadan vur ilacı damara denk getir enjekte ederken öksürtür bunu her ilaç yapar sadece tren değil 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34
Tr3n, 39 dakika önce yazdı:

Sadece tren de yapmıyor ki o öksürük hepsinde yapıyor peptitler hariç

İlacın çalıştığını kan testi ile anlarsın. örnek veriyorum kalçadan vur ilacı damara denk getir enjekte ederken öksürtür bunu her ilaç yapar sadece tren değil 

bende genelde tren enjeksiyonlarından sonra  30-35 saniye sonra başlıyor, ama diğer ilaçlarda daha enjeksiyon esnasında öksürme yaşamadım kalçadan yaptırıyorum, muhtemelen damara denk getirmedim enjeksiyon sırasında daha hiç ondan bu durumu yaşamadım, 2 sene öncede tren girmiştim çoğu enjesksiyondan sonra 5 dk falan şiddetli öksürük krizi oluyordu,  şuan girdiğimde hafif öksürük 1-2 dk anca sürüyor mesela  ama sadece burdan bir doluluk varsayımında da bulunamayız sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    153
ahmet377, 7 dakika önce yazdı:

bende genelde tren enjeksiyonlarından sonra  30-35 saniye sonra başlıyor, ama diğer ilaçlarda daha enjeksiyon esnasında öksürme yaşamadım kalçadan yaptırıyorum, muhtemelen damara denk getirmedim enjeksiyon sırasında daha hiç ondan bu durumu yaşamadım, 2 sene öncede tren girmiştim çoğu enjesksiyondan sonra 5 dk falan şiddetli öksürük krizi oluyordu,  şuan girdiğimde hafif öksürük 1-2 dk anca sürüyor mesela  ama sadece burdan bir doluluk varsayımında da bulunamayız sanırım

only testo vururken bile öksürebilirsin. kılcal damarlara ilaç gidiyor olabilir

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137

hayır yan sanayi ilaçlar tesislerde üretlien ilaçlar kadar steril değil bende kullanıyordum tr de üretilen ilaç her enjeksiyon sonrası vurduğum yer balon gibi şişiyor kızarıyordu o öksürük muhabbetini ben iran testoda yaşadım trendede yaşadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    49

aynı marka ilacın bile bir serisi diğer serisinden bağımsızken net bir şey söylemek imkansız. Ya çok güvendiğin biri olacak ki bu çok düşük bi ihtimal. Ya da her zaman biraz kumar bu iş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516

Sp arenis watson noxy la pharma black dragon thaiger zhpc tren kullandım sadece bir defa sp de öksürük oldu başka hiç bir şekilde öksürük yaşamadım yerli gırtlak dolu olsa bile bence kullanmayın bilindik markalardan şaşmamak lazım..

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.