Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

toronto21

Kür içi kan testi sonuçlarım - ilaçlar çalışıyor mu?

Önerilen İletiler

toronto21    13

Merhaba sevgili abilerim,

6 mayısta ilk kürüme başladım kür öncesi  tahlillerimi yaptım.

Şuan 4. haftaya girdiğim için kan verdim sonuçları aşağıda paylaşacağım 

Kür içeriği :

• Testo
  • Bolde
  • dianabol 

Ürün marka:

• Protech pharma

Vitaminler:

• nac  600
  • Ekstra başka şey yok

Kullanmam gereken birşey var mı??

İlaçlar konusunda baya tereddüt içerisindeydim çalışmaz diye galiba dianabol  gerçekten  çalışmıyor diğer ürünler kan sonuçlarına göre çalışıyor mu ? Şimdiden teşekkür ederim saygılarla. :)

20240418_200314.png 20240528_194146.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    371

Meme ucu hassasiyeti varsa tamoksifen kullanabilirsin onun dışında libido problemi yada duygu durum değişiminde sorun varsa prolaktin için dostinex alabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toronto21    13
ardas, Bir saat önce yazdı:

Meme ucu hassasiyeti varsa tamoksifen kullanabilirsin onun dışında libido problemi yada duygu durum değişiminde sorun varsa prolaktin için dostinex alabilirsin.

Herhangi birşey hissetmiyorum olumsuz eğer dediğiniz şeyleri yaşarsam önerinizi  dikkate alacağım  teşekkür  ederim

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    20

vitamin kismini cesitlendirmen ekleme yapman iyi olabilir bence hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toronto21    13
NiqhTM4r3, 10 dakika önce yazdı:

vitamin kismini cesitlendirmen ekleme yapman iyi olabilir bence hocam

Kullandığım vitaminleri buraya ekleyeyim hocam :

• Multivitamin
  • omega 3
  • magnezyum
  • çinko
  • ester c 1000 mg
  • milkthisle
  • nac 600

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    371

d3 de kullan.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412
Favorit, 6 saat önce yazdı:

Ürünler çalışıyor dianabolde çalışıyor bu arada.

Testo dışındakilerin çalıştığını nasıl anladın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toronto21    13
Diver, 4 saat önce yazdı:

Testo dışındakilerin çalıştığını nasıl anladın?

4. haftada ilaçların henüz etki gösterdiğini  sanmıyorum  testo ve bolde için konuşuyorum  77 kg başladım şuan 82 kiloyum  bench pres setlerimde 20 kg artış var ama abarttiklari gibi her yerim su tutmadı ayna  karşısında hemen hemen değişim yok gibi geliyor bana o yüzden dianabol çalışmıyor dedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    49
toronto21, 4 dakika önce yazdı:

4. haftada ilaçların henüz etki gösterdiğini  sanmıyorum  testo ve bolde için konuşuyorum  77 kg başladım şuan 82 kiloyum  bench pres setlerimde 20 kg artış var ama abarttiklari gibi her yerim su tutmadı ayna  karşısında hemen hemen değişim yok gibi geliyor bana o yüzden dianabol çalışmıyor dedim

o nedenle muhtemelen sadece testo çalışıyor. Bolde için biraz daha beklenebilir ancak dbol kullananlarda genelde hissedilir bi sus tutumu oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    509
  1. c vitamini
  2. balık yağı
  3. d vitamini
  4. milk thistle
  5. zma

ekleyebilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412
toronto21, 17 dakika önce yazdı:

Soruyu sana sormamıştım dostum :) ilaç boş olabilir ama bunu konuşmak için çok erken. bolde geç açılıyor gerçekten daha zamanı var. Danabol herkeste aynı etkiyi gösterecek diye bir kaide yok ki. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emnakin1
      İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?
    • Yazan: emnakin1
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği:
      400 mg boldenone 400 mg testosterone enanthate Kürümün 6. haftası bitti. 12 hafta düşünüyordum ama. Boldenone'da 20 haftadan önce bitirmeyin diyenler çok fazla. 24 haftaya kadar uzatabilirsin diyenler vs. Bu hafta kan verdim. Karaciğer, böbrek değerlerim falan iyi çok şükür.
      Sorularım:
      Bu cycle'ı 20-24 haftaya kadar uzatabilir miyim? Uzatmalı mıyım? Uzatırsam bu dozlarda devam mı etmeliyim 20-24 haftaya kadar? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: ed4wert4
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      3 hafta haftalık 250mg testosteron enanthate ve son 1 haftadır (3. hafta) günde 30mg dianabol hormonlarımı kontrol ettirmedim fakat hassasiyet hissettiğim zaman arimidex kullandım ve haftalık yarım tablet dostinex kullandım. Karaciğer değerlerim referansın epey üstünde kürde olan ve tablet steroid kullanan bir insan için normal midir bu değerler karaciğer için aldığım takviyeler milk thistle + nac600 nac900e ya da 1200e geçsem nasıl olur ?
      Dianabolü toplam 4 hafta kullanıp kesecektim toksikliğinden dolayı fakat şimdi kafamda erken bırakma ihtimalleri dönüyor sizce nasıl bir yol izlemeliyim değerli yorumlarınızı bekliyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.