Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aliefeyapici

Nac 600 nasıl kullanmalıyım ?

Önerilen İletiler

Hocalarım selamlar 

bu nac600 ü sık sık duyuyorum ama tam işlevini bilmiyorum kür içinde karaciğer için kullanılmalı mıdır yoksa nac600 yerine herhangi iyi bir markanın milk thistleını mı almalıyım nac 600 amacını söyleyip kullanılmalı mı onu söylerseniz çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    65
gönderildi (düzenlendi)

Kür içinde kaynatılmış enginar suyu ve nac-600 yeterli olur Aile hekimine veya acile gidip nac600 yazdır 50 tl bence milk thistledan fiyat f/p ve işlev olarak kat ve kat daha iyi ben naturel olarak bir aydır kullanıyorum karaciğer değerlerim de düşüş büyük oranda var ayrıca cildim çok daha güzel bu da karaciğerde ki yağlanmayı da azalttığına işaret

Nac 600ün amacı aslında boğazda ki balgamı atmak için reçete edilen bir sözde ilaçtır sözde ilaç diyorum çünkü yurtdışında takviye olarak satılıyor içeriğinde bulunan asetilsistenin karaciğere iyi geliyor 

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nac600 devamlı kullanımı olmaz. 5 günden uzun süre tavsiye edilmez. Onun yerine milk thistle devamlı kullanabilirsin. Nac600 dönem dönem kullanılır. İkiside yükselmiş karaciğer enzimlerini düşürücü etki gösterir. Nac600 > Milk thistle etki açısından.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    10

Nac n-asetilsisten mukolitik olarak kullanılan bir ilaçtır balgamın yumuşamasını sağlayarak atılımını kolaylaştırı. bunu sistein bağlarının oluşunu engelleyerek yapar. gelelim karaciğer(kc) koruyucu etkisine. parasetamol zehirlenmelerinde kc hücrelerini korumak için yüksek dozlarda kullanılmıştır. serbest radikallerin zararlı etkilerini kc hücrelerin de gluttatyon ile tamponlanır. glutatyon bir antioksidandır. nac kc hücrelerindeki glutatyon miktarını artırarak bu etkiyi sağlar. dolayısı ile nac da bir antioksidandır.

zehirlenmelerde nac 80 kg bir erişkinde yükleme olarak 11200 mg oral sonrasında her 4 saatte bir 72 saate kadar 5600mg oral olarak verilir. yani sizin günlük kullanıcağınız 1200 mg nac çokta yüksek bir doz değildir ama iş görür.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    179
gönderildi (düzenlendi)

Normalde nac600ü çoğu kişinin kafasına göre kullandığını sanmıyorum ben test sonucuna göre karaciğer değerleri yüksek çıkarsa referans aralığına çekmek için 1 hafta filan kullanıp kesiyorum sonra.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
steroidnediryahu, 3 saat önce yazdı:

Nac600 devamlı kullanımı olmaz. 5 günden uzun süre tavsiye edilmez. Onun yerine milk thistle devamlı kullanabilirsin. Nac600 dönem dönem kullanılır. İkiside yükselmiş karaciğer enzimlerini düşürücü etki gösterir. Nac600 > Milk thistle etki açısından.

Doktorlar mı tavsiye etmiyor? Neden devamlı kullanımı olmaz?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dejavu1992    6

Alt ve ast yükseldiğinde sonuç alıyorum kür içinde düşürüyor bende değerleri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401
aliefeyapici, 7 saat önce yazdı:

Hocalarım selamlar 

bu nac600 ü sık sık duyuyorum ama tam işlevini bilmiyorum kür içinde karaciğer için kullanılmalı mıdır yoksa nac600 yerine herhangi iyi bir markanın milk thistleını mı almalıyım nac 600 amacını söyleyip kullanılmalı mı onu söylerseniz çok sevinirim

nac 600 gün aşırı kullanabilirsin ben öyle yapıyorum yanına da milk thistle yada enginar özü ekleyebilirsin

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 8 saat önce yazdı:

Doktorlar mı tavsiye etmiyor? Neden devamlı kullanımı olmaz?

Nac600 eritilen formun prospektüsünde yazıyordu. Başka formda bulmak lazım sanırım.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
asgasgas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
steroidnediryahu, 12 dakika önce yazdı:

Nac600 eritilen formun prospektüsünde yazıyordu. Başka formda bulmak lazım sanırım.

Ben bulamadım kullanma talimatında hergün kullanıyorum dediğin gibiyse kullanmam kaynak görmek istiyorum sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.461
Diver, Şimdi yazdı:

Ben bulamadım kullanma talimatında hergün kullanıyorum dediğin gibiyse kullanmam kaynak görmek istiyorum sadece.

ben önceden düzenli kullanım yaptığımda balgam sorunum yokkken balgam oluşturup boğazımda hırıltı hissediyordum. şuan 2 aydır kesmeden kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

ben önceden düzenli kullanım yaptığımda balgam sorunum yokkken balgam oluşturup boğazımda hırıltı hissediyordum. şuan 2 aydır kesmeden kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamıyorum. 

İlk kullanmaya başladığımda bende de öyle yapmıştı kesmiştim karaciğer değerlerinin içinden geçince geri başladım 😅 Şuan öyle etkisi olmuyor her gün kullanıyorum çok şükür.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
steroidnediryahu, 2 dakika önce yazdı:

"Onu parasetamol zehirlenmesinde" başlığı altında söylemiş parasetamol zehirlenmesinde yüksek doz kullandırabiliyor doktorlar bu yüzden söylenmiş büyük ihtimalle. Ayrıca doktora yazdırıyoruz bunu öyle bir durum olsa ya yazmaz yada uyarır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    65
Diver, 33 dakika önce yazdı:

İlk kullanmaya başladığımda bende de öyle yapmıştı kesmiştim karaciğer değerlerinin içinden geçince geri başladım 😅 Şuan öyle etkisi olmuyor her gün kullanıyorum çok şükür.

Valla abi bir kez kullanınca bırakamıyorsun günlük rutin her 20 günde bir aile hekimine yazdırıyorum 45-50 tlye bedavadan karaciğer koruyoruz 😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili dostlar ilk kürüme başladım milk thisle kullanıyorum koruyucu olarak nac 600 de kullanmak istedim. Bugun doktora gidip yazdırmak istedim bana nac 1200 yazmış aynı işlevi görür mü birde nasıl kullanmak daha sağlıklı olur günde 1 adet mi yarim adet mi ? Şimdiden teşekkür ederim
    • Yazan: Merthletics
      Merhaba; Bu doktorlar neden Nac diyince kaçıyor. Mucovit1200 cvitaminli veya asistplus 600 veriyorlar. Yine de kullanılır mı? Etken maddeleri aynı.  @rastlantisal @metinav @Diver
    • Yazan: EmreGundi
      Dün baya hastaydım ve acile gittim klasik işte  ilaç yazdılar ilaçları alırken nac600 yazdığını farkettim ve ben 4 ilaç aldım 100 tl para verdim kısacası doktor yazınca nac600 baya ucuza geliyor bunu sürekli doktora nasıl yazdırabilirim? 
    • Yazan: burakconcetta
      Abilerim ve dostlarım herkese selam. Testo - Bolde - Dianabol kürü için araştırmalarım sonucu vitaminler aldım fakat hangi zamanlarda kullanacağım bunu tam olarak araştırsamda çözemedim. 
      Kür : Testo 500mg Bolde 400mg ve Danabol
      Testo ve bolde 12 hafta sürecek.
      Kür içerisinde kullanılacak vitaminler : Ester C 1000mg  - Magnezyum(250mg) 1 tablet - Çinko&Bakır (15mg çinko var 1 tablette) - Milk Thistle - Nac600  - Omega 3 (600mg 1 tablet) ve Taxomifen ( bunu kür içerisinde kullanayım mı kullanmayayım mı gerekli midir ? )
      Gün içerisinde ne kadar hangi zamanda ve ne sıklıkla kullanacağım bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: kaderseolur
      Forumda gezerken bir kaç düşünceye,bilgiye mi bilmem denk geldim çok şaşırdım.. Bunların ne kadar doğruluk payı vardır bilgisi olan var mı?
      1. "Fazla limon, c vitamini kürdeki verimi düşürüyor."
      2." Antioksidan kullanmak karaciğerden kürü temizlediği için verimi düşürüyor"
      3."Milk thistle ve nac 600 aynı anda kullanılmaz ikisi karaciğeri haddinden fazla temizlediği için kürün verimi düşürüyor" 
      Kısaca ANTİOKSİDAN kullanımı. Kürde. Anaboliklerin verimini düşürüyor mu? 
      Öyleyse karaciğere ne kadar az antioksidan alan insan daha mı büyük oluyor? 
      Beslenmeyi çokta temiz yapmamıza gerek yok karaciğer için faydalıysa patates kızartması yiyelim öyleyse.. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.