Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Basayev

Genel değerlendirme - total ve serbest testesteron düzeylerim normal mi düşük mü?

Önerilen İletiler

Basayev    13

Merhabalar,

Total ve serbest testesteron düzeylerim normal mi düşük mü araştırdım fakat tam anlayamadım. 1.5 sene önce küre girmiştim evliyim fakat cinsel anlamda isteksizlik yaşıyorum. Eğer değerler normalse bu libido düşüklüğü neyden kaynaklanıyor olabilir. ?

Testo Değerleri

66430d516ccc1_WhatsAppImage2024-05-14at09_15.14(1).thumb.jpeg.e88d2b1b3663fc56a39198570af5200c.jpeg 

Yeni Kan Değerleri

66430d851b7a3_WhatsAppImage2024-05-14at09_12.37(1).thumb.jpeg.d30f7b1edb07c4bd641a5c680a67a0e2.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.445

Değil hocam düşük maalesef fakat bu cinsel isteksizlik şuan lipit değerlerinizin bozuk olması ve dolaylı yoldan testosteronuzunda düşük olmasına sebep oluyo. Daha çok sağlıklı yağlar tüketmeniz OMEGA 3ü mutlaka günlük almanızı öneririm. Eğer bir daha küre girmek gibi bir düşünceniz varsa en azından TRT doz ile sağlık parametrelerini kavuşup sonrasında dozaj arttırıp istediğiniz küre girebilirsiniz. Sizin kütlenize göre 125-150 mg arası testo yeterli olucaktır. Enanthat alırsanız bunh haftalık ikiye bölmeyi ihmal etmeyin. Blastta 0 arimidex kullanıp 100 mg testo vururken 1 mg arimidex yutmak zorunda kaldım dalgalanma yüzünden 😂

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    13
otopsicikedi, 16 dakika önce yazdı:

Değil hocam düşük maalesef fakat bu cinsel isteksizlik şuan lipit değerlerinizin bozuk olması ve dolaylı yoldan testosteronuzunda düşük olmasına sebep oluyo. Daha çok sağlıklı yağlar tüketmeniz OMEGA 3ü mutlaka günlük almanızı öneririm. Eğer bir daha küre girmek gibi bir düşünceniz varsa en azından TRT doz ile sağlık parametrelerini kavuşup sonrasında dozaj arttırıp istediğiniz küre girebilirsiniz. Sizin kütlenize göre 125-150 mg arası testo yeterli olucaktır. Enanthat alırsanız bunh haftalık ikiye bölmeyi ihmal etmeyin. Blastta 0 arimidex kullanıp 100 mg testo vururken 1 mg arimidex yutmak zorunda kaldım dalgalanma yüzünden 😂

Evet hocam yeni evliyim çok sorun oluyor gerçekten. Omega 3 1000 kullanıyorum hergün birazdaha kardiyoya ağırlık verecegım %25 yağ oranım var. Aslında  TRT doz için forumda bir makalede okumustum mikro dozlama ile yapılacağı konusunda baya mantıklı gelmişti. Dalgalanma olayı olsa keşke bende tık yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.445
Basayev, 13 dakika önce yazdı:

Evet hocam yeni evliyim çok sorun oluyor gerçekten. Omega 3 1000 kullanıyorum hergün birazdaha kardiyoya ağırlık verecegım %25 yağ oranım var. Aslında  TRT doz için forumda bir makalede okumustum mikro dozlama ile yapılacağı konusunda baya mantıklı gelmişti. Dalgalanma olayı olsa keşke bende tık yok :)

Dalgalanma olayı dediğim östrojen kaynaklı 😂 .

Bence mutlaka @SERKOhocamızın bitkisel kürler serisini uygulamanızı tavsiye ederim.

• Beğen 3
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    13

Tamamdir hocam cok teşekkür ediyorum ilginiz için @SERKOhoca ile iletişime geçmek isterim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    375
Basayev, Şimdi yazdı:

Tamamdir hocam cok teşekkür ediyorum ilginiz için @SERKOhoca ile iletişime geçmek isterim 

İletişimdesin :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    13
SERKO, 6 dakika önce yazdı:

İletişimdesin :)

:) Eksik olmayın hocam okuyorum ekran alıntılarını aldım. En kısa sürede aktarda yaptırıp başlayacagım bu küre, ihtiyaç halinde sizi tekrar rahatsız ederim. Bilgilendirme için minnettarım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    375

estrafurullah herzaman destek olurum tabi

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294

Benzer durumu yaşayan biri olarak proviron öneriyorum. Serbest teston çok düşük. Proviron da bunun ilacı. Kalıcı olarak yükseltmek için bende bitkisel kür kullanıyorum. Ama şimdilik proviron en hızlı çözüm. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    13
Mhmt38, 4 saat önce yazdı:

Benzer durumu yaşayan biri olarak proviron öneriyorum. Serbest teston çok düşük. Proviron da bunun ilacı. Kalıcı olarak yükseltmek için bende bitkisel kür kullanıyorum. Ama şimdilik proviron en hızlı çözüm. 

Haklisiniz ama İlaca hiç girmeyim dedim hocam, @SERKOhocamın tarihini bugün aldim ek olarak safran ve azgin teke otu da ekldim üzüm çekirdeği ve fındık tozleri yerine yağlarını aldim.1 litre falan yaptım bakalim bu geceden itibaren başlıyorum gelismeleri ve 1 ay sonra testo sonuclarini tekrar burdan paylaşacağım. İhtiyacı olan arkadaşlarada net bir bilgi olur. 1350 tuttu 

IMG-20240514-WA0015.jpeg IMG-20240514-WA0014.jpeg 1715713403005902163540276541773.jpg

Tüm malzemeler.

20240514_205732.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    19

Bitkisel kür sonrası kan tahlili verip buraya atarsan çok memnun olurum konunun takipçisiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294

Sonuçları merakla bekliyoruz. İnşallah işe yarar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    375

hadi hayırlısı sonuçları merakla bekliyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    13
gönderildi (düzenlendi)
lufi, 19 saat önce yazdı:

Bitkisel kür sonrası kan tahlili verip buraya atarsan çok memnun olurum konunun takipçisiyim

Kan ve testosteron testlerimi paylaşacağım 🙏

Mhmt38, 18 saat önce yazdı:

Sonuçları merakla bekliyoruz. İnşallah işe yarar.

Tamamdir İnşallah 🙏

SERKO, 9 saat önce yazdı:

hadi hayırlısı sonuçları merakla bekliyoruz

Saolun hocam tamamdir 🙏 Fakat gece 1 tatlı kaşığı alıp yattim ama uyuyamadim hararet bastı 🙂 Gündüz alsam acaba birsey fark eder mi hocam? İLK gün psikolojiside olabilir tabi

tarihinde Basayev tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    375
Basayev, 13 saat önce yazdı:

Kan ve testosteron testlerimi paylaşacağım 🙏

Tamamdir İnşallah 🙏

Saolun hocam tamamdir 🙏 Fakat gece 1 tatlı kaşığı alıp yattim ama uyuyamadim hararet bastı 🙂 Gündüz alsam acaba birsey fark eder mi hocam? İLK gün psikolojiside olabilir tabi

psikolojik olabilir sabah aç karnına alabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    13
SERKO, 3 saat önce yazdı:

psikolojik olabilir sabah aç karnına alabilirsin

Tamamdır hocam teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: KnossosR
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      3. haftamdayım haftada 2 olmak üzere 500 mg vuruyorum şuana kadar 5 ampül vurdum.
      5. vurup 2 gün sonra test verdim total testo bu kadar çıktı. İlaç çalışıyor mu? 

• Yazan: 3B7R
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Bundan tam 1 ay önce ilk steroid kürüme başladım. Yaşım 28 evli ve çocuk sahibiyim 3 yıllık spor geçmişim var son 1 sene devam edemedim başladıktan 6 ay sonra küre girme kararı aldım.
      Boyum 1.78 kür öncesi 96 kg şuan güncel 100 kg'yum. Haftanın 5 günü idman atıyorum idmanlarım çift bölge ve epey sert geçiyor. Kürde kullandığım ilaçlar:
      Test.Ent. Test Cyp. Boldenon Masteron Dianabol Turinabol İlk 6 hafta:
      boldenon test.ent masteron günlük 5 ad dianabol Arada 3 hafta oral tablet yok sonraki 6 hafta:
      boldenon test.cyp. günlük 5 ad turinabol  Olacak şekilde planlandı.
      Enjeksiyon sistemim:
      pazartesi / perşembe günleri 
      1ml boldenon 1ml test 0.5  ml masteron Olacak şekilde devam ediyoruz.
      Vitaminler:
      magnezyum citrat gece yatarken 1 tablet çinko gece yatarken 3 tablet multivitamin gece yatarken 1 tablet 4 hepa gece yatarken 1 tablet astragalus gece yatarken 1 tablet çinko gece yatarken 2 tablet b complex gün aşırı gece yatarken 1 tablet omega 3 öğlen yemek üstü 2 kapsül sabah kahvaltı sonrası d3 4 tablet sabah kahvaltı sonrası multivitamin 1 tablet sabah kahvaltı sonrası 4 hepa 1 tablet sabah kahvaltı sonrası astragalus 1 tablet nac 600 gün içerisinde 1 tablet c vitamini her antrenman öncesi 1 tablet Arimidex her enjeksiyon sonrası 12 saat sonra 1 tablet (fakat arimidexi geç temin ettiğimden dolayı daha 1 kere kullanabildim.) Beslenmeme işlerimden dolayı pek dikkat edemedim ilk 3 hafta fakat son bir haftadır dikkatli bir şekilde ilerliyorum bunun yanında günlük minimum 4 litre su tüketiyorum.
      Sorularım:
      Sormak istediğim güncel kan testlerimle nasıl ilerlemem gerekiyor? Neye dikkat etmem gerekiyor? Kür öncesi kan testleri, kür öncesi formum
      Bugün yaptırdığım kan testleri ve 20.gün çekildiğim formum ektedir.
      @rastlantisal @Diver @ardas

• Yazan: 250testo
      Küre girmeden önce kan tahlili çıkarmak istedim. Dikkat etmem gereken test değerleri varsa beni uyarmanızı rica edeceğim. Bu değerlerim baz alınırsa yeni küre girmemde sakınca var mı? Tüm cevaplar için teşekkürler.  @Diver @Askabar 

• Yazan: Tyler Durden
      1 haftadır tiromel 25 kullanıyorum yarından itibaren günde 2 adet, 1 hafta sonrası 1 hafta 1 adet kullanıp bırakmayı düşünüyorum
      Nasıl tavsiye edersiniz kullanımını? 2 adet kullanırken ikisini de sabah mı alayım ?? Bıraktıktan sonra test gerekir mi? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: gokhand
      Merhabalar,
      2.5 senedir düzenli olarak vücut geliştirme yapmaktayım. Beslenmeme çok dikkat ediyorum ve bu güne kadar her hangi bir ilaç kullanmadım. Spora başladığım günden bu yana ara ara tahlil yaptırarak testesterona baktırmaktayım ama hep alt sınırlarda geziyor. Geçenlerde yine ölçtürdüm referans dışı geldi. Bende sperm kalitesinden şüphelenerek 4 günlük perhiz sonucu gidip test verdim onlarda düşük çıktı.
      Hepsinin fotoğrafını aşağıya bırakıyorum. Hangi endokrinciye gitsem libidonda bir sorun yoksa önemi yok gibisinden bir şeyler dediler. Onlara kür düşündüğümü, hiç olmazsa tedavi dozu almak istediğimi belirttim fakat oralı bile olmadılar açıkçası. Babamda eczacı olduğu için bu tür şeylere çok karşı. Ne yapacağımı bilemiyorum sizce tedavi amaçlı sustanon kullansam vücuda sağlık açısından bir zararı olur mu?
      İşin ilginç tarafı libido tavan, vücutta aşırı kıl yoğunluğu (özellikle sırtta) bulunmakta, sinir katsayım da fazla. Sperm testini de doktora gösterdim fakat sorun yok çocuk sahibi olabilirsin dedi ama hem testosteronun hemde spermlerin yoğunluğunun düşük çıkması moralimi çok bozdu.
      @metinav @Diver @rastlantisal @Askabar @SPECTRE @Mickey @otopsicikedi
      Nasıl bir yol izlemeliyim?
      Şimdiden çok teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.