Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eren Tunçel

Doğal sporcuyum fakat alt,ast değerlerim yüksek çıktı sebebi nedir nasıl düşürebilirim?

Önerilen İletiler

Merhaba iyi günler,

Sporu 17 yaşında natural olarak yapıyorum kan testi sonucum biraz yüksek çıkmış doktora sorduğumda karaciğer hasarı dedi. Herhangi bir ilaç kullanmadan karaciğer hasarı demesi garibime gitti bakma şansınız var mı? Bu sonuçları nasıl düşürebilirim?

IMG_0568.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    952

Çok normal spor yapan veya yapmayan yaşlı veya genç beslenme bozukluğuna bağlı karaciğer ve kalp damar yolları yorulabilir yağlanabilir. Bu durumda alt ve ast değerlerini üst sınıra yaklaştırır veya geçmesini sağlar. Beslenmeni düzelt nac600 alabilirsin, enginar suyu alabilirsin yoluna girer 1,2 ay içinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE, 7 saat önce yazdı:

Çok normal spor yapan veya yapmayan yaşlı veya genç beslenme bozukluğuna bağlı karaciğer ve kalp damar yolları yorulabilir yağlanabilir. Bu durumda alt ve ast değerlerini üst sınıra yaklaştırır veya geçmesini sağlar. Beslenmeni düzelt nac600 alabilirsin, enginar suyu alabilirsin yoluna girer 1,2 ay içinde.

Tamamdır deneyeceğim açlık kan şeker durumum normal mi peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    366
Eren Tunçel, 1 dakika önce yazdı:

Tamamdır deneyeceğim.Teşekkürler 

nac600 alıp düşürdükten sonra enginalin filan var enginar özünün hap hali her saban ondan alabilirsin takviye olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    24

Ast, ggt, ldh, sonuçların var mı? Ast bazen kas hasarında da yükselebilmekte. Senin değerin kc hasarı demek için çok düşük. Tetkiki tekrarlamak gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback, 3 dakika önce yazdı:

Ast, ggt, ldh, sonuçların var mı? Ast bazen kas hasarında da yükselebilmekte. Senin değerin kc hasarı demek için çok düşük. Tetkiki tekrarlamak gerek.

Ast,ggt,ldh sonuçlarım 

IMG_0569.jpeg IMG_0570.jpeg IMG_0571.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback, 1 dakika önce yazdı:

kafana takacağın bir sorun yok, nac kullanmanada gerek yok. sporuna devam et.

Tamamdır teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    20
SPECTRE, 7 saat önce yazdı:

Yanı benim %30 yağ oranında bozuk beslenmeye bile alt astım bu kadar değildi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
Eren Tunçel, 8 saat önce yazdı:

Merhaba iyi günler,

Sporu 17 yaşında natural olarak yapıyorum kan testi sonucum biraz yüksek çıkmış doktora sorduğumda karaciğer hasarı dedi. Herhangi bir ilaç kullanmadan karaciğer hasarı demesi garibime gitti bakma şansınız var mı? Bu sonuçları nasıl düşürebilirim?

bol bol su enginar ekstratı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56

Alkol veya herhangi bir başka madde yoksa vitaminlerini suyunu al ekstra olarak Nac ve Enginar suyu kullan ve zamana bırak kısa sürede geçer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    204

Dostum merhaba bu durumdan müzdariptim değerlerim 100'ün üzerine kadar çıkmıştı hiç bir ilaç ve sarms almadan bunun sebebi bence beslenmemizde ki eksiklikler ve bol proteinle besleniyoruz doğal olarak çıkması gayet normal olmalı yapman gerekenleri sıralıyorum;

• Bol su
  • Aile hekimi veya acilden hemen nac600 yazdırıyorsun düzenli kullanıyorsun karaciğer değerlerin için sakın boşa satıcılardan 200-300e alma geçen 40 liraya yazdırdım
  • Enginar uğraştırır ama dünyanın en iyi karaciğer koruyucularından biri..
  • Zeytinyağı ile yapılmış sebze yemekleri, balık, salata, kuru baklagiller, turp, lahana, brokoli, roka, tere, kırmızı pancar, havuç gibi besinler tüketmeye özen göster
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648, 10 saat önce yazdı:

bol bol su enginar ekstratı

Tamamdır deneyeceğim.

EmreGundi, 9 saat önce yazdı:

Dostum merhaba bu durumdan müzdariptim değerlerim 100'ün üzerine kadar çıkmıştı hiç bir ilaç ve sarms almadan bunun sebebi bence beslenmemizde ki eksiklikler ve bol proteinle besleniyoruz doğal olarak çıkması gayet normal olmalı yapman gerekenleri sıralıyorum;

• Bol su
  • Aile hekimi veya acilden hemen nac600 yazdırıyorsun düzenli kullanıyorsun karaciğer değerlerin için sakın boşa satıcılardan 200-300e alma geçen 40 liraya yazdırdım
  • Enginar uğraştırır ama dünyanın en iyi karaciğer koruyucularından biri..
  • Zeytinyağı ile yapılmış sebze yemekleri, balık, salata, kuru baklagiller, turp, lahana, brokoli, roka, tere, kırmızı pancar, havuç gibi besinler tüketmeye özen göster

Sebze bakımından biraz daha fazla tüketmeye özen göstericem fikrin için teşekkürler.

Oathbreaker, 9 saat önce yazdı:

Alkol veya herhangi bir başka madde yoksa vitaminlerini suyunu al ekstra olarak Nac ve Enginar suyu kullan ve zamana bırak kısa sürede geçer

Tamamdır deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce de bahsetmiştim 4 yıl önce bir kür yapmıştım şuan tekrar bir küre hazırlanacağım tahlillerimi yaptırdım bilgisi olan hocalarım yorumlarsa sevinirim herkese teşekkürler.

• Yazan: SAMOtrophin
      Selamlar,
      Kür içeriği:
      testosteron rimobolan 4. hafta kür sonuçlarım ektedir. Böbrek ve karaciğer değerlerim normal, sadece kritik olan değerleri ekledim. LH-FSH'ı doktor istemedi galiba onları görüntüleyemiyorum.
      Sorularım:
      İlaçlarım sizce çalışıyor mu? Underdose olma durumu var mı? Bunu sormamın sebebi şu bazı hastanelerde >15 üzeri değer verdiği için.
      Son enjeksiyonu 12.09.2024 tarihinde yaptım. @metinav
      Kür öncesi testo değerim 6.2 idi (aşağıdaki sonuç yeni veridir.) 

• Yazan: Kubito
      Herkese iyi forumlar, zamanında merdiven altı spor salonunda bilinçsiz yönlendirilmeyle anapolon, dianabol kullanmıştım. 3 er ay ve dozaj arttırarak. Çok şükür herhangi bir problem yada yan etki yaşamadım. Kullandığım dönemlerde herhangi bir vitamin takviye koruyucuda kullanmadım. O dönemlerde cahillikten ne kan tahlili yaptırdım nede başka bir şey. Yakın zamanda @Loving hocam ile bir planlama yapıp sarms kürüne başlayacağım yağ oranım biraz yüksek.  Şuan ki durumda sizde değerlerim nasıl? Bilgilendirme için herkese teşekkürler. @Diver @rastlantisal
    • Yazan: Çılgıntavacı
      Haftalık 500mg testesteron enanthet kullanıyorum 30. Gün kan değerlerim tecrübeli abilerim yorumlama yönledirme şansınız olursa sevinirim. Sivilcelenme çok artmaya başladı ama iyi hissediyorum genel anlamda.magnezyum multivitamin  c vitamini milk thistle ve d viramini takviyesi alıyorum.

• Yazan: 1840
      Herkese merhaba,
      Libido düşüklüğü olunca dahiliyeye gittim serbest testosteron sonucu neredeyse 10 gün sonra açıklandı. Stres, ciddi kafaya takma, moral psikoloji bozukluğu yok. Yeni mezunum issizim günlerim bos amaçsız geçiyor. Ara ara is bakıyorum sonuç yok. Bu libido düşüklüğü 2023 ağustos ayında staj yaparken oldu, cinsel istek azar azar düştüğünü hissediyordum. Ama nedenini hic bilmiyorum
      Sertleşme genelde ben penise temas edince oluyor, temas etmeden %50 60 70 oluyor. Sertleşme olsa da  istek az oluyor, önceden görüntüden rahat tahrik olurdum, tahrik olunca cinsel heyecan yüksek olurdu simdi heyecan az görüntü pek etkilemiyor, video eh iste az etkiliyor. Önceden içgüdüsel olarak kadin istegi, ilişki isteği yoğun olurdu ama simdi istek vs olsa bile o heyecan yoğunluk az oluyor. Alkol sigara antidepresan ilac vs kullanmiyorum. Kur bile hiç yapmadım. Bekarım partner yok
      Önceki tahlillere göre total serbest testosteron artmış, estradiol e2 duşmuş 45 idi önceden simdi 35. Fsh 9 iken simdi 13 olmuş (neden ve neye göre yükseliyor hiç anlamış değilim)
      Yas 24 Kilo 65 Boy 192        

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.