Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Resurrecti0n

Adipo extreme - kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirler mi?

Önerilen İletiler

Kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirler mi? Kullanmaya değer mi? Diyet yaparken iştah çok büyük sorun benim için. 180cm 118 kiloyum. 12 kilo verdim daha da vermek istiyorum ama artık zorlanıyorum. Haftada 2-3 gün ağırlık antrenmanı yapmaya çalışıyorum. Kalan günlerde 1 saat ip veya bisiklet sürüyorum. Diyet yapmaya çalışıyorum ama 3 gün yapıyorsam 4. Gün bozuyorum. Adipo bu iştah konusunda yardımcı oluyor mu?

Kullanan arkadaşların yorumuna ve tecrübelerine ihtiyacım var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    214
Resurrecti0n, 47 dakika önce yazdı:

Kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirler mi? Kullanmaya değer mi? Diyet yaparken iştah çok büyük sorun benim için. 180cm 118 kiloyum. 12 kilo verdim daha da vermek istiyorum ama artık zorlanıyorum. Haftada 2-3 gün ağırlık antrenmanı yapmaya çalışıyorum. Kalan günlerde 1 saat ip veya bisiklet sürüyorum. Diyet yapmaya çalışıyorum ama 3 gün yapıyorsam 4. Gün bozuyorum. Adipo bu iştah konusunda yardımcı oluyor mu?

Denenebilir. Ancak bence her sabah 1 tablet Metformin ve Krom alınabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    973
Resurrecti0n, 49 dakika önce yazdı:

Mükemmel ötesi bir ilaç. İştahı daha önce bu kadar kesen bişey görmedim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Hocam ben aralıklı oruç tarzında besleniyorum. İlk öğünüm öğleden sonra 3 gibi yiyorum. İlk öğünden sonra mı içilmeli yoksa sabahtan mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    973
Resurrecti0n, 11 saat önce yazdı:

Hocam ben aralıklı oruç tarzında besleniyorum. İlk öğünüm öğleden sonra 3 gibi yiyorum. İlk öğünden sonra mı içilmeli yoksa sabahtan mı? 

Bence sabah uyanıp kendine geldikten sonra iç ilk öğünü daha geç bile yapabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    14

İçinde sibutramin yok mu? Bildiğim kadarıyla aşırı zararli bir madde!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex, 2 saat önce yazdı:

Evet öyle söylüyorlar. Ben de zararlı olduğunu düşünüyorum ancak kalıcı etkileri olmadığını söylüyor kullananlar. O yüzden 1 kutu içip sonrasında kiloyu korumayı düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    14
Resurrecti0n, Bir saat önce yazdı:

Evet öyle söylüyorlar. Ben de zararlı olduğunu düşünüyorum ancak kalıcı etkileri olmadığını söylüyor kullananlar. O yüzden 1 kutu içip sonrasında kiloyu korumayı düşünüyorum. 

ben thermo slim kullandım ama  2 - 3 tabletten fazla içemedim beynimi bulandırıp boğazımda birşey takılmış hissi acayip rahatsız ediyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    973
Revolex, 12 saat önce yazdı:

Ben olduğunu düşünmüyorum. Bence olsa bu fiyatlara satamazlardı ve ben 1-2 kutu kadar ilk çıktığı süreçten buya kullandım her hangi bir yan etki görmedim. Baş ağrısı bile yaşamadım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    53
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, 5 dakika önce yazdı:

Ben olduğunu düşünmüyorum. Bence olsa bu fiyatlara satamazlardı ve ben 1-2 kutu kadar ilk çıktığı süreçten buya kullandım her hangi bir yan etki görmedim. Baş ağrısı bile yaşamadım. 

optimum tayfadan mı aldınız hocam ?

tarihinde byreal22 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    973
byreal22, 11 saat önce yazdı:

optimum tayfadan mı aldınız hocam ?

Başka satıcısı var mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    53
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Başka satıcısı var mı ? 

resmi sayfaları vs. var hocam sosyal medyada ama onların fiyatları 2 katı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    575
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Başka satıcısı var mı ? 

Abi elini sallasan adipo satana değer 😄 ty hb alışveriş sitelerinde bile satılıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    973
byreal22, 2 saat önce yazdı:

resmi sayfaları vs. var hocam sosyal medyada ama onların fiyatları 2 katı

Resmî sayfasını da onlar yönetiyor kanka :) 

Diver, 2 saat önce yazdı:

Abi elini sallasan adipo satana değer 😄 ty hb alışveriş sitelerinde bile satılıyor.

Yok biliyorum ama piyasaya çıkaran onlar o yüzden sordum. Onlar getirdi zaten piyasaya 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    19
Askabar, 12.05.2024 - 05:53 yazdı:

Bence sabah uyanıp kendine geldikten sonra iç ilk öğünü daha geç bile yapabilirsin 

Diyete yeni başladım dün ilk öğünü akşam 12 de yaptım (100gr çiğ ağırlık pirinç 150gr antrikot) yanı bir şey yemedim gün boyu Çünkü gün boyu çok acıkmadım nedense. Bir de ECA + Tiromel 1 tablet kullandığım halde 

• Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino, 1 saat önce yazdı:

Diyete yeni başladım dün ilk öğünü akşam 12 de yaptım (100gr çiğ ağırlık pirinç 150gr antrikot) yanı bir şey yemedim gün boyu Çünkü gün boyu çok acıkmadım nedense. Bir de ECA + Tiromel 1 tablet kullandığım halde 

Hocam o kadar ağır gidemem ben ya kalp dayanmayabilir korkuyorum açıkçası. Ama ben de bugün sabah aldım. Şuan gayet iyiyim hafif bi baş dönmesi var. Onun dışında gayet iyi karnımda bi rahatsızlık var yemek yemek istemiyorum gerçekten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    19
Resurrecti0n, 51 dakika önce yazdı:

Hocam o kadar ağır gidemem ben ya kalp dayanmayabilir korkuyorum açıkçası. Ama ben de bugün sabah aldım. Şuan gayet iyiyim hafif bi baş dönmesi var. Onun dışında gayet iyi karnımda bi rahatsızlık var yemek yemek istemiyorum gerçekten. 

Yağ oranı düştükçe açlık artacak metformini o zaman kullanabilirim şu an kullanmıyorum ama bugünkü açlık 1 tık daha fazla o yüzden etin yanına tavuk ekleyeceğim. Tiromel zaten replasman dozu. Efedrin de normal 1 ampulden az 300mg kafein de toleransımın altında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino, 44 dakika önce yazdı:

Yağ oranı düştükçe açlık artacak metformini o zaman kullanabilirim şu an kullanmıyorum ama bugünkü açlık 1 tık daha fazla o yüzden etin yanına tavuk ekleyeceğim. Tiromel zaten replasman dozu. Efedrin de normal 1 ampulden az 300mg kafein de toleransımın altında

benim rutinim sanırım şöyle olucak. Sabah 10 gibi adipo 15mg içicem ilk öğünüm 14.00-15.00 arasında oluyor. İlk öğünü yedikten sonra metformin 1000mg içicem. Gün sonunu merak ediyorum asıl geceye doğru yeme krizi vuruyordu. 

ayrıca metformin için sorduğum kim varsa (doktor, eczacı, vücut geliştirmeci vs.) günlük kullanımını önerdiler. Sporcu olmasan da günlük 1000mg metforminin özellikle otofaji stimülasyonu vb. Etkilerinden dolayı faydalı görülüyor şuan. Tek yan etkisi de laktik asidoz. Onu da b1 vitamininiz eksik değilse ve yeterince su içerek tolare ediyorsunuz. Makalelerde türkiyede metformin overdozu ile intihar etmeye calısanlarda yapılan çalışmada hiçkimse ölmemiş ve geçici diyalizden sonra hiçbir sağlık sorunu olmadan taburcu edilmişler. Bahsettiğim intihar dozları da 50gr a kadar çıkıyordu. Ama tromel hakkında bir bilgim yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    19
Resurrecti0n, 13.05.2024 - 13:18 yazdı:

benim rutinim sanırım şöyle olucak. Sabah 10 gibi adipo 15mg içicem ilk öğünüm 14.00-15.00 arasında oluyor. İlk öğünü yedikten sonra metformin 1000mg içicem. Gün sonunu merak ediyorum asıl geceye doğru yeme krizi vuruyordu. 

ayrıca metformin için sorduğum kim varsa (doktor, eczacı, vücut geliştirmeci vs.) günlük kullanımını önerdiler. Sporcu olmasan da günlük 1000mg metforminin özellikle otofaji stimülasyonu vb. Etkilerinden dolayı faydalı görülüyor şuan. Tek yan etkisi de laktik asidoz. Onu da b1 vitamininiz eksik değilse ve yeterince su içerek tolare ediyorsunuz. Makalelerde türkiyede metformin overdozu ile intihar etmeye calısanlarda yapılan çalışmada hiçkimse ölmemiş ve geçici diyalizden sonra hiçbir sağlık sorunu olmadan taburcu edilmişler. Bahsettiğim intihar dozları da 50gr a kadar çıkıyordu. Ama tromel hakkında bir bilgim yok. 

Neymiş bu ya

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gulsen    0
Askabar, 11.05.2024 - 16:38 yazdı:

Merhaba, ürünü orjinal olarak nasıl aldınız? Optimum Tayfa kimdir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    973
gulsen, 1 saat önce yazdı:

Satıcı ismi vermek yasak ürünün resmi sitesi var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    42
gönderildi (düzenlendi)
gulsen, 2 saat önce yazdı:

Optimum tayfa dediğimiz şey türkiye de bir takım insan tarafından sözde yurtdışında üretilen fakat türkiye de merdiven altı steroid vb şeyler üretip insanları kandıran tayfaya deniyor bunlar sağlıklı olmayan ortamlarda üretiliyor ayrıca ilaçlar kutunun üzerinde yazan mg içermiyor diyebiliriz o yüzden uzak duruyoruz ha bazı ürettikleri steroidler var yarışmacı seri diye kullananlar tarafından TÜRKİYE'de üretilen en iyisi deniyor

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.