Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Unrest

Güvenli ilaca avrupanın ulaşmasıyla bizim ulaşmamız arasındaki farklar nelerdir?

Önerilen İletiler

Unrest    23

Uzun zamandır twitter üzerinden Abdlilerin bu işi nasıl yaptığını takip ediyorum. Bu ilaçlara erişimleri ve klinik olarak bu tedavileri almaları vs. bizden çok farklı sanırım. Tuhaf olan şu oralarda Türkiye de bu ilaçlara çok kolay ve ucuz erişilebildiğine dair bir inanç var(Bu belki bazı ilaçlara böyledir). Ama ben onların eriştiği şekilde ne tedavi yöntemi olarak ne de ilaç erişimi olarak Türkiye'de pek bir yol bulamadım.

Mesela aşağıda bir twit gönderisinde ki paylaşımda Stereoidlerini ham toz şeklinde alın(Sanırım bu daha sonra bakteriyositatik su ile karıştırılarak enjekte edilcek hale getiriliyor) ve Bunu HPLCMS testi ile doğrulayın demiş. Bizde bu ürünleri bu şekilde kullanımının bir yolu var mı ? Yani güvenlik konusunda fire vermek istemeyen biri nasıl bir yola gitmeli ? Bu konularda bilgilerinizi alabilirsem çok sevinirim. Kendi araştırmama göre ne klinik olarak ne de ilaç erişimi konusunda ABDyle aramızda çok ciddi farklar var. 

image.thumb.png.075f312bb99bcc57c9d61d5f265d6621.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    954

Türkiye hamilelik korunma yöntemi '' merak etme dışarı geleceğim aşkım ''

Türkiye'de doğru ilaca ulaşma yöntemi '' köklü, bilinirliği olan marka tercihi ''

Yani ülkede her şey saçma sapan önlemlerle ilerliyor :)

• Beğen 2
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    9
Unrest, 21 dakika önce yazdı:

Uzun zamandır twitter üzerinden Abdlilerin bu işi nasıl yaptığını takip ediyorum. Bu ilaçlara erişimleri ve klinik olarak bu tedavileri almaları vs. bizden çok farklı sanırım. Tuhaf olan şu oralarda Türkiye de bu ilaçlara çok kolay ve ucuz erişilebildiğine dair bir inanç var(Bu belki bazı ilaçlara böyledir). Ama ben onların eriştiği şekilde ne tedavi yöntemi olarak ne de ilaç erişimi olarak Türkiye'de pek bir yol bulamadım.

Mesela aşağıda bir twit gönderisinde ki paylaşımda Stereoidlerini ham toz şeklinde alın(Sanırım bu daha sonra bakteriyositatik su ile karıştırılarak enjekte edilcek hale getiriliyor) ve Bunu HPLCMS testi ile doğrulayın demiş. Bizde bu ürünleri bu şekilde kullanımının bir yolu var mı ? Yani güvenlik konusunda fire vermek istemeyen biri nasıl bir yola gitmeli ? Bu konularda bilgilerinizi alabilirsem çok sevinirim. Kendi araştırmama göre ne klinik olarak ne de ilaç erişimi konusunda ABDyle aramızda çok ciddi farklar var. 

Merhaba 9 yıl Amerika’da yasadım uzun yıllar spor geçmişim yok belki ama işim gereği bir çok ifbb pro ile çalıştım birebir  tanıyorum ilaç piyasasına da hakimim  aslında Amerika’da da sistem aynı Türkiye’deki gibi yürüyor diyebilirim.

Çünkü bu ilaçlar Amerika’da uyusturucu ile aynı statüde yer alıyor yani cezası çok büyük tanıdık vasıtasıyla bilir kişiler yada bilindik websitelerden temin ediliyor tabi o websiteler sürekli kapaniyor yenileri acıliyor fakat abdde boş ürun bulmak gerçekten zor :) insan sağlığına önem verilen bi ülke fiyatlarda gayet makul bizim ülkemizde spor yapmak başlı başına lüks 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    23
Mertcikmaz, 26 dakika önce yazdı:

Merhaba 9 yıl Amerika’da yasadım uzun yıllar spor geçmişim yok belki ama işim gereği bir çok ifbb pro ile çalıştım birebir  tanıyorum ilaç piyasasına da hakimim  aslında Amerika’da da sistem aynı Türkiye’deki gibi yürüyor diyebilirim. çünkü bu ilaçlar Amerika’da uyusturucu ile aynı statüde yer alıyor yani cezası çok büyük tanıdık vasıtasıyla bilir kişiler yada bilindik websitelerden temin ediliyor tabi o websiteler sürekli kapaniyor yenileri acıliyor fakat abdde boş ürun bulmak gerçekten zor :) insan sağlığına önem verilen bi ülke fiyatlarda gayet makul bizim ülkemizde spor yapmak başlı başına lüks 

Merhabalar

Evet bu şekilde olduğunu da biliyorum. Hatta bazı ilaçları orada çok pahalı olduğundan Türkiyeden aldıklarını da biliyorum(Genotropin gibi). Yarış ve anabolik olarak kullanımdan çok bunu zihinsel ve fiziksel performansı üst düzeye çıkarmak için kullanan bazı insanlarla sohbetim var. Tabi ağırlıkta kaldırıyolar. Testo yu 800-1000 aralığına sabitleyecek düşük doz testo bunun yanında HCG kullanmak gibi yolları güvenli nispeten çok daha güvenli kabul ediyolar genelde. Bunu onların yaptığı güvenlik seviyesine yakın bir şekilde yapmak istiyorum. Ama 1 haftalık araştırmamda bunu bu şekilde yapacak bir yol bulamadım diyebilirim.

Farklar şöyle aslında bizde bileşik eczane oranı çok kötü . onlarda testo cypionate mesela pharmacy.amazon da bile satışta. Yani reçete edinebilen biri için ve maliyet sıkıntısı olmayan biri için (aradaki fiyat farklarından emin değilim) ilaçlara erişim çok zor değil. Ve reçete edinmek bile maliyet kısmı dışında bize göre kolay gibi . Ama bizde bu tedaviyi bi doktor nezaretinde bile alsan ilaçları temin etmek çok çok zor oluyor gibi geldi. Reçete almak da yine başlı başına bir dert sanırım. Ben yanlış anlamışta olabilirim bu yüzden konuyu açtım aslında . Bunu anlattığım düzeyde yapmanın yolları var mı gerçekten merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    9

Evet sadece genotropin Türkiye’den temin ediliyor oda eczane ürünü olduğu ve fiyatının bu şekilde çok çok daha uyguna geldiği için. Sonuçta bu ilaçların kullanımı yasal olmadığı için eczaneden temin etmediğin sürece guvenilirligi tartisilir Türkiye için konuşuyorum tabi ki abdde reçete ile alma diye bir şey yok herkes bu yollarla temin ediyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    70
Unrest, 2 saat önce yazdı:

Malesef ne olursa olursun, üzerimize yapıştırılmış bir yurt dışı hayranlığı yada herseyin orada daha iyi olduğu algısı var. Çok uzakta aramaya gerek yok bence, su an üyesi olduğunuz bu forum güvenli ilaca ve bilgiye ulaşma konusunda bence bizi dünyada ilk sıralara taşımış. Kıymetini bilmek lazım diye düşünüyorum. Bosverelim avrupayi, amerikayi toz ilacı falan filani.

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954
gönderildi (düzenlendi)
Meeter, 4 dakika önce yazdı:

Malesef ne olursa olursun, üzerimize yapıştırılmış bir yurt dışı hayranlığı yada herseyin orada daha iyi olduğu algısı var. Çok uzakta aramaya gerek yok bence, su an üyesi olduğunuz bu forum güvenli ilaca ve bilgiye ulaşma konusunda bence bizi dünyada ilk sıralara taşımış. Kıymetini bilmek lazım diye düşünüyorum. Bosverelim avrupayi, amerikayi toz ilacı falan filani.

Kesinlikle yurtdışında bence en ünlü yer eroids ülkemizdeyse burası koca bi çınar, bilmeyen yok.

Mertcikmaz, Bir saat önce yazdı:

Evet sadece genotropin Türkiye’den temin ediliyor oda eczane ürünü olduğu ve fiyatının bu şekilde çok çok daha uyguna geldiği için. Sonuçta bu ilaçların kullanımı yasal olmadığı için eczaneden temin etmediğin sürece guvenilirligi tartisilir Türkiye için konuşuyorum tabi ki abdde reçete ile alma diye bir şey yok herkes bu yollarla temin ediyor 

Kesinlikle evet abd eczaneye git arimidex alacağım de vermiyorlar 2dk ısrar et polis kapıda bitiyor ve orada arimidex parasına burada 2 aylık kür yapıyorsun :D:) 

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    9
Meeter, 13 dakika önce yazdı:

Kesinlikle katılıyorum hocam 👏

SPECTRE, 9 dakika önce yazdı:

Kesinlikle yurtdışında bence en ünlü yer eroids ülkemizdeyse burası koca bi çınar. 

Kesinlikle evet abd eczaneye git arimidex alacağım de vermiyorlar 2dk ısrar et polis kapıda bitiyor ve orada arimidex parasına burada 2 aylık kür yapıyorsun :D:) 

Bırak armidexi eczaneden enjektör almak dahi yasak 😀

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    23
Meeter, 7 dakika önce yazdı:

Bu algı bizden kaynaklı değil hocam. Mesela yurtdışından supplement getirtmek istiyorsun. Yasalar milli sporcu ya da reçeten yoksa getiremezsin diyor. Aynı takviyeyi eczaneden reçetesiz alabiliyorsun. 3rd denetlemeler supplementlerde yok gibi bişey. Devlet şirketleri koruyor. Suplementin içinden plastik çıkıyor mesela yazıyosun şirkete, adamların umurunda olmuyor. Çoğu takviyeyi komisyonla bile aldığımda burdaki fiyatlarla neredeyse aynı oluyor. Takviye şirketleri yeni takviye şirketlerini piyasaya giremesin diye, fuarlara sokmuyor.  Şirket kurmak istiyorsun . Hukuk kuralları adam akıllı uygulanmıyor. Maalesef bu gerçeği kabul etmek lazım. Herşey değil belki ama birçok şey batıda daha iyi. E böyle olunca haliyle ben Yurtdışını takip etmeye başladım bir çok konuda. Ve gerçekten çok fazla Türkte Bu işi sağlık anlamında güvenli bir şekilde yapmaya çalışan yapıyorsa bile halka açık bir şekilde bu işleri anlatan göremedim. Ve gerçekten bu Türkiyede kötüdür diye bir iddaam da yok sadece bu işi bu şekilde yapmış olan varsa belki faydalanırım diye burada konu açtım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    49

Bilmediğinden soruyorum, Amerika menşeili olan dragon pharma satışı yasal mı Amerika'da yoksa el altından mı? Çünkü köklü marka değil mi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    23
mustafaskh, 2 saat önce yazdı:

Bilmediğinden soruyorum, Amerika menşeili olan dragon pharma satışı yasal mı Amerika'da yoksa el altından mı? Çünkü köklü marka değil mi.

https://www.amazon.com/s?k=testosterone+cypionate&i=amazon-pharmacy&r bende net bilmediğimden açtım aslında hocam konuyu . Sadece takip ettiğim bir kaç kişinin bunu reçete ile aldığını öğrendim. Mesela amazon pharmacy de şu şekilde satışı var. diğer formları da aratınca çıkıyor. Konumu abdde bir yer yapınca ücretleri görebiliyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emirix
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüme gireceğim ilaçlarım 2 güne elimde olacak.
      KÜR DETAYLARI:
      Testo Prop Masteron Winstrol KİŞİSEL ÖZELLİKLER:
      192 Boy 94 Kilo 20% Yağ oranı Göbekli ve kassız bir yapım var Şeklinde 2 günde bir masteron testo enjekte edeceğim. Haftada 5 gün antreman yapacağım. Karaciğer koruyucuları ve omega3, protein tozu kullanacağım. Kür hakkında ne düşünüyorsunuz? İlaçlarım gelince kür günlüklerine başlangıç formumu atacağım. 10 hafta sonra görüşmek üzere.
    • Yazan: hirstyz
      Merhabalar, definisyon kürümde 4.haftadayım. Kan tahlili yaptırmak istedim çok bilindik bir türk markası testo prop kullanıyorum. Çalışıp çalışmadığını da görmek istedim açıkcası. Değerlerimi sizlerle paylaşmak isterim bu konuda pek bir bilgiye sahip değilim. Sağlık açısından bana katabileceğiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum. 
      Haftalık 300 mast - 400 prop kullanıyorum. 4.haftada clen ve winstrol ile devam edeceğim

• Yazan: SAMOtrophin
      ben 23 yaşındayım aşırı ektomorf vücuduma doğal yollarla 30 kilo aldırmayı başardıktan sonra görselliğin ön planda olduğu bir işte çalışmaya başladım kendimi işimde bir ileri düzeye getirmek adına bir süredir testosteron ve rimobolan kullanıyorum. Temkinli bir süreç izlediğim için her şey yolunda gidiyor. Sürecin en başından beri bir koçla çalışmadım.
      Yabancı, Türkçe makaleler okudum ve bu forum üzerinden süreci yönetmeye çalıştım. Nor-19 grubundan her hangi bir ilaç kullanmıyorum, sonsuza kadar kullanmayı da düşünmüyorum çünkü rimo ve testo ile istediğim seviyeye gelebileceğimin farkında vardım.  Evli değilim, kız arkadaşım var.
      Sormak istediğim şeyler şunlar;
      23 yaşında biri olarak, kürümü 12 haftadan 16 haftaya uzatmam sonrasındaki süreçte beni daha fazla mı olumsuz etkiler? Uzun kür=ilerleyen süreçte her şeyin daha zor toparlanması mı demektir? PCT yapmak istemiyorum, cruise dönemine girmek istiyorum çünkü benim genel olarak iyi görünmem gerekiyor ve PCT ile kazanımlarımı yitirmek istemiyorum. Steroid sürecinin negatif yönlerinin farkında biri olarak PCT yapmadan cruise ile ne kadar ilerleyebilirim? Bu sürecin bana ileriki yaşlarda negatif/pozitif geri dönüşleri ne olacak? Belirli süre cruise ilerleyen biri kaç kür daha yaptıktan sonra PCT yapmalı? En fazla 400 mg ilaç sokulan bir vücudun kısır kalma riski nedir? Benden yaşça büyük abilerimden tavsiye almak istiyorum şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Emreardic10
      Taşınma dolayısıyla kısa ester küre 1 hafta ara verme durumum var. Şu an kürdeki 6. Haftadayım 1 hafta ilaç vurmadığım taktirde küre döndüğümde 7. Hafta olarak mı saymaya devam etmeliyim yoksa 1. Hafta olarak mı devam etmeliyim ? Son olaraktan sağlık açısından bir problem yaşar mıyız?  @Diver @rastlantisal
      Kürüm:
      300 mg testo p 300 mg masteron 40 mg winstrol Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: mamibolone
      Daha önce 12 haftalık only testo kürüne girdim. Şuan pct sürecindeyim.
      Merak ettiğim konu şu;
      Eğer kürümü 12 değil de 20 hafta veya 24 hafta yapsaydım bana ekstra olarak zararları ne olurdu ? Diğer sorum ise ideal kür en fazla kaç hafta olmalı? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.