Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaslıveofkeli

Boldenone kürü pct si ! Yardım !!!

Önerilen İletiler

Arkadaşlar

1-8 500 testo enant , 400 boldenone

9-10 500 testo en , 600 boldenone

11-13 300 testo p 600 boldenone

Kürü 13. Haftada kesmem gerekiyor sebebide saçımın aşırı dökülmesi. Nasıl bi pct yapmalıyım hormon testi yaptırmak istemiyorum . Yardımcı olabiliemisiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaiGreene    34

Pctde kullanilacak c vitamini arginine çinko folic asid yardımcı olacaktır

Bu söylediklerim ekstra şeyler bunun dışında hocalarımda birşeyler söyleyecek ama test sonuçlarına gore değerlendirilmesi kanaatindeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ezberden yapılan pct mantıksız oluyor kusura bakmayın ama ille de yapacağım diyorsanız zaten kısa esterden çıktınız

20 gün novaldex d 20 mg

30 gün klomen 100 mg

yada

pregnyl 1500/3 (3 defa 500 500)

20 gün novaldex d 20 mg

20 gün klomen 50 mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Yumurtalıklarda küçülme var ise choromion alınabilir düşük dozlarda.

Ama klomen ve nolvadex de fsh lh ı arttırıp üretimi başlatmaya yeterli olur.

Klomen ve nolvadexin yanına ben sperm üretimi için çinkoyu muhakkak pct dede öneriyorum.

Kortizol içinde c vitamini alman gayet mantıklı olucakdır.

Bunun haricinde tribulus vs gibi şeylerin işe yaramadığı düşüncesinde olanlardanım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ezberden yapılan pct mantıksız oluyor kusura bakmayın ama ille de yapacağım diyorsanız zaten kısa esterden çıktınız

20 gün novaldex d 20 mg

30 gün klomen 100 mg

yada

20 gün novaldex d 20 mg

20 gün klomen 50 mg

Son testo p pazartesi vuruldum . Bugün perşembe libidom da fazla bir sıkıntı yok. Nolvadex ve klomen kullansam yeterli olurmu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yumurtalıklarda küçülme var ise choromion alınabilir düşük dozlarda.

Ama klomen ve nolvadex de fsh lh ı arttırıp üretimi başlatmaya yeterli olur.

Klomen ve nolvadexin yanına ben sperm üretimi için çinkoyu muhakkak pct dede öneriyorum.

Kortizol içinde c vitamini alman gayet mantıklı olucakdır.

Bunun haricinde tribulus vs gibi şeylerin işe yaramadığı düşüncesinde olanlardanım

Yumurtalarda küçülme var ama çok da fazla değil. Deca küründeki gibi sarkma felan olmadı sadece küçülme var .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

20 gün novaldex d 20 mg

30 gün klomen 100 mg

yada

20 gün novaldex d 20 mg

20 gün klomen 50 mg

Son testo p pazartesi vuruldum . Bugün perşembe libidom da fazla bir sıkıntı yok. Nolvadex ve klomen kullansam yeterli olurmu ?

muhtemel olabilir ama değer bilmeden emin konuşamam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 gün novaldex d 20 mg

30 gün klomen 100 mg

yada

20 gün novaldex d 20 mg

20 gün klomen 50 mg

muhtemel olabilir ama değer bilmeden emin konuşamam

Şuan tahlil yapmaya gidecek hiç zamanım yok.

Preglyn vurulcam sacedece 3000 lik vurulcam ve nolvadex kullancam yeterli olur die düşünüyorumm. Kürü keseli 5 gün oldu testo propionate kullanıyodum daha pct ye başlamadım hala libidoda düşüklük yok. Birtane 1500 lük preglyn bile yeterli olabilir. Ben şöyle bi pct düşünüyorum :

Kür biteli 5 gün oldu son testo propionate ile boldenonu pazartesi vurdum . Önümüzdeki pzartesi günü yani 7. Günde

1500 preglyn vurulcam

4 hafta nolvadex 20 mg kullanacağım ayrıca

Çinko 50 mg alacağım . Yeterli olacaktır.

Animal stack te ekleyeceğim bulabilirsem . Sizce uygunmudur. Libido düşüklüğü yaşamıorum o yüzden klomen kullanmayacağım preglyn 1 tane 1500 iu yeter diye düşünüyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.