Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cetinkayaemree

Testo Prop+Enanthate, Tren Acetate, Anapolon Görüşleriniz ^^

Önerilen İletiler

Herkese merhaba, 16 haftalık 500 mg Testo enanthate 8 hafta 500 mg boldenon 8 hafta 375 mg deca küründen çıkalı 3 hafta oldu. İstediğim derecede hacim aldım. Fakat yağlı ve suluyum. Varolan hacmimi kaybetmeden biraz daha damarlanmak, define olmak istiyorum. Tanıdığım old school hocalarımdan biri(Kendisi 80-90'lar kuşağında yarışmacıydı) 10 haftalık bir kür dizaynı önerdi. Şöyle,

Haftada 200 mg Testo Prop 500 mg Testo enanthate

Haftada 100 mg Tren Acetate

Her gün 2 Anapolon

Hem çok güçleneceğimi hem de iyi bir diyetle 10 haftada güzel define olabileceğimi söyledi. Sizlerin arasında daha önce bu tarz bir geçmişi olan var mıdır? Yorumlarınız nedir? İlk kez trenbolone kullanacağım için biraz endişelerim var gerçi dozaj epey düşük. Benim t3 ve t4 epey yüksek buna bir sıkıntı yaratır mı acaba? Ve son olarak elimde masteron da var bu küre masteron eklesem mi eklemesem mi diye düşünüyorum. Düşünmemin sebebi masteron kullanan herkesin masteron kullanacaksan yağ oranın çok düşük olmalı demesi. Benim yağ oranım tahmini %14-15'dir şu an.

Her türlü sohbetinize, yorumunuza açığım. Selamlar saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

labslabs    77

sulu olsanız nolcak hocam işersiniz gider,ilk yaptığınız kür en sevdiğim kür ama keşke boldenonu 16 hafta yapsaydınız boldenon asıl 12. haftadan sonra çalışıyor ama istediğiniz olmuş sorun yok ozaman şimdi hocam holistaninden sonra en güçlü oral anapolon size iyice su tutturcak bide 10 hafta kullanmak çok saçma oral bu karaciğeri mahveder testo prop testo enath tek farkı su tutmaları siz yarışmacı değilsiniz su tutsa işersiniz gider daha kürden çıkalı 3 hafta olmuş 16 hafta yaptıysanız 16 hafta ara verin pct yapın damarlanmak istiyorsanız boldenon iş görürdü uzun haftalar kullansaydınız bence ara verin tuttunuz suyu atın pct yapın vücudunuzu dinledirin 16 hafta sonra başka bir kür yaparsınız.Trenbolone en son çünkü en güçlü anabolizan,masteron evet yağ oranınız düşükse çalışır kaslarınızı harbiden çelik gibi yapıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sulu olsanız nolcak hocam işersiniz gider,ilk yaptığınız kür en sevdiğim kür ama keşke boldenonu 16 hafta yapsaydınız boldenon asıl 12. haftadan sonra çalışıyor ama istediğiniz olmuş sorun yok ozaman şimdi hocam holistaninden sonra en güçlü oral anapolon size iyice su tutturcak bide 10 hafta kullanmak çok saçma oral bu karaciğeri mahveder testo prop testo enath tek farkı su tutmaları siz yarışmacı değilsiniz su tutsa işersiniz gider daha kürden çıkalı 3 hafta olmuş 16 hafta yaptıysanız 16 hafta ara verin pct yapın damarlanmak istiyorsanız boldenon iş görürdü uzun haftalar kullansaydınız bence ara verin tuttunuz suyu atın pct yapın vücudunuzu dinledirin 16 hafta sonra başka bir kür yaparsınız.Trenbolone en son çünkü en güçlü anabolizan,masteron evet yağ oranınız düşükse çalışır kaslarınızı harbiden çelik gibi yapıyor

Öncelikle düşüncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim. İşersiniz gider diyorsunuz da gitmiyor işte :lol: Ben sorduğum soruların hiçbirine yanıt alamadım açıkcası yazdıklarınızdan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Cok gereksiz bir dizayn olmus define olmak isterken piyasanin en cok su tutan ilacini tren acetat ile kombin ederken ne dusundu anlamadim.

Ikinci kurden tren acetata bulasmayin derim heleki 100mg haftalik cok dusuk ve gereksiz olur.

10 hafta300 mg testo propionate

10 hafta 300 mg masteron

10 hafta 400 mg boldenon

Son 6 hafta winstrol tablet 50 mg gunluk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cok gereksiz bir dizayn olmus define olmak isterken piyasanin en cok su tutan ilacini tren acetat ile kombin ederken ne dusundu anlamadim.

Ikinci kurden tren acetata bulasmayin derim heleki 100mg haftalik cok dusuk ve gereksiz olur.

10 hafta300 mg testo propionate

10 hafta 300 mg masteron

10 hafta 400 mg boldenon

Son 6 hafta winstrol tablet 50 mg gunluk

Öncelikle yorumunuzu belirttiğiniz için teşekkür ederim. Tren acetat ı 200 mg yapayım diyorum da. Yanına boldenon koymayı düşünmüyorum. Masteron da eklemeyeceğim sanırım çünkü yağ oranım o kadar düşük değil yok yere almayayım vücuduma onu diyorum. 8. haftada tren i kesip ondan sonra 2 hafta daha testo alıp sonra kürü tamamlamayı düşünüyorum. Hatta son 4 haftaya yohimbin eklemeyi de düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

nasıl sorularınaza cevap alamadınız anlamadımki decayla testoyla aldığın suyu işersin gider daha hızlı gitmesini istiyorsanız kiraz sapı gibi bitkisel ürünlerden yararlanın çok daha hızlı gitsin istiyorsanız 1 flakon winsterol iş görür keşke o tuttuğumuz sular kalıcı olsa :) siz zaten 16 haftalık kürden çıkmışsınız dinlendirmeniz lazım vücudu 16 hafta en az nie koşarak kür yapıyorsunuz diyelim yapıcaksınız su tutmadan yakınıyorsunuz kürde testo enath anapolon tren acetate koyuyorsunuz bunlar hatrı sayılır derecede su tutar winsterolde yok kürde kür sonu yine yazcaksınız sulu kaldım die 2. kürden treni unutun kesinlikle

testo pro. + winsterol (enjekte) isteğinize bağlı anavar ve clenbeterol eklersiniz son haftalar yağ oranınız düşceği için masteron miss gibi defilasyon kürü yağ yakarken azda olsa kasta kazanırsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.