Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AREN

Böbrek ve karaciğer koruyucuları hakkında önerilerinize nelerdir?

Önerilen İletiler

AREN    213

Selamlar dostlarım 🙌🏻

Yıllardır hep karaciğer için 4Hepa, böbrek için Astragalus kullanıyorum. Daha farklı öneri ve görüşlerinizi merak ediyorum. Özellikle böbrek için neler önerebilirsiniz ?

Hepiniz seviliyorsunuz 🌹

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ersin    0
Arenn, 3 saat önce yazdı:

Selamlar dostlarım 🙌🏻

Yıllardır hep karaciğer için 4Hepa, böbrek için Astragalus kullanıyorum. Daha farklı öneri ve görüşlerinizi merak ediyorum. Özellikle böbrek için neler önerebilirsiniz ?

Hepiniz seviliyorsunuz 🌹

selam, yeterli oluyor mu bu ikili

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    17

Doğal olan bişey arıyorsan karaciğer için enginar suyunu tavsiye ederim mecitefendi markasının enginar suyu tamamen organik ve işe yarıyor denemeye değer 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    921
Arenn, 6 saat önce yazdı:

Selamlar dostlarım 🙌🏻

Hepiniz seviliyorsunuz 🌹

Bende yıllarca farklı farklı bir sürü ilaç kombinledim fakat uzun zamandır tek bir favorim var. King size ONE CYLCE mükemmel içerik. 

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Askabar, 45 dakika önce yazdı:

Bende yıllarca farklı farklı bir sürü ilaç kombinledim fakat uzun zamandır tek bir favorim var. King size ONE CYLCE mükemmel içerik. 

Kanka böbrek ve karaciğer için sadece bunu mu kullanıyorsun ? Bir de Black Guardian ürünü var çok bi fark yok gibi sanki Black Guardian’ı içeriği daha zengin gibi gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389
Arenn, 1 saat önce yazdı:

Kanka böbrek ve karaciğer için sadece bunu mu kullanıyorsun ? Bir de Black Guardian ürünü var çok bi fark yok gibi sanki Black Guardian’ı içeriği daha zengin gibi gibi

One cycle öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Askabar, 5 saat önce yazdı:

Diver, 3 saat önce yazdı:

One cycle öneririm.

Beyler iyi hoş güzel diyorsunuz da açıkçası benim kafama takılan şu var. Hayatımda hiç tren kullanmadım ve tren’e gireceğim. Karaciğer için milyonlarca muadili varken, böbrek konusu beni çok düşündürtüyor şu ara. Rowatinex almayı bile düşündüm o da çok pahalı be 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389
Arenn, Bir saat önce yazdı:

Beyler iyi hoş güzel diyorsunuz da açıkçası benim kafama takılan şu var. Hayatımda hiç tren kullanmadım ve tren’e gireceğim. Karaciğer için milyonlarca muadili varken, böbrek konusu beni çok düşündürtüyor şu ara. Rowatinex almayı bile düşündüm o da çok pahalı be 😂😂

Düşünmekte haklısın. Genetik olarak sıkıntı yaşamaya müsait bir böbreğin varsa ne kullanırsan kullan önüne geçemezsin hasarı azaltabilirsin diye düşünüyorum. Karaciğer için koruyucu çok çeşit var haklısın, böbrek için bol su ve cystone dışında önerim olmaz. 12-13 hafta kullandım Treni şimdilik bir sorun yok tahlillerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Diver, 2 saat önce yazdı:

Düşünmekte haklısın. Genetik olarak sıkıntı yaşamaya müsait bir böbreğin varsa ne kullanırsan kullan önüne geçemezsin hasarı azaltabilirsin diye düşünüyorum. Karaciğer için koruyucu çok çeşit var haklısın, böbrek için bol su ve cystone dışında önerim olmaz. 12-13 hafta kullandım Treni şimdilik bir sorun yok tahlillerde.

4 hafta sonra ekleyeceğim tren’i, one cycle’ı sipariş geçtim. Kür mü yapayım, sağlığa çok mu takayım kafayı belli değil. Onu da 150mg acetat’ı 50-50-50 bölüp ekleyeceğim. Böbrekleri erkenden elime almak istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389
Arenn, 20 dakika önce yazdı:

4 hafta sonra ekleyeceğim tren’i, one cycle’ı sipariş geçtim. Kür mü yapayım, sağlığa çok mu takayım kafayı belli değil. Onu da 150mg acetat’ı 50-50-50 bölüp ekleyeceğim. Böbrekleri erkenden elime almak istemiyorum 

Dediğim gibi kronik rahatsızlığın yoksa bu dozlarda ele alacağını zannetmiyorum. Ayda bir kontrol ettirirsin kafan rahat olur 👌🏻 Kesinlikle bol su içmelisin, tuzu abartmamalısın ve tansiyonu takip etmelisin. Hangi markayı kullanacaksın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Diver, Bir saat önce yazdı:

Dediğim gibi kronik rahatsızlığın yoksa bu dozlarda ele alacağını zannetmiyorum. Ayda bir kontrol ettirirsin kafan rahat olur 👌🏻 Kesinlikle bol su içmelisin, tuzu abartmamalısın ve tansiyonu takip etmelisin. Hangi markayı kullanacaksın?

Yıllardır 5-6L suyun altına inmedim ki tuz’da 5gr’n hep. Tansiyon için coraspin ile veya telmisatran ile şerit şerit çekip kullanabilirim gibi ya da doğal olarak sarımsak ve alıç sirkesi ile deneyebiliriz. Bütün ilaçlarımın markası Optimum şuan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
falcon    8
Arenn, Şimdi yazdı:

Yıllardır 5-6L suyun altına inmedim ki tuz’da 5gr’n hep. Tansiyon için coraspin ile veya telmisatran ile şerit şerit çekip kullanabilirim gibi ya da doğal olarak sarımsak ve alıç sirkesi ile deneyebiliriz. Bütün ilaçlarımın markası Optimum şuan

Optimum’dan memnun musun Aren ? Çok zıt kullanıcı yorumları var. İlacın doluluğu ve sterilliği hakkında tecrübelerini merak ediyorum.

• Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
falcon, 59 dakika önce yazdı:

Optimum’dan memnun musun Aren ? Çok zıt kullanıcı yorumları var. İlacın doluluğu ve sterilliği hakkında tecrübelerini merak ediyorum.

Kimden aldığına bağlı bu durum tamamen değişir güzel kardeşim. Tren hariç çoğunu kullandım ve gerçekten dolu ve sterildi. Satıcım güvenilir. Bir daha ki kür’de noxy labs kullanacağım ve gerçekten noxy’nin ürünleri çok kaliteli forum referanslarını baz alacak olursak. 🙌🏻

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    107
Diver, 6 saat önce yazdı:

Böbrek için de çok var aslında fakat yurt dışı  hep,  bi doktor bulamadım sizin gibi ürün getireyim dedim konuyu görünce misal tudca getirticem aile hekimine reçete yaz diyorum reçeteye gerek yok bilinen turuncu e ticaret sitesinde satıyorlar diyor evet ama 2500₺ ben 600₺ getirticem diyorum e reçete bizdeki sistemden çıkmaz diyor kağıda yaz diyorum yok aga 😅 akraba kalp cerrahı var o da yazmıyor 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389
Kado, 8 dakika önce yazdı:

Böbrek için de çok var aslında fakat yurt dışı  hep,  bi doktor bulamadım sizin gibi ürün getireyim dedim konuyu görünce misal tudca getirticem aile hekimine reçete yaz diyorum reçeteye gerek yok bilinen turuncu e ticaret sitesinde satıyorlar diyor evet ama 2500₺ ben 600₺ getirticem diyorum e reçete bizdeki sistemden çıkmaz diyor kağıda yaz diyorum yok aga 😅 akraba kalp cerrahı var o da yazmıyor 😄

Benim doktor kırık kafadan yoksa yazmazdı😄 Domuzu batakta hastayı yatakta s...cen diyen doktor nasıl olabilir 🤣🤣🤣 Böbrek için koruyucu varsa bizim doktorlar bilmiyor olabilir 😅 @otopsicikedi de hastanede çalışıyor o da cystone dan başka bir şey önermiyorlar demişti yanlış hatırlamıyorsam. 

• ahahaha 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Diver, 8 dakika önce yazdı:

Benim doktor kırık kafadan yoksa yazmazdı😄 Domuzu batakta hastayı yatakta s...cen diyen doktor nasıl olabilir 🤣🤣🤣 Böbrek için koruyucu varsa bizim doktorlar bilmiyor olabilir 😅 @otopsicikedi de hastanede çalışıyor o da cystone dan başka bir şey önermiyorlar demişti yanlış hatırlamıyorsam. 

Benim bildiğim en iyi böbrek koruyucu net Rowatinex işte. Gidip bi nefroloji doktorlarıyla görüşmek lazım. Benim endokrin doktorum her gittiğimde bana istediğim kadar hep deste deste rimo yazıyor 😂😂 Gh’ı istedim de onu yazamam işimden edersin beni diyor 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389
AREN, 5 dakika önce yazdı:

Benim bildiğim en iyi böbrek koruyucu net Rowatinex işte. Gidip bi nefroloji doktorlarıyla görüşmek lazım. Benim endokrin doktorum her gittiğimde bana istediğim kadar hep deste deste rimo yazıyor 😂😂 Gh’ı istedim de onu yazamam işimden edersin beni diyor 😂

Rowatinex fiyatlarına baktım hocam çok pahalı gelmedi bana baktıklarım orjinal mi değildi acaba 100 kapsül 1800 tl😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
AREN, 1 saat önce yazdı:

Benim bildiğim ayda maks 2 rimo yazılıyor şuan ayda 4 iken bende kendime yazdırıyordum. Sana ne teşhis kodu ile rimo yazıyorlar kankam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

Benim bildiğim ayda maks 2 rimo yazılıyor şuan ayda 4 iken bende kendime yazdırıyordum. Sana ne teşhis kodu ile rimo yazıyorlar kankam 

Bence bu klasik doktor yalanı arkadaşım farklı farklı doktorlardan 2-3 şeklinde yazdırıp topluyordu böyle bir şey olsa sistemde uyarı vermez mi bir de belki adamın durumu ciddi doktor yüksek doz kullandırmak istiyor 400 600 mg ilacı nasıl kullandırtıcak mantığı ile ilerliyorum ben 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
gönderildi (düzenlendi)
Ironmann, 20 dakika önce yazdı:

Bence bu klasik doktor yalanı arkadaşım farklı farklı doktorlardan 2-3 şeklinde yazdırıp topluyordu böyle bir şey olsa sistemde uyarı vermez mi bir de belki adamın durumu ciddi doktor yüksek doz kullandırmak istiyor 400 600 mg ilacı nasıl kullandırtıcak mantığı ile ilerliyorum ben 

Doktorla alakası yok sistemden kullanması gereken süre dozaj ayarladığı halde eczacı 2 adet veriyodu fazlasının devletin karşılamadığını söyledi. Ben protein malniturinasyon diye bir teşhis ile alıyodum

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
otopsicikedi, 13 saat önce yazdı:

Doktor ve eczacı tanıdık olunca, sayısız kaç defa rimo’yu bedavaya aldım haddi hesabı yok. Sana koyulan teşhis ile aynı kanka protein malnitürinasyon’dan teşhisi koymuştu bana da 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Diver, 15 saat önce yazdı:

Rowatinex fiyatlarına baktım hocam çok pahalı gelmedi bana baktıklarım orjinal mi değildi acaba 100 kapsül 1800 tl😅

Burada ki eczacılar 3000₺’e satıyor. İnternet sitelerinde ki vitaminlerden ben genel de şüphe duyuyorum çünkü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    921
AREN, 20.04.2024 - 09:58 yazdı:

Kanka sadece bu gayet yeterli oluyor. BG ye gerek yok ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Askabar, 25 dakika önce yazdı:

Kanka sadece bu gayet yeterli oluyor. BG ye gerek yok ya 

Böbrek için de yeterli mi dersin kankam. Dedem diyaliz’den gitti, babam böbrekten dolayı bir süre hastane de kaldı. Ondan düşünmüyor değilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    921
AREN, 5 dakika önce yazdı:

Böbrek için de yeterli mi dersin kankam. Dedem diyaliz’den gitti, babam böbrekten dolayı bir süre hastane de kaldı. Ondan düşünmüyor değilim

Kanka böbrek için zaten kullanabilecek en verimli şey üzüm extrası oda bunda yeteri kadar var. Benim ailemde de böbrek sorunları geçmişi var bana yeterli geliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.