Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

boziko

Test enantat yerine sustanon tercih edilir mi ? 250 sustanon 100 rimabolon verimli olur mu ?

Önerilen İletiler

boziko    0

Merhaba,

Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mimaroba    45

Aktif olarak sustanon kullanıyorum 3. Haftama girdim ödem vb bir sorunla karşılaşmadım şuana kadar hatta bir hocamın yorumundan sonra evigensiz vurmaya başladım gene sorun olmadım konumu inceleyebilirsin 100 rimo bile hiç çoktan yeterli olacaktır bence ilk kürün sanırım ileride duruma göre arttırırsın pct süreci için ise sustanondan sonra 1 ay boyunca enant kullan pct ye girişin daha rahat olur ben haftada 3. Enjeksiyon yapıyorum şuanlık memnunum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boziko    0
Mimaroba, 1 saat önce yazdı:

Aktif olarak sustanon kullanıyorum 3. Haftama girdim ödem vb bir sorunla karşılaşmadım şuana kadar hatta bir hocamın yorumundan sonra evigensiz vurmaya başladım gene sorun olmadım konumu inceleyebilirsin 100 rimo bile hiç çoktan yeterli olacaktır bence ilk kürün sanırım ileride duruma göre arttırırsın pct süreci için ise sustanondan sonra 1 ay boyunca enant kullan pct ye girişin daha rahat olur ben haftada 3. Enjeksiyon yapıyorum şuanlık memnunum

enjeksiyonu kendin mi yapıyorsun yoksa başka bir yerde mi yaptırıyorsun hocam ? nasıl hallediyorsun enjeksiyon işini ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Pct zor geçmez içinde farklı esterler olduğu için dalgalanma duygu durum bozukluğu gibi negatif durumlar yaşatır kullanıcısına.

Toplam haftalık alacağınız miktarı pazartesi / çarşamba ve cuma gününe bölerseniz sorun olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
boziko, 52 dakika önce yazdı:

enjeksiyonu kendin mi yapıyorsun yoksa başka bir yerde mi yaptırıyorsun hocam ? nasıl hallediyorsun enjeksiyon işini ?

kalçama uzanamıyorum şahsen ben o nedenle yeşil uç ile sağlık kabininde yaptırıyorum bir kaç defa görürsen ve kendi kendine yapmayı öğretmelerini rica edersen kavrarsın hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boziko    0
Mimaroba, 54 dakika önce yazdı:

kalçama uzanamıyorum şahsen ben o nedenle yeşil uç ile sağlık kabininde yaptırıyorum bir kaç defa görürsen ve kendi kendine yapmayı öğretmelerini rica edersen kavrarsın hocam 

reçetesiz yapıyorlar yani ? iyimiş. iğneyi sen mi alıp gidiyorsun yoksa orada mı söylüyorsun yeşil uç ile vurmalarını ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
boziko, 19.04.2024 - 01:05 yazdı:

reçetesiz yapıyorlar yani ? iyimiş. iğneyi sen mi alıp gidiyorsun yoksa orada mı söylüyorsun yeşil uç ile vurmalarını ? 

çoğu yer yapıyor hocam ama uçları onlar mı seçiyor bız mı götürüyoruz emin değilim ama genelde orada hazır enjeksiyon için iğneler oluyor

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    16
boziko, 19.04.2024 - 01:05 yazdı:

Sağlık kabinleri reçete sormuyor parayı verip yaptırıyorsun sen sadece ilacını götür yeter gerisini onlar hallediyor

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BGslayer
      Merhaba arkadaşlar,
      Bu gün size 12 Haftalık Npp Sustanon Rimobolan kürümün son evresine kadar gelişimimi anlatacağım size de keyifli okumalar...
      1-6 Hafta arası:
      Sustanon 500 Mg Rimobolan 300 Mg Npp 300 Mg 6-12 Hafta:
      Sustanon 750 Mg Rimobolan 450 Mg Npp 450 Mg Koruyucu olarak:
      Nac 600 Omega 3/6 Milkthistle Kullandım 1-6 hafta arası -Bilek Güreşi sporcusu olarak- oldukça güzel bir güç kazanımı elde ettim ve Npp'nin en güzel yan etkisi olan eklem ve tendonları güçlendirmesini iliklerime kadar yaşadım, 6-12 haftalar arasında ani bir 5 kiloluk sıçramam oldu ve güç artışı neredeyse durdu diyebilirim -12. Haftayı saymazsak- Ancak sulu bir görüntüden çok yapılı bir görüntüye eriştim açıkçası bu mutlu ediyor.
      Testo değerlerim eski oranlarına dönünce pct yapmaya başlayacağım, okuduğununuz için sağ olun. İyi forumlar
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

• Yazan: canayyldx
      Merhaba hocalarım ve arkadaşlar,
      Almanya'da güvenilir orijinal ilaç satan veya bilen var mı aranızda oraya yerleşeceğimden dolayı bilmediğimden kendim için ilaç tedarik etmek istiyorum.
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar selamlar,
      Yeni gireceğim fakat prolaktin biraz yüksek çıktı.
      Sizce neden olmuş olabilir? En son küre 2 yıl önce girmiştim bu değerler sorun yaratır mı ?
    • Yazan: Atad
      Merhabalar İngiltere'deki abilerim aracılığı ile kendi kullanımım için Steroid getiricegim. zamanında sarms getirttim kişisel kullanım olduğu için ve İngiltere'de bilimsel amaçlı internette her türlü satılıyor. Fakat esas konum steroit getirtmek. Havaalanı gümrük sıkıntısı çekmiyorum az dozajlarda kişisel kullanım seviyesinde getiricegim için problem olmuyor fakat nereden temin edeceğim bilmiyorum yardımcı olucak abilerim varsa yapabilirler İngiltere'de sağlam steroit nerden temin ederim ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.