Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Synthbody

Synthbody only testosteron gelişim günlüğüm

Önerilen İletiler

Synthbody    18
Mustafa.clk1911, 2 saat önce yazdı:

Hocam e2 yi dengede tutmak için bir ilaç kullanıyor musun şuan 

E2 için bir ilaç kullanmıyorum. Testo 4.hafta e2 24 den 34 e yükseldi, 10.haftada ise 38 idi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Synthbody, 13 saat önce yazdı:

E2 için bir ilaç kullanmıyorum. Testo 4.hafta e2 24 den 34 e yükseldi, 10.haftada ise 38 idi. 

Peki şuan hissiyat nasıl kilo artışı pump ve libido iyi durumdami başlangıçtan bu yana bu durumlarda dalgalanma oldumu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    18
Mustafa.clk1911, 2 saat önce yazdı:

Peki şuan hissiyat nasıl kilo artışı pump ve libido iyi durumdami başlangıçtan bu yana bu durumlarda dalgalanma oldumu

Kendi günlüğüm var takip edebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody, 4 saat önce yazdı:

Kendi günlüğüm var takip edebilirsin. 

Hocam uzun zamandır testosteron alıyorsun peki testislerde ufalma oldumu yoksa klomen engelledimi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    18
Mustafa.clk1911, 6 saat önce yazdı:

Hocam uzun zamandır testosteron alıyorsun peki testislerde ufalma oldumu yoksa klomen engelledimi

Testislerde bir ufalma yok, gözle görülmeyecek kadar olmuştur olduysa da. 

Mustafa.clk1911, 13 saat önce yazdı:

Libido gayet iyi dediğim gibi 25 li yaşlardaki gibi hissediyorum. Pump ve doluluk geliyor ancak bu biraz da creatinin etkisi olabilir. Klomen kullandığım zaman harici herhangi bir dalgalanma yaşanmıyor. Az az ama yükselen bir ivme görüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    18

Bu haftasonu güncelleme yapacağım. Takip eden dostlara teşekkürler hepinize selam. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    18

Herkese uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba. Bir güncelleme yapalım.

Şu an 14.hafta in içindeyim. 13.haftanin başında test yaptırdım. Tüm Değerler aynı tek değişen ostrojen 84 olmuş. 4 haftadır 250mg kullanımı sonundan aromatizeyi arttırmış. 125mg lerde 35 leri geçmemiştim tabi dolaylı olarak dolgunluk da çok hissedemiyordum. Yine 13. haftanın sonunda biraz beslenmeyi pislestirip kaloriyi de artınca üstüne kardiolari da biraz sallayınca göğüslerde hassasiyet başlaması üzerine (tahmini östrojen 100 lero geçti) günde 20mg dan 5 gün boyunca tamoxifen aldım. Birkaç gün içinde hassasiyet kayboldu. Su an gayet iyiyim. 14.hafta etkileri olarak çok hafif omuz bölgesinde sivilcelenme var. Onun harici bir yam etki ile karşılaşmadım. Pump güzel, doluluk güzel, uyku kalitesi iyi, deri kalitesi iyi, vücutta sulanma var ki zaten istediğim bir şeydi.

Şöyle bi form bırakayım bir fikir olsun soranlara.

IMG-20240522-WA0014.jpg

• 9 hafta 125mg sonraki 5 hafta 250mg
  • 14 haftalık only testosteron before after.
  • 73kg den 79 kg çıktım.

7D338341-6B91-4697-93FD-6155DA3DDAB7.jpeg

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    146

Güzel form aferin diyelim hem de vücuda minimum zarar vererek.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: wecira
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümde:
      Pazartesi: 125mg Susto Perşembe:125mg Susto Normalde 500 Yapmayı Planlıyordum Ama Vücudumum Nasıl Tepki Verdiğini Görmek İstiyorum. Şu anlık Koruyucu Olarak 2 Adet Kdny Ve 2 Adet Lvr Kullanmayı Düşünüyorum Protein Oceanda Satılan Karaciğer Ve Böbrek Koruyucuları İnceleyebilirsiniz. Sizin Önerilerinizle Arimidexi Kürümden 1 Ay Sonra Kan Değerlerimin Ve Kişisel Hayatım Açışından Kullanmayı Planlıyorum Vücudum da Tepki Vermediğini Görürsem Dozu 400mg falan yapmayı planlıyorum.
      Lütfen Planlarımı Değerlendirin PCT Dönemime Girdiğimde Bana İlaç Önerilerinizi Vermenizi Umuyorum Kürü 3 Ay Yapacağım Ardırdan 1 Ay PCT Yapacağım Sonrasından Tekrar 3 Ay Susto Kürü Yapabilirmiyim Bu Soruyuda Yanıtlarsanız Sevinirim.
      Not: Susto Kürüne Girme Gibi Söylemlere Girmeyin Lütfen En Kolay Ve Ucuz Yolla Ulaşabildiğim Güvenilir Bir İlaç Salonlarda Adamların Ne Sattığı Belli Değil.
    • Yazan: wecira
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürümde Haftalık:
      500mg Sustanon Pazartesi / 250 Perşembe / 250 Enjeksiyon Günlerim Olmasını Planlıyorum Protein Ocean da Satılan Böbrek Karaciğer Koruyucuları Kullanıcam Ve Östöjen Seviyemi Dengede Tutmak İçin Günlük 1mg Arimidex Almayı Planlıyorum. Bu Kürü Yaklaşık 3 Ay Yapmayı Düşünüyorum 3 Ayın Sonunda 1 Ay Pct Yapıcam Pct Dönemimde Haftada Pazartesi Günü 100mg Clomid Kullanmayı Planlıyorum.
      Ardından Tekrar 3 Ay Susto Kürü Yapabilir miyim ? Bu Konuda Yanlışım Varsa Düzeltin Ve Olası Yan Etkileri Söylerseniz Sevinirim Psikolajik Sıkıntılar Çekmem Sorun Değil Ama Erkeklik Hormonumu Kaybetmek İstemiyorum Hiç Kimse Sustanon Kullanmayı Önermiyor Ama Ben Dışardan Streoid Almakda İstemiyorum Eczaneden de Başka Bir Seçenek Yok.
      Yardımcı Olur musunuz ?
    • Yazan: Boldeman
      merhabalar hocalarım uzun süredir trt tedavisi alıyorum fakat bunu doktorum sustanon yazıp 3 haftada bir vurmamı söyledi fakat sustanon cok dalgalanma yaptığı için trt doz testo cypionat kullanıyorum haftada 1 olucak şekilde 
      armidex ve dostinex ile östrojen progesteronu tutmaya calışıyorum fakat ciddi bir libido kaybı, kas zayıflığı halsizlik, uykumu alamamak ve beyin fonksiyonlarında gerileme yaşıyorum acaba neyden kaynaklı ilaçların calıştığından eminim acaba cypionat yerine enanthate ye mi geçmem lazım bilgili hocalarım bi yardımcı olabilir mi?
    • Yazan: badibuilding06
      6-10 ay arası only testesteron kürüne gireceğim.
      Sorularım:
      250 mg ile başlayacağım bu dozları nasıl arttıracağım? Veya arttırmam gerektiği zamanı nasıl ayarlayacağım? Kendi başıma halledebilir miyim? Yoksa biriyle mi çalışmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Mert0735
      Bireysel özellikler:
      Kilo 87 Boy 1.93 Yaş 24 8 hafta boyunca sadece 500 mg testosteron kullandım. Kür öncesi 90 kg idim; şu anda da 90 kg’yım. Bir yıldır sporu yapıyorum ve gelişimim şu şekilde oldu. Bu süre zarfında sürekli olarak farklı antrenman programları denedim; PPL, split, çift adele gibi. En iyi sistem ne olduğunu hala bilmiyorum tek adele iyi hissetiriyor ama herkes ppl yapıyor diye ppl yapıyorum şu an yorumlarınız değerli
      1.AY SPORUN İLK GÜNÜ 90kg

8. AY KÜR ÖNCESİ 90kg

11. KÜR SONRASI 87kg

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.