Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arnoldşıngırmıngır

Bel bölgesinde kalan yağlanmadan nasıl kurtulurum?

Önerilen İletiler

Herkese selamlar.

Öncelikle konu yanlış başlıktaysa kusuruma bakmayın.

1.70 boyundayım. 96 kilo obez başladığım bu yolculukta 66 kiloya kadar düşmüştüm. Şuan 70-75 arası gidiyorum. Sorunum çoğu kişinin muzdarip olduğu son kalan basen ve bel bölgem.

Haftada 5 gün ppl antrenman, her antrenman sonu 30-50 dakika arası eğimli sabit hız kardiyo yapıyorum. Antrenmanlarda olabildiğince kendimi tüketiyorum. Haftada 3 gün cable crunch ve leg raise süper set yapıyorum.

Günde 5 litre suyun altına düşmüyorum. Beslenmen carb cycle şeklinde. Protein sabit (olabildiğince yüksek), karbonhidrat ve yağ ile oynuyorum. Tavuk göğüsü, basmati, yulaf, pirinç patlağı, yumurta, protein tozu, lor peyniri, zeytinyağı ve bol yeşillik tüketiyorum. Günlük maksimum kalori alımım 2500'ü buluyor. Sıfır ve düşük karb günleri daha düştüğü oluyor. Sürekli kalori açığındayım. Sonbaharda bir kaç ay bulk yaptığım oldu. Diyette asla cheat meal yapmıyorum. Bir yerde hata mı yapıyorum sizce.

Yoksa bu bölgeleri eritmek uzun yıllar mı ister?

2.thumb.jpeg.19388475c29172c7f281e75a9a5bf04d.jpeg 3.thumb.jpeg.8084b10dc766515612226b88bf336e79.jpeg 4.thumb.jpeg.da5f0a08df192f6ac2d429d8e315f03e.jpeg 5.thumb.jpeg.749fef477fe578ac84d095c94ecf2563.jpeg 1.thumb.jpeg.1253df6bd4958185c94484edf8dd1bbb.jpeg

• Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Formunuz gayet güzel emeğinize sağlık.

O bölge için bu ilaç biçilmiş kaftan mutlaka inceleyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    20
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

Kaç mg tavsiye ediyorsunuz hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE, 4 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim. Hocam yazmayı unutmuşum. Ünlü bir influencerdan daha yeni oxy2gen yohimbine aldım. Sıfır karb günlerinde antrenman ortası kardiyo öncesi 1 tablet (10mg) almaya başladım. Aşırı bir terleme vs. bir etki şuan almadım. Kullanmaya devam ediyorum.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
arnoldşıngırmıngır, 2 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim. Hocam yazmayı unutmuşum. Ünlü bir influencerdan daha yeni oxy2gen yohimbine aldım. Sıfır karb günlerinde antrenman ortası kardiyo öncesi 1 tablet (10mg) almaya başladım. Aşırı bir terleme vs. bir etki şuan almadım. Kullanmaya devam ediyorum.

Bahsettiğiniz kişiyi biliyorum ama onlar lab yohimbesi sizin veya hepimizin yohimbe hlc saf eczane yohimbesi kullanmasını tavsiye ediyorum. O ürünlerin üzerinde yohimbe yazıyor ama var mı yok mu ne kadar var muamma maalesef ki.

ZYZZ, 5 dakika önce yazdı:

Kaç mg tavsiye ediyorsunuz hocam?

20,30 mg çok iyi sonuç almanıza sebep olur. En az 10-15 tavsiye ederim.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Bahsettiğiniz kişiyi biliyorum ama onlar lab yohimbesi sizin veya hepimizin yohimbe hlc saf eczane yohimbesi kullanmasını tavsiye ediyorum. O ürünlerin üzerinde yohimbe yazıyor ama var mı yok mu ne kadar var muamma maalesef ki.

Benim elimdeki de HCL form fakat dediğiniz gibi var mı yok mu muamma bilemeyiz. Kefil olduğunuz bir satıcı var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
arnoldşıngırmıngır, 7 dakika önce yazdı:

Benim elimdeki de HCL form fakat dediğiniz gibi var mı yok mu muamma bilemeyiz. Kefil olduğunuz bir satıcı var mıdır?

Yok dostum o yüzden eczane ilacı diyorum çünkü orada satıcının hiç bi cingözlüğü sökmüyor acaba dürüst mü değil mi gibilerinden. Eczane ilacı demek %100 devletin kefil olduğu ilaç demek. Acaba içinde var mı yok mu şüpheleri kalmaz aklında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
arnoldşıngırmıngır, 43 dakika önce yazdı:

oxy2gen boş bilgin olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Detoks ürünleri kullan ödem atıcı sirkeler vs kardiyo ya boks idmanı ekle gölge boksun iaparak olabildiğince belden esnemeye çalış  birde yediklerini çok ama çok çiğne mideye fazla iş bırakma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ccankrhn    2
5-HT, 13 saat önce yazdı:

Hocam oxy2gen yohimbine kullandiniz mi da boş diyorsunuz yoksa saticiya olan guvensizlikten dolayi mi boyle bir yorumda bulundugunuz benimde siparisim kargoda o yüzden soruyorum iyi günler 

arnoldşıngırmıngır, 14 saat önce yazdı:

Kac gündür kullaniyosum hocam son durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
ccankrhn, Şimdi yazdı:

Hocam oxy2gen yohimbine kullandiniz mi da boş diyorsunuz yoksa saticiya olan guvensizlikten dolayi mi boyle bir yorumda bulundugunuz benimde siparisim kargoda o yüzden soruyorum iyi günler 

Saygılar.Kendim o satıcının ghrp6 ve oxy2gen mk677 sini kullandım.0 etki aldım.Çevremde ve forumda yohimbinesini kullanıp etki almayan insanlar var.Sizde kullandıktan sonra forumdaşların bilgilenmesi için yorum yaparsanız sevinirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
ccankrhn, 5 dakika önce yazdı:

Kac gündür kullaniyosum hocam son durum nedir

3 veya 4 kullanım yaptım bu zamana kadar. Feedback veren insanlar gibi aşırı terleme ve güç artışı bu zamana kadar olmadı. Hafif nabız yükselmesi, kullanımdan bir kaç saat sonra biraz baş ağrısı ve internette yazan yan etki ağızda tükürük artışı var. Zaten yaz aylarının kavurucu sıcakları olmadan çok terleyen bir yapım yok. Belki tek kapsül az geliyordur bilmiyorum. 1-2 ay sonra diyetimle birlikte gözle görülür bir değişiklik olursa ancak o zaman işe yaradı diyebilirim sanırım.

tarihinde arnoldşıngırmıngır tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kodmaster28    0
arnoldşıngırmıngır, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar sabahları basenlerin kemiğe baya yapışık olup gün içinde yumuşayıp şişmesi ne anlama gelir? Normal bir durum mu?

Normal bir durum değil, yakın bir tanıdığım bu şikayetten hastaneye gitti. Üç aylık muayene, ilaç seansı ardından kurtulamayınca ameliyat oldu. Şuan bir sıkıntısı yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fiorentina    8
5-HT, 09.04.2024 - 00:08 yazdı:

Oxy2gen mk677 hakkında ne düşünüyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
fiorentina, Bir saat önce yazdı:

Oxy2gen mk677 hakkında ne düşünüyorsunuz

Satan kişi günde 1 kapsül kullanın demesine rağmen 2 kapsül kullandım.Bomboş üründü.Hiçbirşey değişmedi hayatımda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fiorentina    8
5-HT, 6 saat önce yazdı:

Satan kişi günde 1 kapsül kullanın demesine rağmen 2 kapsül kullandım.Bomboş üründü.Hiçbirşey değişmedi hayatımda.

Peki ondan önce hiç anabolik steroid ya da sarms deneyiminiz olmuş muydu ilk defa miydi? Bende onu almayı düşünüyorum 3.5yıldır natural yapıyorum merak ettiğim için soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
gönderildi (düzenlendi)
fiorentina, 7 dakika önce yazdı:

Peki ondan önce hiç anabolik steroid ya da sarms deneyiminiz olmuş muydu ilk defa miydi? Bende onu almayı düşünüyorum 3.5yıldır natural yapıyorum merak ettiğim için soruyorum

Ondan önce sadece  mk677 deneyimim olmuştu.O deneyimimde iştah,mükemmel bitmeyen bir pump,çabuk recovery olma vegüç artışı olmuştu.

tarihinde 5-HT tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fiorentina    8
5-HT, 18.04.2024 - 19:27 yazdı:

Ondan önce sadece  mk677 deneyimim olmuştu.O deneyimimde iştah,mükemmel bitmeyen bir pump,çabuk recovery olma vegüç artışı olmuştu.

Teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.