Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tuna59baba

Yağ yakımı ve kas inşası için en ideal seçenek sarmlar mı yoksa peptidler mi?

Önerilen İletiler

Tuna59baba    1

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? :)

Yağ yakmak ve kaslarımı yeniden inşa etmek için en çok verimi:

• SARMSLARDAN MI ALIRIM?
  • PEPTİDLERDEN Mİ ALIRIM?
  • VEYA İKİSİNİ AYNI ANDA KULLANMAKTAN MI?

Hem yağ yakıp aynı zamanda kas kazanmayı planlayan ve pct gerektirmeyen büyüme faktörleriyle hipofiz bezimi sıkıntıya sokmayan sarms, peptid ve yohimbine kullanmayı planlıyorum!

Bu süreçte aklımda olanlar:

Sarms olarak;

• mk677
  • sr9009
  • gw501516

Peptid olarak ise;

• hgh fragment
  • cjc 1295
  • igf1
  • ghrp

Var özelikle fragment konusunda bir enjeksiyon bölgesinde kızarıklık mide bulantısı halsizlik baş dönmesi dışında yan etki bulamadığım için fragment kullanmaya ısındım diğer yazdığım sarms ve peptidlerin forumda okuduğum bilgilerin dışında yan etkileri varsa bilgilendirir misiniz?

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:

• BOY: 185 cm
  • KG: 94
  • YAĞ ORANIM : %27 

Bunu 4 ayda yüzde kaç seviyelerine çekebilirim istikrarlı diyet, kardiyo ve ağırlık antrenmanlarıyla?

Tüm cevaplar için teşekkürler / iyi bayramlar. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

İkisi aynı anda çok zor pek mümkün değil ama bunu yapabilecek en etkili ilaç tren en. :) O ilaçta seni aşar zaten.

Sarms olarak bulk yapacaksan:

• MK2866
  • MK677
  • RAD 140
  • YK11

Sarms definasyon yapacaksan:

• SR9009
  • LGD4033
  • GW5015

Peptid olarak bulk yapacaksan:

• IGF1
  • FOLLISTATIN 344
  • FOLLISTATIN 315 (ÇOK PARAN VARSA)
  • GHRP 6
  • GHRP 2
  • ACE 031

Peptidler ile definasyon yapacaksan:

• GH
  • IGF 1
  • HGH FRAG

Bunları kullanabilirsin. Düzgün diyet sıkı kardiyolarla istediğin yağ oranı ve kg düşersin.

• Teşekkürler 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tuna59baba    1

Sarms veya peptidin birinden bulk birinden cut urunu seçersem amacıma yaklaşır mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Tuna59baba, 32 dakika önce yazdı:

Sarms veya peptidin birinden bulk birinden cut urunu seçersem amacıma yaklaşır mıyım?

Yaklaşmazsın. Bu elma, limon değil canın tatlı istedi elma koy canın ekşi istedi limonlu koy.

Sen bence çok acele ediyorsun steroid konunu hatırlıyorum bence psikolojik olarak sen bu hormon işlerine ve deneyim olarak hazır değilsin.

Tavsiyem komple uzak durman. Başarılar sana şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915

Dostum ne kullanırsan kullan kalori açığı yoksa yağ yakımı yoktur. Ben sarmsları çok boş bulan birisiyim maddiyat varsa en temizi Peptidler hele konu yağ yakımı ise 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tuna59baba    1
SPECTRE, 07.04.2024 - 19:50 yazdı:

Yaklaşmazsın. Bu elma, limon değil canın tatlı istedi elma koy canın ekşi istedi limonlu koy.

Sen bence çok acele ediyorsun steroid konunu hatırlıyorum bence psikolojik olarak sen bu hormon işlerine ve deneyim olarak hazır değilsin.

Steroidde bana yanlis verilen bilgiler sonucu yanlis bilgi sahibi oldum ama peptid konusunda sadece burayi okuyorum

Askabar, 07.04.2024 - 19:56 yazdı:

Dostum ne kullanırsan kullan kalori açığı yoksa yağ yakımı yoktur. Ben sarmsları çok boş bulan birisiyim maddiyat varsa en temizi Peptidler hele konu yağ yakımı ise 

Peptid kullanmayi düşünüyorum bende sarmslara guvenmiyordum ama forumda cok guzel degisimler gordum

SPECTRE, 07.04.2024 - 19:50 yazdı:

Onlu mk677 kuru yapilir mi pct gerektirmeden 6 8 hafta boyunca

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    14
Tuna59baba, 2 dakika önce yazdı:

Onlu mk677 kuru yapilir mi pct gerektirmeden 6 8 hafta boyunca

Only MK677 kürü yapılır PCT gerektirmeden 8 haftayı geçmemek kaydıyla lakin amacın yağ yakmak ve ona göre bir ilaç değil

tarihinde Oathbreaker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tuna59baba    1
Oathbreaker, Şimdi yazdı:

Only MK677 kürü yapılır PCT gerektirmeden 8 haftayı geçmemek kaydıyla lakin amacın yağ yakmak ve ona göre bir ilaç değil

Yok su an yag yakimi icin sormadim kas kazanimi icin rad140 ile kombinlemeden iyi bir etki gorur muyum ne kadar pct gerektirmese de testosteron turevi olduğu ve yeni şeyler olduğu icin mumkun olduğunca daha az tehlikelisine yonelmeye calisiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    14
Tuna59baba, Şimdi yazdı:

Yok su an yag yakimi icin sormadim kas kazanimi icin rad140 ile kombinlemeden iyi bir etki gorur muyum ne kadar pct gerektirmese de testosteron turevi olduğu ve yeni şeyler olduğu icin mumkun olduğunca daha az tehlikelisine yonelmeye calisiyorum

Tatmin edici etki görürsün lakin ilaçlar sihirli değnek değil bir an önce yağ oranını diyetini düzene sokarak düşür ayrıyetten düşük yağ oranı ilaçlardan da yüksek verim almanı sağlar ve antrenmanlarını sağlam yapmaya bak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tuna59baba    1
Oathbreaker, 29.04.2024 - 23:04 yazdı:

Tatmin edici etki görürsün lakin ilaçlar sihirli değnek değil bir an önce yağ oranını diyetini düzene sokarak düşür ayrıyetten düşük yağ oranı ilaçlardan da yüksek verim almanı sağlar ve antrenmanlarını sağlam yapmaya bak.

Benimde aslında beklediğim cevap buydu yağ oranım için cut diyetine mi girmem gerek yoksa zaten yüzde 25lerde olan yağ oranımla bulk diyetine ve ilaçlarına mi girmek?

Bio science sarms markası kaliteli mi biliyor musunuz sanırım sahtesi pek yok?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tuna59baba
      Bu markayi deneyen deneyimleyen var midir pek sahtelikle alakali bir şey duymadım bunun hakkında ama deneyeniniz varsa merak ediyorum ve 4500 tl fiyat cok degil mi buna

• Yazan: Liberta
      Merhaba,
      Haziran 2023 de kurulumunu yapıp 1 hafta kadar kullanabildiğim CJC var. Buzdolabından hiç çıkarılmadı, dolap 2 derece sabit olarak çalışıyor.  Ürünün etkisi azalmıştır diye tahmin ediyorum ama asıl merak ettiğim mikrobiyel bir birikim olmuş mudur, sterilliği bozulmuş mudur? Teşekkürler.
    • Yazan: `Tesron
      Merhaba,
      21 Yaş , 1.78 boy, 68 Kg. Maalesef 18 yaşına ilk girdiğim zaman kandırılıp steroid kullandım ( 2 Test e. 2 bolde ). Sonrasında 1 kür daha yaptım ( 2 test e. 1 test p. 1 blode, 1 tren acetat. 1 ghrp 6 ) toplamda 2 kür geçmişim var. Şuanda ne yapıp ettim iştah açıcılar kullandım kalori arttırdım ama naptıysam kilo alamadım. En azından minimum zarar ve bütçeyle  maximum fayda sağlamak isteyip Peptid düşündüm. Büyüme ve kas kütlesi için önerebileceğiniz Peptid Söyler misiniz. Teşekkür ederim <3 @rastlantisal @Askabar @SPECTRE
    • Yazan: xatrvn
      Merhabalar geçtiğimiz günler de MK-677 25 mg kullanmaya başladım 2 hafta boyunca düzenli kullandım bazı günler sabah bazı günler gece yatmadan ancak ne uyku kalitem de nede iştahım da herhangi bir farklılık göremedim merak edip test yaptırdım referans aralığının üzerin de çıktı ama bir farklılık hissetmiyorum neden?
      Ayrıca  e-Nabız da değeri normal olarak gösteriyor yardımcı olursanız sevinirim.

• Yazan: mertkara
      Merhaba arkadaşlar, hepinize selamlar
      Steroid kombinimin yanında kullanmayı planladığım peptid kombini var, bu kombin için fikrinizi almak istiyorum.
      Günlük:
      cjc1295 no dac 2x 100mcg ghrp6 100mcg igf-1 lr3 5iu hgh fragment ghrp6 100mcg Birlikte kullanılınca 5.5 iu yakın growth salgılandığını okumuştum, 200mcg için 11iu yapar buna 5 iu hgh + igf1-lr3 eklediğimizi bakarsak ciddi bir günlük gh sentezi oluyor. cjc1295 ve ghrp6 aralıksız 6 ay kullanmayı planlıyorum sonrasında cut döneminde cjc1295 ve ghrp2 kombin edeceğim igf1-lr3 ü ara vermeden ne kadar süre kullanabilirim ve fikriniz ne olur? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
      @rastlantisal @metinav @Diver @SantoR @Askabar @GHOST @Bay-T @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.