Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cicekselcukk

Kür öncesi ve sonrası test sonuçlarımı nasıl değerlendirmeliyim?

Önerilen İletiler

Merhaba arkaadaşlar,

• Testo
  • Deca
  • Dianabol

Kürümün 3. Haftasındayım. Bu benim ilk kürüm, kilo almak ve hacimlenmek için başvurdum. Herhangi bir yan etki gözlemlemiyorum, spor esnasında aşırı terleme var sadece ve kalpte düzensiz ritim  ( bu önceden de vardı zaten, ister istemez kalbi yorduğu için bir nebze artıyor olabilir ) negatif bir durum yaşamıyorum şimdilik, kan değerlerimi paylaşmak istedim daha bilgili olan arkadaşlarla, ilaçların etki durumu nasıl vs fikir almak istedim.

KÜR ÖNCESİ DEĞERLERİM

660c1fcc8d863_KrncesiKanTahlili-1.thumb.jpg.3621b6a3b9a6211fdee33463efddad18.jpg 660c1fce2e56f_KrncesiKanTahlili-2.thumb.jpg.f30a51a033d1273a31d737126ba58c29.jpg 660c1fcf8cab1_KrncesiKanTahlili-3.thumb.jpg.17663f0797a9bea4e26fb776d61aee39.jpg 660c1fd0b5052_KrncesiKanTahlili-4.thumb.jpg.42af7cd906ab90282f9d12223b6dc878.jpg 660c1fd20f04b_KrncesiKanTahlili-5.thumb.jpg.c3d493eea1a3ad5bf9f133f4355ee810.jpg 660c1fd39796b_KrncesiKanTahlili-6.thumb.jpg.c19acf91f9494a16ceea300c03765be6.jpg 660c1fd52483b_KrncesiKanTahlili-7.thumb.jpg.d2aacf07ebf904a23a81c74209d9ac27.jpg

3. HAFTA KÜR DEĞERLERİM

660c200bd0a18_3.HaftaKan-1.thumb.jpg.4e4ae9639fd2f1961eb3c106a9ae99b5.jpg 660c200d42501_3.HaftaKan-2.thumb.jpg.8bfa546a596888bda5983ee6887c213b.jpg 660c200e83fe5_3.HaftaKan-3.thumb.jpg.908d480e2e3a92f631adc30763efe79d.jpg 660c201068bd9_3.HaftaKan-4.thumb.jpg.67c6b852d082cc329fbd797764e7923a.jpg 660c2011e9032_3.HaftaKan-5.thumb.jpg.35f751e1b14f7b2f0a8ce0ff5f5292c2.jpg 3. Hafta Kan-6.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.412

Kendinden bahset biraz boy kilo yaş yağ oranın kaç? Testosteron çalışmış. Karaciğer değerlerin yükselmiş danabole yorabiliriz. Kullandığın dozlar ne kadar? Östrojenin yükselmiş göğüste kaşıntı batma vs hissetmiyorsan müdahale etmene gerek yok ama dikkatli ol. Balık yağı tüketmiyorsan başlamalısın. Karaciğer koruyucu kullanmıyorsan başlamalısın. Liv52 ve nac 600 tavsiye ederim. Bol yeşillik ve bol su 👌🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24 Yaşındayım, boyum 1.71 kilom 63. Karaciğer koruyucu olarak HIQ Milk Thistle denen ürünü aldım. Göğsümde herhangi bir kaşıntı batma vs bir durum gözlemlemiyorum şimdilik. Devid-3 vardı evde kullanmıyordum, bugün başladım tekrar kullanmaya 3 günde 1 adet devid-3 kullanıyorum, her sabah aç karnına HIQ Milk Thistle Karaciğer için.

1. Hafta 250Mg Testo
  2. Hafta 250mg Testo + 250mg Deca
  3. Hafta 500mg Testo + 250mg Deca

Bundan sonra her hafta 500Mg Testo + 250mg Deca olarak devam edecek 11 hafta boyunca.

Vücudumda hayatımın hiçbir döneminde yağ olmadı, yağ oranım kendimi bildim bileli çok düşük seviyelerde, zayıfım ağırlığımın çoğunu kas kütlesi oluşturuyor, kemiklerim kalın değil.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412
cicekselcukk, 8 dakika önce yazdı:

24 Yaşındayım, boyum 1.71 kilom 63. Karaciğer koruyucu olarak HIQ Milk Thistle denen ürünü aldım. Göğsümde herhangi bir kaşıntı batma vs bir durum gözlemlemiyorum şimdilik. Devid-3 vardı evde kullanmıyordum, bugün başladım tekrar kullanmaya 3 günde 1 adet devid-3 kullanıyorum, her sabah aç karnına HIQ Milk Thistle Karaciğer için.

1. Hafta 250Mg Testo
  2. Hafta 250mg Testo + 250mg Deca
  3. Hafta 500mg Testo + 250mg Deca

Bundan sonra her hafta 500Mg Testo + 250mg Deca olarak devam edecek 11 hafta boyunca.

Vücudumda hayatımın hiçbir döneminde yağ olmadı, yağ oranım kendimi bildim bileli çok düşük seviyelerde, zayıfım ağırlığımın çoğunu kas kütlesi oluşturuyor, kemiklerim kalın değil.

Tek başına Milk thistle yetmez diye düşünüyorum en az nac600 ekle doktora yazdırabilirsin. İlk kürde deca seni çok zorlayacak psikolojik değişimlere hazır ol. 4 Hafta sonra kan tahlili ver. Elinin altında dostinex arimidex tamoksifen bulunsun. Prolaktine baktırmadın mı? Deca Dick konularını iyice oku hazırlıklı ol. İlaca güveniyorsan 2 haftada bir tam dostinex yut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Evet zorlu bir süreç olacağının farkındayım, Deca çalışıyor mu emin bile değilim açıkçası, ürünleri aynı marka aynı yerden aldım. Üç ürün de “Buddha Pharma” adında bir ürün.

Prolaktin değerime baktırmayı unutmuşum, bir kaç hafta sonra kan testinde ona da baktıracağım. Nac600 alırım yarın, her gün sabah aç karnına Milk Thistle ile birlikte kullanmamda sakınca var mı?

Deca muhabbeti için dostinex kullanırsam, ilaçtan aldığım etkiyi negatifler mi? Çünkü deca ile ilgili ne bir etki ne de bir yan etki gözlemleyemiyorum bir türlü.

tarihinde cicekselcukk tarafından düzenlendi
Yazım yanlışı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412
gönderildi (düzenlendi)
cicekselcukk, 4 dakika önce yazdı:

Evet zorlu bir süreç olacağının farkındayım, Deca çalışıyor mu emin bile değilim açıkçası, ürünleri aynı marka aynı yerden aldım. Üç ürün de “Buddha Pharma” adında bir ürün.

Prolaktin değerime baktırmayı unutmuşum, bir kaç hafta sonra kan testinde ona da baktıracağım. Nac600 alırım yarın, her gün sabah aç karnına Milk Thistle ile birlikte kullanmamda sakınca var mı?

Deca muhabbeti için dostinex kullanırsam, ilaçtan aldığım etkiyi negatifler mi? Çünkü deca ile ilgili ne bir etki ne de bir yan etki gözlemleyemiyorum bir türlü.

İki koruyucuyuda yemekten sonra alsan daha iyi olur. Deca yan etkisi bünyeye göre değişir 8. Haftada başlar diyebiliriz. Kürü değilde cinsel hayatını etkiler. Düşük prolaktinde ereksiyon sorunu yapar ama yüksek prolaktin daha tehlikeli. Dediğim gibi deca kürlerini veya deca Dick konularını iyice oku fikir sahibi olursun. Buddha dolu diyende var boş diyende...

tarihinde Diver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 5 dakika önce yazdı:

İki koruyucuyuda yemekten sonra alsan daha iyi olur. Deca yan etkisi bünyeye göre değişir 8. Haftada başlar diyebiliriz. Kürü değilde cinsel hayatını etkiler. Düşük prolaktinde ereksiyon sorunu yapar ama yüksek prolaktin daha tehlikeli. Dediğim gibi deca kürlerini veya deca Dick konularını iyice oku fikir sahibi olursun. Buddha dolu diyende var boş diyende...

Yaklaşık 1 yıldır en ufak hiçbir cinsel hayat faaliyetim yok, öncesinde fazlaca aktif cinsel hayatım vardı, cinsel arzum da yok uzun zamandır decadan bağımsız olarak söylüyorum. Deca dick konularını okudum, arada bir kontrol ediyorum sertleşme sorunu vs varmı diye ama henüz bir sorun yok, olursa eğer direk olarak dostimex ve arimidex kullanmam gerekiyor sanırım.

Buddha için yazılanları okumuştum, üç ilaç da aynı marka Testo da dianabol de deca da öyle, testosunun çalıştığından eminiz kan testinden dolayı ama deca hakkında bir şey söylemek için erken galiba.

tarihinde cicekselcukk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412
gönderildi (düzenlendi)
cicekselcukk, 2 dakika önce yazdı:

Yaklaşık 1 yıldır en ufak hiçbir cinsel hayat faaliyetim yok, öncesinde fazlaca aktif cinsel hayatım vardı, cinsel arzum da yok uzun zamandır decadan bağımsız olarak söylüyorum. Deca dick konularını okudum, arada bir kontrol ediyorum sertleşme sorunu vs varmı diye ama henüz bir sorun yok, olursa eğer direk olarak dostimex ve arimidex kullanmam gerekiyor sanırım.

Ezbere kullanmıyoruz kan tahlili yaptırıp ona göre kullanıyoruz. Birde balık yağı kullanmayı unutma.

tarihinde Diver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, Şimdi yazdı:

Ezbere kullanmıyoruz kan tahlili yaptırıp ona göre kullanıyoruz.

Prolaktin ve E2 değerlerinin durumuna göre bir kaç hafta sonra tekrar kan testi verince konuyu güncellerim öyleyse, şimdilik teşekkür ederim her şey için.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ferdikra
      Arkadaşlar 12.09.2024 tarihinde hem dahiliye hem ürolojiye kan verdim üroloji sonuçları hala e nabıza düşmedi doktora da gidemedim işten dolayı 5 günde çıkmaması normal mi sizce ?
    • Yazan: Sabenmusti
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      En son enjeksiyonu 26 gün önce yaptım ve 6 hafta sadece testosteron kullandığım için pct yapmadım.
      2 gün önce değerlerime baktırmaya gittim ama söylememe rağmen sadece böbrek değerlerim falan vardı ve gayet normaldi hayatımda da enerji güç bakımından bir değişiklik olmadı!
      Sorularım:
      Değerlere yine de baktırmalı mıyım?  PCT yapmalı mıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce de bahsetmiştim 4 yıl önce bir kür yapmıştım şuan tekrar bir küre hazırlanacağım tahlillerimi yaptırdım bilgisi olan hocalarım yorumlarsa sevinirim herkese teşekkürler.

• Yazan: SAMOtrophin
      Selamlar,
      Kür içeriği:
      testosteron rimobolan 4. hafta kür sonuçlarım ektedir. Böbrek ve karaciğer değerlerim normal, sadece kritik olan değerleri ekledim. LH-FSH'ı doktor istemedi galiba onları görüntüleyemiyorum.
      Sorularım:
      İlaçlarım sizce çalışıyor mu? Underdose olma durumu var mı? Bunu sormamın sebebi şu bazı hastanelerde >15 üzeri değer verdiği için.
      Son enjeksiyonu 12.09.2024 tarihinde yaptım. @metinav
      Kür öncesi testo değerim 6.2 idi (aşağıdaki sonuç yeni veridir.) 

• Yazan: Kubito
      Herkese iyi forumlar, zamanında merdiven altı spor salonunda bilinçsiz yönlendirilmeyle anapolon, dianabol kullanmıştım. 3 er ay ve dozaj arttırarak. Çok şükür herhangi bir problem yada yan etki yaşamadım. Kullandığım dönemlerde herhangi bir vitamin takviye koruyucuda kullanmadım. O dönemlerde cahillikten ne kan tahlili yaptırdım nede başka bir şey. Yakın zamanda @Loving hocam ile bir planlama yapıp sarms kürüne başlayacağım yağ oranım biraz yüksek.  Şuan ki durumda sizde değerlerim nasıl? Bilgilendirme için herkese teşekkürler. @Diver @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.