Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

endknp

15 yaşındayım hangi koruyucuları ve pct ürünleri kullanmam lazım

Önerilen İletiler

endknp    0

Yarın sustanonda 5. Haftaya giricem 1. Hafta 500 2 3 ve 4. Haftalar 750 mg sustanon kullandım 15 yaşındayım hangi koruyucuları ve pct ürünleri kullanmam lazım normalde deca eklicektim pct belliydi deca iptal olunca pct de ne yapacağımı bilemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mustafaskh    13
endknp, 6 dakika önce yazdı:

Yarın sustanonda 5. Haftaya giricem 1. Hafta 500 2 3 ve 4. Haftalar 750 mg sustanon kullandım 15 yaşındayım hangi koruyucuları ve pct ürünleri kullanmam lazım normalde deca eklicektim pct belliydi deca iptal olunca pct de ne yapacağımı bilemedim

15 yaşındayma kadar her şey güzel gidiyordu @Loving

• Gülümse 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp    0
janbertozen, 35 dakika önce yazdı:

şakadır umarım

Değil

mustafaskh, 35 dakika önce yazdı:

15 yaşındayma kadar her şey güzel gidiyordu @Loving

15.5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp    0
aiserino, Şimdi yazdı:

şaka galiba 

Yok değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29

Aferin güzellik şimdi sana çocukluğundan beri hormon bozukluğu yaşayan biri olarak sana dürüstçe olacakları söylüyorum

birincisi vücuduna testosteron aldığın için büyüme plakların erkenden kapanacak ellerin ayakların boyun her zaman aynı kalıcak sadece kemiklerin kalınlaşıcak

üstüne üstlük zaten o genç yaşında sen zaten kürde gibisin vücudun hayatın boyunca bir daha öyle hormon üretmeyecek bu yaşta muazzam hormonların varken neden dışarıdan testo alıyorsun?

en yakın zamanda pctyi mctyi bırak endokrine randevu al büyüme plaklarını ve hormonlarını kontrol ettir eşşek gibi gidip ben böyle bir halt yedim diye yüzüne söyle doktorun yoksa erken ergenlik geçiriceksin psikolojin bir daha toparlanmayacak vücudun ömür boyu aynı kalıcak

• +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    7
endknp, Bir saat önce yazdı:

500 ü aşma, bu konuya göz at deca bu yaşta kesinlikle girme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
endknp, 1 saat önce yazdı:

Değil

15.5

ha buçuksa problem yok :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
endknp, 1 saat önce yazdı:

Aferin sana ! bu kararı nasıl aldın ilaçları nerden buldun! 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp    0
EmreGundi, 1 saat önce yazdı:

Aferin güzellik şimdi sana çocukluğundan beri hormon bozukluğu yaşayan biri olarak sana dürüstçe olacakları söylüyorum

birincisi vücuduna testosteron aldığın için büyüme plakların erkenden kapanacak ellerin ayakların boyun her zaman aynı kalıcak sadece kemiklerin kalınlaşıcak

üstüne üstlük zaten o genç yaşında sen zaten kürde gibisin vücudun hayatın boyunca bir daha öyle hormon üretmeyecek bu yaşta muazzam hormonların varken neden dışarıdan testo alıyorsun?

en yakın zamanda pctyi mctyi bırak endokrine randevu al büyüme plaklarını ve hormonlarını kontrol ettir eşşek gibi gidip ben böyle bir halt yedim diye yüzüne söyle doktorun yoksa erken ergenlik geçiriceksin psikolojin bir daha toparlanmayacak vücudun ömür boyu aynı kalıcak

brom boyum 194 zaten dursun bi zahmet ama endokrineye falan gidemem annemler bilmiyor

SantoR, 17 dakika önce yazdı:

Aferin sana ! bu kararı nasıl aldın ilaçları nerden buldun! 

sustanon diyorum eczanede var?

Emir32, 57 dakika önce yazdı:

500 ü aşma, bu konuya göz at deca bu yaşta kesinlikle girme.

bu haftadan sonra 500 devam edicem 12 hadta bitsin 18 e kadar kullanmicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
gönderildi (düzenlendi)
endknp, 3 dakika önce yazdı:

sustanon diyorum eczanede var?

Bende eczacıyım sana hangi eşek eczacı/eczane  verdi? Multivitamin kullandığınımı sanıyorsun? Hiç bir sonuç alıp kasta yapamıyacaksın büyüyemiyeceksin çünkü nasıl çalıştığını ne aldığını bilmiyorsun!  çok acil bırakıp endokrinoloğa görün biraz aklın varsa.. 

tarihinde SantoR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp    0
SantoR, 1 dakika önce yazdı:

Bende eczacıyım sana hangi eşek eczacı/eczane  verdi? Multivitamin kullandığınımı sanıyorsun? Hiç bir sonuç alıp kasta yapamıyacaksın büyüyemiyeceksin çünkü nasıl çalıştığını ne aldığını bilmiyorsun!  çok acil bırakıp endokrinoloğa görün biraz aklın varsa.. 

abim endokrinoloğa ne dememi bekliyorsun aileme soylemeyeceklerini falan mi sanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp, 8 saat önce yazdı:

abim endokrinoloğa ne dememi bekliyorsun aileme soylemeyeceklerini falan mi sanıyorsun?

Geçmiş olsun kardeşim

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50

Kardeşim bırak ilaçları vurursun 1 tane ovitrelle 5 gün sonra günde 2 klomen 2 tamoxifen 2 hafta boyunca  sonrasında 3 hafta 1klomen 1 tamoxifen bitirirsin pct yi bir daha da bulaşmazsın bu işlere.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp    0
byreal22, Şimdi yazdı:

Kardeşim bırak ilaçları vurursun 1 tane ovitrelle 5 gün sonra günde 2 klomen 2 tamoxifen 2 hafta boyunca  sonrasında 3 hafta 1klomen 1 tamoxifen bitirirsin pct yi bir daha da bulaşmazsın bu işlere.

yaw aradigim yorum iste a*k biz de boş girmedik bu işlere genetigimle olympia olmak istiyorum yoksa niye bulasayim bu islere a.q peki ya abim bu ilaclarin hepsi yasima uygun degil mi ayrica 12 hafta olana kadar sustanon devam edicem dozu 500 yapmali miyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
endknp, 9 dakika önce yazdı:

yaw aradigim yorum iste a*k biz de boş girmedik bu işlere genetigimle olympia olmak istiyorum yoksa niye bulasayim bu islere a.q peki ya abim bu ilaclarin hepsi yasima uygun degil mi ayrica 12 hafta olana kadar sustanon devam edicem dozu 500 yapmali miyim

Kullandığın hiç bir ilaç yaşına zaten uygun değil sadece bu işlerden kurtulman için sana yardımcı oluyorum. Doz için maalesef bir yardım bekleme ezbere başlamışsın zaten işlere sen bir an önce bitirmeye bak kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp    0
byreal22, Şimdi yazdı:

Kullandığın hiç bir ilaç yaşına zaten uygun değil sadece bu işlerden kurtulman için sana yardımcı oluyorum. Doz için maalesef bir yardım bekleme ezbere başlamışsın zaten işlere sen bir an önce bitirmeye bak kardeşim.

sustanon kullaniyorum sadece birakmami mi oneriyorsun? nac c falan baska koruyucularla devam etsem olmaz mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
endknp, Şimdi yazdı:

sustanon kullaniyorum sadece birakmami mi oneriyorsun? nac c falan baska koruyucularla devam etsem olmaz mi

Evet kardeşim anabolik ilaçları bırak. Vitaminlerini tabii ki kullan. NAC kullanabilirsin bir sorun yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp    0
byreal22, 2 dakika önce yazdı:

Evet kardeşim anabolik ilaçları bırak. Vitaminlerini tabii ki kullan. NAC kullanabilirsin bir sorun yok.

üstteki yazdıklarıni mi kullanmaya basliyayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
endknp, Şimdi yazdı:

üstteki yazdıklarıni mi kullanmaya basliyayim

İlaçları yarın bırak tam bir ay geçtikten sonra dediklerimi yapmaya başla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp    0
byreal22, 8 dakika önce yazdı:

tamamdir abim insta verebilir misin

byreal22, 8 dakika önce yazdı:

yarin 250 mg sustanon alacaktım alıp mi birakayim yoksa birakim mi direk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
endknp, 18 dakika önce yazdı:

tamamdir abim insta verebilir misin

yasak kardeşim burdan yazabilrsin. ayriyeten düzgün bir koç bulana kadar yada 19-20 yaşına gelene kadar da bulaşma bir daha ilaç işine

endknp, 18 dakika önce yazdı:

yarin 250 mg sustanon alacaktım alıp mi birakayim yoksa birakim mi direk

Yukarıda dediklerimi al sadece başka hiç bir şey alma

sebebi nedir burdan sor başka hocalarım abilerim görür nasıl bir eşeklik ettiğini ve sana belki yardımcı olurlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
endknp    0
byreal22, 13 dakika önce yazdı:

sebebi nedir burdan sor başka hocalarım abilerim görür nasıl bir eşeklik ettiğini ve sana belki yardımcı olurlar

ilaclar hakkinda bir sorun cikarsa diye sana ulasmam icin o zaman yarın 1 doz alip birakiyorum 1 ay sonra dediklerini yapıyorum 

byreal22, 13 dakika önce yazdı:

abi bu 1 ay içinde spor yapabilirim değil mi doğal testosteronum olur değil mi yoksa pregnyl falan mi kullanayim yani bu 1 ay ağırlıklar artar degil mi

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246

Merhaba; henüz daha yaşınız gereği '' karakteriniz, hormonlarınız, kişiliğiniz '' ve daha fazlasının oturmadığı haliyle çömeldiği dönemdesiniz siz daha bu yaşlarda bin tane farklı idealiniz olması gerekirken hormonlar en son seçenek olmalı hayatınız da. Dediğim gibi daha kendi hormon yapınız oturmamış ergenliğin merkezindesiniz ve diyorsunuz ki ben steroid kullanacağım, Mr. olympia olacağım. Yaşınız gereği forumda hormonlar kategorisine konu açarak veya başka ilgili konuların altına mesaj atarak yardım talep edemezsiniz aksi halde forum kuralları gereği kullanıcı kaydınızı sınırsız süreyle engellemek zorunda kalırım bilginiz olsun. Okuyarak destek alabilirsiniz konulardan.

Lütfen aşağıda paylaştığım konuyu okuyup, inceleyin. 

KONU KİLİT

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.