Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

imsisifos

Only testosteron - vakit kaybı mı?

Önerilen İletiler

EmreGundi    28
KAMO, 3 saat önce yazdı:

ilk kürde çok fazla verim alınmasının en büyük sebebi ilk defa olduğu için herşeyin 4/4 lük bir disiplinle yapılması değilmidir?

yanlış düşünüyor olabilirim ama ilk küründe only testo yapan birisi 2.veya 3. küründe testonun yanına daha fazla anabolik ilaç eklerse ve herşeyi 4/4 lük bir disiplinle yaparsa bence yine çok büyük haz,verim alır ve daha sağlıklı bir ilerleme gösterir diye düşünüyorum.

Evet her şeyin 4/4lük yapılması muazzam derecede dikkatlı olunması ve bunlar dışında vücüdünün ilk kez ilaça tepkisi = muazzam kür 

ben şahsen bir insanda ilk kürden sonra aynı heves kalmayacağı için diğer kürlerini 4/4lük yapacağını düşünmüyorum hem illaçların ilk kez vücüda tepkisi de göz önünde bulundurulması gereken bir şey ben mesela küre girmek isterim ama only testoya bile girmeyeceğim çünkü vücüdümun şuanda zayıf olduğunu düşünüyorum en ufak sarms kullanımında bile bi ton yan etki yaşıyorum

otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

her şeyi ilk kürde kullanmaya çalışırsan tabiki diğer kürlerde herhangi bir keyif alamazsın. vücutta değişimi yapan ilaç değil doğru beslenme ve antrenman. Üst üste 2 kez aynı dozlarla kür yapıp ilkine göre daha fazla değişim sağlayabilirsin. 

ilk küründe 250-350 test ile 12-15 hafta arası senin için iyi olacaktır. 2. küründe rimo eklersin 

Beslenme ve antrenmanı zaten dört dörtlük saydım ilk kürüne giren adam her şeyine dikkat eder değişmez kural üstte dediğim gibi iki yol var biri ilk kürde only testo diğeri de ilk kürde normal kombinler kişinin tercihime bağlı vücudumuzun ilaçlara karşı yan etkisini bilmediğimiz için ilk kür only testo gayet güvenli olur ama ben risk alırdım zaten yapılacak iş risk üstüne risk :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rıza333    47

Kendi tecrübelerimden yola çıkacak olursam

İlk şükür = only testo max 350mg ve max 12 hafta

İkinci kür = testo max 250 deca max 400mg burada deca süresi 8 hafta yeterli 

Üçüncü kür testo max 500 bolde max 400mg ve danabol yada anapolon 50mg  boldenondan dolayı min ve max 16 hafta

haplar için 8 hafta yeterli

Gibi bir ilerleyiş istikrarlı ve tatmin edici olacaktır  tüm bunların temelinde ise kusursuz beslenme ve idman yatıyor elbette  yazılanı yada öğrenileni alıp uygulamak biraz mantıksız araştırıp kendi vizyonunu ortaya koyman lazım zaten kürler arası herhangi bi pct de yazmadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    72

Only Testo ile başla bir süre kendini gözlemle sonra tablet ve anabolik ekle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
EmreGundi, 2 saat önce yazdı:

Evet her şeyin 4/4lük yapılması muazzam derecede dikkatlı olunması ve bunlar dışında vücüdünün ilk kez ilaça tepkisi = muazzam kür 

ben şahsen bir insanda ilk kürden sonra aynı heves kalmayacağı için diğer kürlerini 4/4lük yapacağını düşünmüyorum hem illaçların ilk kez vücüda tepkisi de göz önünde bulundurulması gereken bir şey ben mesela küre girmek isterim ama only testoya bile girmeyeceğim çünkü vücüdümun şuanda zayıf olduğunu düşünüyorum en ufak sarms kullanımında bile bi ton yan etki yaşıyorum

Beslenme ve antrenmanı zaten dört dörtlük saydım ilk kürüne giren adam her şeyine dikkat eder değişmez kural üstte dediğim gibi iki yol var biri ilk kürde only testo diğeri de ilk kürde normal kombinler kişinin tercihime bağlı vücudumuzun ilaçlara karşı yan etkisini bilmediğimiz için ilk kür only testo gayet güvenli olur ama ben risk alırdım zaten yapılacak iş risk üstüne risk :)

Tek bir kürle şampiyon olmayacaksın o yüzden riski minimum tutarak yapmak zorundasın.

• Beğen 1
  • 100 Puan 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
otopsicikedi, 52 dakika önce yazdı:

Tek bir kürle şampiyon olmayacaksın o yüzden riski minimum tutarak yapmak zorundasın.

Tezini çürütmeden -amacımız şampiyon olmak elbette ki yarışma yoksa ilk rakip Dünümüz yani geçmişimiz yeani kendimiz ikinci rakip ki bu elzemdir salonda bizden daha iyi olan birileri  rakip yoksa ilerleyiş bir doğrultuda olur rakip olduğundaysa inişli çıkışlı olur ama ilerliyordur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 yıla yakındır aralıksız only testo gidiyorum 1 yıldan sonra vücut tepki vermiyor aynı kaldık ilerlemiyor ben haftalık 500 testo enanthate alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
aragornaster, 26 dakika önce yazdı:

3 yıla yakındır aralıksız only testo gidiyorum 1 yıldan sonra vücut tepki vermiyor aynı kaldık ilerlemiyor ben haftalık 500 testo enanthate alıyorum

Genetik sınır  aksi mümkün değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    28
aragornaster, 2 saat önce yazdı:

Rica etsem yaşadıklarını anlatabileceğin bir konu açar mısın? Mesela cinsellik ne durumda? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: Synthbody
      Herkese selamlar dostlar. Uzun yıllardır sporun içindeyim ancak gerek hayat şartları gerek genetik bazı dezavantajlar, gerek sakatlıklar sürekli beni aşağı yukarı itmiş ve artık vücudumu forma sokmak konusu beni yorduktan ve işim gereği(antrenörüm) diğer tarafı da yaş çok geçmeden tecrübe etme kararı sonrası only testosteron ile yolun karanlık tarafında ilerlemeye başlamış bulunuyorum.
      Burada forumda beni anlayabilecek adam sayısı bir elin parmağını geçmeyecektir. Ancak hem kendime bir günlük olması hem de birileri aynı yoldan geçmek isterse bir referans oluşturması için bu başlığı açıyorum. Kendimle ilgili detaylı bilgileri aklıma geldikçe güncelleyeceğim şimdilik buraya genel bilgileri yazıyorum.
      Sizlerin soruları oldukça buraya güncelleyeceğim.

İlk etapta deneyim amaçlı ve maceranın keyfini çıkartmak vücudumu tanımak için kendime 20 hafta verdim aşağıda da detaylı şekilde hangi gün ne yaptığımı yazıyorum.
      Şu an 9. haftanın içindeyim. Her hafta tamamladıkça yeşil ile işaretliyorum.

Haftada 4-5 gün antrenman. Antrenman sonrası en az 20dk cardio. Günlük 5000 kalori. 261 gr protein 700 gr karbonhidrat 135gr yağ (yağdan zengin beslenmem gerekiyor bağırsaklarda problem yaratmaması için) Başlangıç ölçüleri
      Yaş:33 Boy: 181  Kilo: 73 Genel nabız 12 ye 8 (sürekli kontrol ediliyor) Güncel kg: 77 Kullandığım vitamin mineraller
      Glukozamin Omega 3 Magnezyum Çinko Vitamin C B Kompleks B12 (haftada 1 kez enjeksiyon) D3 Damla (Sabah 10 akşam 10 damla idame amaçlı) D3 Ampül (2 Hafta aralıkla) Folbiol (Folik Asit)  Kullandığım Supplementlar
      Gainer (Günlük 1 veya 2 ölçek) Creatin (9.hatfada başladım günde 1 ölçek)
    • Yazan: nattybuilder
      Merhabalar değerli forum üyeleri
      Uzunca bir süre düşündüm ve artık en düşük dozajlamayla minimum riskle yalnızca testosteron kullanmaya karar verdim.Burdaki amacım ilk deneyimim olacağı için en hafif dozla başlayıp vücudumun göstereceği tepkileri gözlemleyerek sabırlı ve kontrollü bir şekilde ilerlemek.
      Ona göre 8 hafta sonra 125 mg olarak düşündüğüm dozu 250 mg a çıkaracağım. 1 - 8 hafta da öyle devam edip kalan 8 hafta da kayda değer bir problem yaşamazsam rimo ekleyip devam edeceğim. Çok hızlı gelişip bi anda uçma gibi bir amacım yok hayat kalitemi arttırmayı bir kademe de olsa gelişmeyi hızlandırmayı hedefliyorum.
      Burada kafamdaki soru işareti sustanon mu kullanayım testosteron enanthate mı?
      Araştırmalarıma göre tek esterli olduğu için enanthateın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Ek olarak elzem olan elimde bulundurmam gereken supplement koruyucu vs. önerileriniz nelerdir? Hali hazırda günde 2gr omega3 probiyotik ve multivitamin kullanıyorum.

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.