Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

predator4201

Rad-140 libido sorunu ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Merhabalar ben 1 ay boyunca 10 mg rad-140 kullandim (grimlabs) kullandığım süre boyunca libidoda artış beklerken tam tersi düşüş hissettim sertleşmeler ve genel cinsellik isteği bi tık azaldı proviron kullanmaya basladım o yüzden 12 saatte 1 şu an 10. günü bitirmiş bulunmaktayım fakat bi etkisini göremedim çok sizce devam edeyim mi? tongkat ali fadogia tarzı ürün mü önerirsiniz yoksa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shinso    35
predator4201, 39 dakika önce yazdı:

Merhabalar ben 1 ay boyunca 10 mg rad-140 kullandim (grimlabs) kullandığım süre boyunca libidoda artış beklerken tam tersi düşüş hissettim sertleşmeler ve genel cinsellik isteği bi tık azaldı proviron kullanmaya basladım o yüzden 12 saatte 1 şu an 10. günü bitirmiş bulunmaktayım fakat bi etkisini göremedim çok sizce devam edeyim mi? tongkat ali fadogia tarzı ürün mü önerirsiniz yoksa

Dostum test yaptırıp östrojen seviyene total testo seviyene fsh LH seviyelerine baktirsan halen  cins cins kapsüllere yoneliyorssun

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    28

Test yapmadan direkt shinsonun dediği gibi cins cins kapsüllere yönelmenin anlamı yok. Çözüm basit önce üroloji doktoruna randevuyu alıyorsun diyorsun ki ben bunu bunu yaptım pişmanım hormon testi ister sonuçların çıkar çıkmaz doktoruna gösteriyorsun o sana yol gösterir özelde boşu boşuna test parası verme. Ayrıca burada yıllardır deneyimli abilere göstermek adına bu konunun altına test sonuçlarını at onlar yardımcı olurlar 😊

Dert edilecek bir şey değil sıkma canını hayatta düzelmeyecek tek şey zamandır :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Geçmiş olsun ilaç marka fotoğraflarını ekler misin ve kaç para verdin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

qr kodu okutunca grimlabs storea gidiyor ürün orijinal 1350 verdim.

Benim gözlemlediğim kadarıyla herhangi bir olumlu şey yaşatmadı 400 mg magnezyum malat bile etkisini gösterdi bu göstermedi üstüne ürünü kullanmadan önce libido tavanken kullanınca sedanter insana çevirdi sorunu anlayamadım.

image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    28
predator4201, 22 dakika önce yazdı:

Benim gözlemlediğim kadarıyla herhangi bir olumlu şey yaşatmadı 400 mg magnezyum malat bile etkisini gösterdi bu göstermedi üstüne ürünü kullanmadan önce libido tavanken kullanınca sedanter insana çevirdi sorunu anlayamadım.

Qr kodu kutunun üstünden okutup orjinal olduğunu teyit etmek yüzde yüz sonuç vermez çünkü website kurup veya qr kod ekleyip merdiven altı üreticiler bunu kolay bir şekilde ayarlayabiliyor

açık konuşmak gerekirse orjinal sarmslar dediğin rakamın iki katı fazla fiyatına satılıyor o da minimum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
predator4201, 2 saat önce yazdı:

Sarmslar pct bile gerekmez diyorlardi fakat bu sıralar acayip bir etki görülüyor bu merdiven altı sahte olmasından mı kaynaklı yoksa sarmslar zaten anabolik grubunda mi çünkü çoğu araştırmalar sarmslarin ne anabolik nede androjenik grubunda yer alıyor açıkçası bende merak ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
supraxdt, 11 dakika önce yazdı:

Sarmslar pct bile gerekmez diyorlardi fakat bu sıralar acayip bir etki görülüyor bu merdiven altı sahte olmasından mı kaynaklı yoksa sarmslar zaten anabolik grubunda mi çünkü çoğu araştırmalar sarmslarin ne anabolik nede androjenik grubunda yer alıyor açıkçası bende merak ettim 

Sahte olmasından kaynaklı. Genelde danabol koyuyorlar içine. Kan tahlili verip neyin yolunda gitmediğini görmemiz lazım.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 48 dakika önce yazdı:

Sahte olmasından kaynaklı. Genelde danabol koyuyorlar içine. Kan tahlili verip neyin yolunda gitmediğini görmemiz lazım.

Keşke danabol olsa su kütlesi bile kazanmadık sadece recovery hızlandı gibi geldi o da 1400 liranin plasebosudur :D

EmreGundi, Bir saat önce yazdı:

Qr kodu kutunun üstünden okutup orjinal olduğunu teyit etmek yüzde yüz sonuç vermez çünkü website kurup veya qr kod ekleyip merdiven altı üreticiler bunu kolay bir şekilde ayarlayabiliyor

açık konuşmak gerekirse orjinal sarmslar dediğin rakamın iki katı fazla fiyatına satılıyor o da minimum

30 tablet 1400TL benim bildiğim kadariyla bu fiyat normal daha öncesinde mk677 almistim dan o da şu an bu fiyatlarda geziniyor gördüğüm üzere.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
predator4201, Bir saat önce yazdı:

Grimlabs'ın ürünlerine güvenmemeni tavsiye ederim. Pek prestijli bir marka değil ve üstelik çok tanınmış bir marka da değil. 1400 tiye SARM's aldığını düşünüyorsan hocam fiyatı 60-70 dolar bandında yurt dışında. Kısacası orijinal olduğunu düşünmüyorum varsayalım ki orijinal RAD140 libidoda değişimlere sebebiyet verebilir. Sizin durumunuz biraz psikolojik olabilir gibi. Diyetiniz vs ne durumda ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
heisenbergg, 22.03.2024 - 23:14 yazdı:

Grimlabs'ın ürünlerine güvenmemeni tavsiye ederim. Pek prestijli bir marka değil ve üstelik çok tanınmış bir marka da değil. 1400 tiye SARM's aldığını düşünüyorsan hocam fiyatı 60-70 dolar bandında yurt dışında. Kısacası orijinal olduğunu düşünmüyorum varsayalım ki orijinal RAD140 libidoda değişimlere sebebiyet verebilir. Sizin durumunuz biraz psikolojik olabilir gibi. Diyetiniz vs ne durumda ?

Grimlabs fiystı da 60 dolar zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
aiserino, 10 saat önce yazdı:

Grimlabs fiystı da 60 dolar zaten

1350 verdim demişsiniz hocam. Üstelik 60 dolar olması orijinal olduğu anlamına da gelmez

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
heisenbergg, 26 dakika önce yazdı:

1350 verdim demişsiniz hocam. Üstelik 60 dolar olması orijinal olduğu anlamına da gelmez

Ben verdim demedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
gönderildi (düzenlendi)
aiserino, 12 saat önce yazdı:

Grimlabs fiystı da 60 dolar

aiserino, Bir saat önce yazdı:

Ben verdim demedim

Sizin verip vermemeniz önemli değil ve bir fark yaratmaz

tarihinde heisenbergg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.