Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

n4s1bxx

Definasyon kürüne girmek istiyorum - önerilerinize ihtiyacım var!

Önerilen İletiler

n4s1bxx    0

Selamlar,

Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.

Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.

Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

54262AAB-1294-4325-B9DD-7F0B22198206.jpeg.514e8ea5c8a30096e7f06e6e8a1c3b48.jpeg.c8de8b1fea7192a46dcbf75eb121e0ea.jpeg

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    536

Yağ yakıp kas inşası dediğinde akla gelecek tek ilaç vardır trenbolone onu kullanmak, zapt etmek için teknik deneyimin var mı bilmiyorum.

Yoksa eğer hacmin zaten güzel duruyor güzel bir diyet

SR9009 VE YOHIMBE VEYA CLEN 8,10 hafta temizlik yaparsın sonra only testo ile yazı güzel geçirebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
n4s1bxx    0
GHOST, 8 dakika önce yazdı:

Yağ yakıp kas inşası dediğinde akla gelecek tek ilaç vardır trenbolone onu kullanmak, zapt etmek için teknik deneyimin var mı bilmiyorum.

Yoksa eğer hacmin zaten güzel duruyor güzel bir diyet

SR9009 VE YOHIMBE VEYA CLEN 8,10 hafta temizlik yaparsın sonra only testo ile yazı güzel geçirebilirsin.

Şöyle bir dipnot bırakayım

Trenboloneyi evet daha önce kullandım ancak kişisel hocamın yönlendirmesi ile. Ben şu anda definasyon kürü değil, bu süreci temiz ilaçsız geçirip daha sonra bulk dönemine geçmeyi düşünüyorum. Şayet eğer öneriniz direkt olarak şimdiden başlamaksa ekstra olarak yönlendirmeye de ihtiyacım var :D Kan testi vs tüm önlemlerle birlikte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    52

Diyet diyet diyet  ek olarak efedrin içeren ilaç eczaneden temin et kafein aspirin gün içinde birkaç bardak tarçınlı su

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mendark
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      6 yıldır vücut geliştirme yapıyorum. Kür başlama kararı aldım çünkü bir tık ileri seviyeye taşımak istiyorum kendimi. Artık görüntü ve güç olarak çok bir değişim olmuyor bildiğiniz üzere. Antrenman disiplinim,uyku ve beslenmem gayet yerinde. Başlangıç kürü olarak sadece primo düşünüyordum fakat pek etki alamayacağımı düşünüp vazgeçtim.
      O yüzden sadece Test C 500mg/haftalık 16 hafta düşünüyorum.
      Kür öncesi, ortası ve sonu kan testi yapacağım. Kenarda arimidex tutucam eğer bir yan etki alırsam diye. Pct için clomid. Kür süresi boyunca kalori fazlası beslenicem. Yeşilliğe önem vericem. Sizce milk thistle ya da saw mille gerekli midir? Multivitamin vb. Takviyeler alacağım.
      Sadece primo bana ne sağlar? Sadece Test C daha mı iyidir? Primo test içermediği için etki az verir ama natural testi kapatmaz mı? İlk kürüm olucak yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: sarmkolik
      Öncelikle hepinize iyi forumlar 
      Sonraki hafta başında ilk defa sarms kürüne başlamayı düşünüyorum.
      Daha önce hiç kür yapmadım bu ilk olacak, bu konularda fazla bilgiye sahip değilim önerilerinize açığım.
      Sorularım ve kür içeriğim şu şekilde (düzenlenebilir) :
      Küre başlamadan önce hangi testleri nereden yaptırmalıyım? İlk kürüm olduğu için bu dozajlar iyi midir? KÜR İÇERİĞİM:
      30mg Mk-677 BRAWN 8mg Rad-150 BRAWN 2mg Lgd-4033 GEP Bunlar haricinde TestoFX ve TNT kullanacağım.
      Cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim...
    • Yazan: Baris10
      Merhabalar hocalarım,
      Bugün ilacın 8. günü; hafif iştah açılması, pump artışı, susuzluk, yeni yeni uyku kalitesinde artışlar hissediyorum.
      Benim için en olumsuz özelliği yemek yerken sırılsıklam, gün içindede ani terletmeleri oldu. 
      Bu bilgilere göre iyi/kötü değerlendirirseniz sevinirim. 
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pena
      Merhabalar 17 yaşımda sarms kullanmaya başladım 5 gün oldu pişmanım bugünden itibaren kullanmıcam yaşadığım şeyleri aktarıcam hormonlarım baskılanmış mıdır bilmiyorum bilgili kişilerin yardımcı olmasını istiyorum.
      mk677: 5 gün önce kullanmaya başladım yatmadan 30 dk önce 10mg halinde herhangi bişeyini hissetmedim şuana kadar yan etki olarak
      rad140: 3 gün önce başladım antrenmandan 30 dk önce 10 mg halinde inanılmaz nabzım yükseldi geceleri yatamıyorum bu yüzden aşırı kötü hisettirdi yattığımdada 5-6 saat anca uyuyabiliyorum ve gece aralıklarla hep kalkıyorum sabah kalktığımdada aşırı dinç ve enerjik uyanıyorum uyuyamama rağmen 
      cardarine: rad140 la aynı gün başladım antrenmandan 30 dk önce 12.5 mg tek kapsülü nabzımın hızlanması neyden kaynaklı bilmiyorum ikisinide aynı anda atıyodum.
      bu süreçte hormonlarım baskılanmış mıdır kısa süre kullandım ve bugün bırakıcam ilerde sorunlar yaşar mıyım kan testi yaptırmıştım 2 ay önce. aşağıda hem kullandığım sarmsların kutularını hemde kan testimi paylaşıcam lütfen beni bilgilendirebilir misiniz 

• Yazan: Tolga kaya
      Merhabalar yakın tarihte bi satıcıyla konuşup anlaşıp kürüm için gerekli ilaçları aldım
      Aldıklarım
      2 Kutu Masteron 2 Kutu winstrol tablet 3 kutu Trenbolone Acetat  Bunun yanında almam gereken koruyucular neler ve hangi vitaminleri almam gerek?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.