Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArifPNG

Kür öncesi ve kür içi el titremesi problemi yaşıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

ArifPNG    6

Küre girmeden önce de az biraz el titremesi yasayan birisiydim. Şu anda sustanon bolde deca gidiyorum ve cafede calismaya basladim. Ellerim baya baya titriyor.

Bunun icin bazi ilaclar buldum ama sizlerin de onerisini almak ve kürden alacagim verimi azaltip azaltmayacagini sormak istiyorum. @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Şeker hastası olabilir misin? Farkında olmadan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muratti2850    3

Hocam mutlaka ZMA kullan ve Bol bol su iç. Çok sebebi var alkol kahve gibi , uyku ve stress bunlarda titreme yapıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ArifPNG, 2 saat önce yazdı:

Küre girmeden önce de az biraz el titremesi yasayan birisiydim. Şu anda sustanon bolde deca gidiyorum ve cafede calismaya basladim. Ellerim baya baya titriyor.

Bunun icin bazi ilaclar buldum ama sizlerin de onerisini almak ve kürden alacagim verimi azaltip azaltmayacagini sormak istiyorum. @metinav

Hangi ilaçları bulduğunu sorduğunu bilmiyorum ama, hormonel etkileri kesmek önlemek çok kolay değildir, endişe etme verim konusunda...Eğer adrenalin, kortizol ve panik atak vb. bir şeyden kaynaklıysa zaten bu halde doğal olarak çok verimli geçmez kür...Vucudun anabolik modda olması gerekli...Sinirsel bir sebeb varsa o zaman sorun olmaz...

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArifPNG    6
metinav, 4 saat önce yazdı:

Hangi ilaçları bulduğunu sorduğunu bilmiyorum ama, hormonel etkileri kesmek önlemek çok kolay değildir, endişe etme verim konusunda...Eğer adrenalin, kortizol ve panik atak vb. bir şeyden kaynaklıysa zaten bu halde doğal olarak çok verimli geçmez kür...Vucudun anabolik modda olması gerekli...Sinirsel bir sebeb varsa o zaman sorun olmaz...

Şöyle hocam deca açıldıkça gücüm baya arttı. İdman sonrası işe gittiğimde çok daha fazla titrediğini farkettim. Yarin eczaneye uğramayı düşünüyorum. Denerim küre zararı olacak gibi olursa bırakırım zaten.

SPECTRE, 6 saat önce yazdı:

Şeker hastası olabilir misin? Farkında olmadan.

Her sabah kan şekerimi ölçüyorum açlık. Bu sabah 78di mesela kademeli olarak arttırıyorum kalorimi de bulkta. Gizli şeker falan varsa bilemeyeceğim tabi ama akşde bir sorun olmadı şu ana kadar.

muratti2850, 6 saat önce yazdı:

Hocam mutlaka ZMA kullan ve Bol bol su iç. Çok sebebi var alkol kahve gibi , uyku ve stress bunlarda titreme yapıyor.

Magnezinc kullaniyorum her gün 1 tablet şeklinde. Su da min 4litre kahve aliskanligi olan birisi değilim ki idman öncesi bile almiyorum. Sadece işteyken molalarda sigaranın yanina bazen filtre kahve veya americano aliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
ArifPNG, 8 saat önce yazdı:

Şöyle hocam deca açıldıkça gücüm baya arttı. İdman sonrası işe gittiğimde çok daha fazla titrediğini farkettim. Yarin eczaneye uğramayı düşünüyorum. Denerim küre zararı olacak gibi olursa bırakırım zaten.

Her sabah kan şekerimi ölçüyorum açlık. Bu sabah 78di mesela kademeli olarak arttırıyorum kalorimi de bulkta. Gizli şeker falan varsa bilemeyeceğim tabi ama akşde bir sorun olmadı şu ana kadar.

Magnezinc kullaniyorum her gün 1 tablet şeklinde. Su da min 4litre kahve aliskanligi olan birisi değilim ki idman öncesi bile almiyorum. Sadece işteyken molalarda sigaranın yanina bazen filtre kahve veya americano aliyorum. 

kure gırmeden once test yaptırmadın sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArifPNG    6
gurkanaykas, 19 saat önce yazdı:

kure gırmeden once test yaptırmadın sanırım 

Yaptırdım tabi ki kan testi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.