Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

TheExecutioner    132

Normalde kür içerisinde bayağı bir testis atrofisi yaşıyordum bu sefer himalayanın speman forte ürününü günde 1 tablet olucak şekilde ekledim.

Testis atrofisi şuanda neredeyse hiç yaşamadım.

Ben bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Denemek isteyen arkadaşlar deneyebilir :) 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    754

Testiste küçülmeden bahsediyorsan kür içi bu durum normal olması gereken birşey zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
SPECTRE, 5 saat önce yazdı:

Testiste küçülmeden bahsediyorsan kür içi bu durum normal olması gereken birşey zaten. 

Normal evet biliyorum fakat bunu minimalize etmek adına kullandığım bir ürün. Bence işe yarıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    396
TheExecutioner, 21 dakika önce yazdı:

Normal evet biliyorum fakat bunu minimalize etmek adına kullandığım bir ürün. Bence işe yarıyor

Dostum bu kaçıncı kürün ve kaç haftadır kürdesin? Speman kullanmadığın kürlerde kaçıncı haftada küçülme oluyordu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
Diver, 18 dakika önce yazdı:

Dostum bu kaçıncı kürün ve kaç haftadır kürdesin? Speman kullanmadığın kürlerde kaçıncı haftada küçülme oluyordu?

3. haftada küçülme başlıyordu direkt şuan 7. haftadayım küçülme yok denecek kadar az 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Testis atrofisini engelleyen yardımcı etken maddeler muhakkak varlar, fakat uzun süreli ve  sürekli devam eden kürlerde belirli bir noktadan sonra mevcut duruma fizyolojik olarak (genellikle)  hormonal sistem tepki vermeyip olayı testis atrofisi yaşanmayabiliyor. Aynı şekilde sivilcelenme, saç dökülmesi gibi hormonal kaynaklı sorunlar devamlılığı olan kürlerde ortadan kalkabiliyor. Vücudumuz olağan dışı durumlara bir süre tepki verip sonrasında bunun olağan olduğunu varsayarak tepkisiz kalabiliyor. Bu durumu da göz ardı etmemek gerekli.

• Beğen 4
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
Rdm, 6 dakika önce yazdı:

Testis atrofisini engelleyen yardımcı etken maddeler muhakkak varlar, fakat uzun süreli ve  sürekli devam eden kürlerde belirli bir noktadan sonra mevcut duruma fizyolojik olarak (genellikle)  hormonal sistem tepki vermeyip olayı testis atrofisi yaşanmayabiliyor. Aynı şekilde sivilcelenme, saç dökülmesi gibi hormonal kaynaklı sorunlar devamlılığı olan kürlerde ortadan kalkabiliyor. Vücudumuz olağan dışı durumlara bir süre tepki verip sonrasında bunun olağan olduğunu varsayarak tepkisiz kalabiliyor. Bu durumu da göz ardı etmemek gerekli.

Bu da bir ihtimal tabii ki hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
faik1    1

Bende kür içinde kullanmak istiyorum bunu ama küre zararı yada bana zararı olur mu bu konuda bilgi almak istiyorum kür sonrası testis küçüklüğünü kafaya takmamak adına ve kür içi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Rdm, 17.02.2024 - 00:52 yazdı:

Engellemeye yardımcı ney var hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Darkdefender, 13 saat önce yazdı:

Engellemeye yardımcı ney var hocam 

Hcg ve kür içi zaman zaman klomen yüklemesi yapmak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Rdm, 17.02.2024 - 00:52 yazdı:

Benzer durumu yaşıyorum. 150MG testosteron enhantate + 200MG tren enhantate kullanıyorum. Testosteronu TRT doza düşürdüm düşüreli testisler büyümeye ve sıvı artmaya başladı. Sivilcelenme de durdu. Zaman içinde vücut tölerans geliştirebiliyor. Mesela 20 yıldır kürde olan arkadaşımda prolaktin 40 ve sıfır sorun yaşıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Benzer durumu yaşıyorum. 150MG testosteron enhantate + 200MG tren enhantate kullanıyorum. Testosteronu TRT doza düşürdüm düşüreli testisler büyümeye ve sıvı artmaya başladı. Sivilcelenme de durdu. Zaman içinde vücut tölerans geliştirebiliyor. Mesela 20 yıldır kürde olan arkadaşımda prolaktin 40 ve sıfır sorun yaşıyor.

İlginç bir durum hocam vücudumuzu tanıyoruz yavaş yavaş :) 

40 prolaktin gerçekten iddialı bir değer. Benim öyle olduğunda direk fiş kesiyorum :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
TheExecutioner, 10 dakika önce yazdı:

İlginç bir durum hocam vücudumuzu tanıyoruz yavaş yavaş :) 

40 prolaktin gerçekten iddialı bir değer. Benim öyle olduğunda direk fiş kesiyorum :D 

30'u geçince berserker modu açılıyor bende. Bırak fiş çekmeyi...

yüzlerce test sonucu ve sporcu gördükten sonra sevgili dostum @Rdm'in çok haklı olduğunu daha iyi anlıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

30'u geçince berserker modu açılıyor bende. Bırak fiş çekmeyi...

yüzlerce test sonucu ve sporcu gördükten sonra sevgili dostum @Rdm'in çok haklı olduğunu daha iyi anlıyorum.

Boşuna demiyorlar tecrübe işi diye. Tecrübeli birileriyle çalışmak gerçekten çok önemli 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Rdm, 13 saat önce yazdı:

Hcg ve kür içi zaman zaman klomen yüklemesi yapmak.

5haftada bir uygunmu klomen için 5gün günlük 2tablet

rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Trenden düşük Testo kullanırken hissiyat nasıl hocam libido ereksiyon kaybı varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
Darkdefender, 33 dakika önce yazdı:

Trenden düşük Testo kullanırken hissiyat nasıl hocam libido ereksiyon kaybı varmı 

6. veya 8. haftada sabah 1 akşam 1 olmak üzere klomen yüklemesi yapılabilir 1 hafta boyunca 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Darkdefender, Bir saat önce yazdı:

Beni artık biliyorsunuz. Dosdoğru neyse onu eğip bükmeden anlatıyorum.

Hissiyat çok iyi. Libido sorunu çok fena. Duramıyorsun. :D Tabancanın emniyeti açık elin tetikte dolanıyorsun :D

Ereksiyon konusunda da sorun yok ama şunu kabul etmek lazım. Vücut bu kadar coşkuyu tölere ederken şaşırabiliyor. Aynı gün içinde erken boşalma da yaşayabiliyorsun, çok geç orgazmda. O yüzden eğer kürde isen (ilaçtan bağımsız) arada bir 5-10 mg tadanafil almak işleri yolunda tutar. 

Testislerdeki doluluk ve sıvıdaki artış beni çok şaşırttı. Sayın @Loving hocam ne kadar haklı imiş bizzat yaşayarak gördüm. Bundan sonra tren kürlerinde testosteronu kesinlikle TRT seviyesinde tutacağım. Fazlası sorundan başka bir şey getirmiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
rastlantisal, 58 dakika önce yazdı:

Beni artık biliyorsunuz. Dosdoğru neyse onu eğip bükmeden anlatıyorum.

Hissiyat çok iyi. Libido sorunu çok fena. Duramıyorsun. :D Tabancanın emniyeti açık elin tetikte dolanıyorsun :D

Ereksiyon konusunda da sorun yok ama şunu kabul etmek lazım. Vücut bu kadar coşkuyu tölere ederken şaşırabiliyor. Aynı gün içinde erken boşalma da yaşayabiliyorsun, çok geç orgazmda. O yüzden eğer kürde isen (ilaçtan bağımsız) arada bir 5-10 mg tadanafil almak işleri yolunda tutar. 

Testislerdeki doluluk ve sıvıdaki artış beni çok şaşırttı. Sayın @Loving hocam ne kadar haklı imiş bizzat yaşayarak gördüm. Bundan sonra tren kürlerinde testosteronu kesinlikle TRT seviyesinde tutacağım. Fazlası sorundan başka bir şey getirmiyor.

Tren bende yorgunluk bitkinlik yapmıştı cardio yapmaya halim kalmıyordu ama adelemi güzel büyütmüştü tekrar denemek istiyorum.  Düşük Testo yüksek tren deniycem bu sefer ereksiyondada sıkıntı yapmıyorsa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Darkdefender, 6 saat önce yazdı:

Tren bende yorgunluk bitkinlik yapmıştı cardio yapmaya halim kalmıyordu ama adelemi güzel büyütmüştü tekrar denemek istiyorum.  Düşük Testo yüksek tren deniycem bu sefer ereksiyondada sıkıntı yapmıyorsa 

Trenbolone konusunda referansım:

Başlığı oldu. Yani üstte linki olan başlığı referans al.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Darkdefender, 8 saat önce yazdı:

5. haftadan sonra nefes kapasitesini ciddi düşürüyor, bu da yorgunluğa neden oluyor haliyle. Tren kullanırken düşük doz efedrin veya clenbuterol kullanmak gerekebiliyor ki ben öyle yapıyorum.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.