Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lifeguard.tugay

Steroid kullanmak nefes darlığı veya benzeri sorunları beraberinde getiriyor mu?

Önerilen İletiler

Selamun aleyküm arkadaşlar 2-3 gündür Youtube'de bir arkadaşı izliyorum . İSmini vermeyeceğim üstü körü aktarmak ıstiyorum.

2-3 Sene kısa sürede devasa bir yol almış durum da ve çok fazla büyümüş durum'da. Kendisine ait izlediğim son videoların'da fark ettiğim bir durum avr.

Çok zor nefes alıyor gibi. Halınden hiç memnun değil gibi sanki Vucudu ona kan yetiştirmek için ekstra ekstra çalısıyor gibi. 

2 güne kadar anabolık ürünlere var olan enerjım ısteğim kaybolma aşamasın'da .

Herkes de böyle etkiler yaratıyor olmalı sanırım . 
Forum'da denk de gelmiştim bir abimiz paylaşmış okumuştum '' Nefes darlığı '' yaşatır diye. 

Bahsettiğim arkadaş ayakda dahı dururken bıryere yaslanma ısteği duruyor gıbı umarm pişman olmaz. 

Herkese kazasız belasız günler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byreal22    50
gönderildi (düzenlendi)

Yanılmıyorsam bahsettiğin adam 150-160kg bir adam ve asla muhtemelen sen bu kütlelere ve kiloya ulaşamayacağın için çok fazla bu tür sorunlar yaşamayacaksındır 

tarihinde byreal22 tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20

Hava makinesine bağlı kalıyorlar genelde bu tür insanlar anabolik kullananlar ventolin Foster vb ürünleri zaten kür içi kullanıyor fakat bir işe yaramıyor cidden değişik bir durum 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    410

Bahsettiğin kişi büyük ihtimalle aşırı kütlesinden nefes problemi yaşıyor. İlk defa bu kiloya çıkıyor diye biliyorum bu psikolojide olması normal. Steroidlerin böyle etkisi var mı dersen Trenbolonun ciğerlere etkisi var derim. Herkeste aynı etkiyi vermiyor tabi. Kimisinde nefes darlığı gibi şiddetli, kimisi anlamıyor bile. 

• +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22, 3 saat önce yazdı:

Yanılmıyorsam bahsettiğin adam 150-160kg bir adam ve asla muhtemelen sen bu kütlelere ve kiloya ulaşamayacağın için çok fazla bu tür sorunlar yaşamayacaksındır 

KArdeşim kim istemez hayır ıstemıyorum dıyıp kendımı ve sızlerı tabıkı kandıramam ancak. 

FAzlasıyla acı cekıyor gıbı , konusurken sankı bırılerı nefes almasını hatırlatıyor gibi bu sebeple onu ızlerken  yaşadıgım duygular böyle iken onun durumun da bunu kaldıramıyacak psikolojıye sahip oldugumu anladım . 

Cok tedirgin etti ve arkadaşı daha önce tanımıyordum herşeyde bır hayr vardır dıyelım. 

supraxdt, 3 saat önce yazdı:

Hava makinesine bağlı kalıyorlar genelde bu tür insanlar anabolik kullananlar ventolin Foster vb ürünleri zaten kür içi kullanıyor fakat bir işe yaramıyor cidden değişik bir durum 

Evet izledim ve ilk başka makara yapıylıyor sandım ancak dogru . 

Hatta bu sekılde daha enerjık uyandıgını veya eskı uykusuna nazaran daha verımlı uyudugunu ıdda edıyor . 

Ben endişe ettim Süreç gerçek'den ağır. 

Diver, Bir saat önce yazdı:

Bahsettiğin kişi büyük ihtimalle aşırı kütlesinden nefes problemi yaşıyor. İlk defa bu kiloya çıkıyor diye biliyorum bu psikolojide olması normal. Steroidlerin böyle etkisi var mı dersen Trenbolonun ciğerlere etkisi var derim. Herkeste aynı etkiyi vermiyor tabi. Kimisinde nefes darlığı gibi şiddetli, kimisi anlamıyor bile. 

1 ay içinde anabolık başlamak ısterken şuan planlarım arasın'da en son sıralar'da bıle olmayabılır bu iş. 
Yaşımız da 33 artık sanırım geç kaldık . 

Suplement ve gıda takvıyelerıyle devam etmek daha verımlı olucak benım adıma. Paylaşmak ıstedım korkumu .

Yine bu dorumlar da denk geldim , Tren başlayıp aynı sorunlar yüzün den tamamen anabolıği bırakan arkadaşlar da olmuş veya ara veren. 

Psikolojı çok önemli hayatımız da yeri çok buyuk. 

Ben Cankurtaranlık yaptıgım'da Antalya da 2013'de suyun dıbınden mosmor genç çıkardım. 

Erken mudahale ettık ALLAH'dan 1 derece ölüm vakası teşhisi konuldu hiç unutmuyorum 2 sezon Denıze bile gitmedım .

HAssas bır bunyem var anlaşılan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    410
lifeguard.tugay, Şimdi yazdı:

1 ay içinde anabolık başlamak ısterken şuan planlarım arasın'da en son sıralar'da bıle olmayabılır bu iş. 
Yaşımız da 33 artık sanırım geç kaldık . 

Suplement ve gıda takvıyelerıyle devam etmek daha verımlı olucak benım adıma. Paylaşmak ıstedım korkumu .

Yine bu dorumlar da denk geldim , Tren başlayıp aynı sorunlar yüzün den tamamen anabolıği bırakan arkadaşlar da olmuş veya ara veren. 

Psikolojı çok önemli hayatımız da yeri çok buyuk. 

Ben Cankurtaranlık yaptıgım'da Antalya da 2013'de suyun dıbınden mosmor genç çıkardım. 

Erken mudahale ettık ALLAH'dan 1 derece ölüm vakası teşhisi konuldu hiç unutmuyorum 2 sezon Denıze bile gitmedım .

HAssas bır bunyem var anlaşılan.

Bu korkuyu farketmene ve burda paylaşıp örnek olmana sevindim. Küre girdikten sonra bu psikolojiyi yaşasan daha zor olurdu senin için. Umarım her şey gönlünce olur sağlıklı sporlar dilerim. 

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.