Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

testoberkee

Testesteron propionat kullanıyorum yanına ne eklemeliyim?

Önerilen İletiler

Rdm    2.536
testoberkee, Bir saat önce yazdı:

arkadaşlar definasyon döneminde only testo prop kullanıyorum yanına ne eklersem kaslar sert bi görünüp kaznaıp define olabilirim.? @rastlantisal @Rdm

Winstrol ekleyebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

300 test prop + 300-500 mg rimobolan + son 6 hafta fragment .. 10 hafta favorim 👌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
testoberkee    0

WİNSTROL DAHA ÖNCE TABLET KULLANDIM AMA İNANILMAZ KEMİK AĞRISI YAŞADIM SİZDE DE OLDU MU ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
testoberkee, 1 saat önce yazdı:

WİNSTROL DAHA ÖNCE TABLET KULLANDIM AMA İNANILMAZ KEMİK AĞRISI YAŞADIM SİZDE DE OLDU MU ?

Evet eklem ağrısı yapabiliyor, kullanırken bol kolajen  takviyesi kullanmak ve bol su içmek fayda sağlayabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    2
Rdm, 08.02.2024 - 17:08 yazdı:

Evet eklem ağrısı yapabiliyor, kullanırken bol kolajen  takviyesi kullanmak ve bol su içmek fayda sağlayabilir.

hocam stanazol ve winstrol arasında kafam karıştı stanazol alt astnin içine ediyor diyorlar winsde 50 mg var dozajı nasıl ayarlıyıcaz?

yarılanma süresi ne? enjeksiyon gün aşırı mı yoksa haftada 1 mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Lepsta, 29 dakika önce yazdı:

hocam stanazol ve winstrol arasında kafam karıştı stanazol alt astnin içine ediyor diyorlar winsde 50 mg var dozajı nasıl ayarlıyıcaz?

yarılanma süresi ne? enjeksiyon gün aşırı mı yoksa haftada 1 mi ?

Stanazol ve Winstrol aynı şey biri enjeksiyon formu biri tablet formu. Enjeksiyon halini her gün vurman gerekir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    2
byreal22, Bir saat önce yazdı:

Stanazol ve Winstrol aynı şey biri enjeksiyon formu biri tablet formu. Enjeksiyon halini her gün vurman gerekir

biliyorum hocam aynı olduğunu, winstrolü her gün vurursak dozajı nasıl ayarlarız her gün 50mg vursan 10 güne bir kutu gidiyor ghden pahalıya geliyor onu anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Lepsta, 2 saat önce yazdı:

biliyorum hocam aynı olduğunu, winstrolü her gün vurursak dozajı nasıl ayarlarız her gün 50mg vursan 10 güne bir kutu gidiyor ghden pahalıya geliyor onu anlamadım

Aldığın winstrol kaç mg ki :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    2
TheExecutioner, 1 saat önce yazdı:

Aldığın winstrol kaç mg ki :D 

galiba stanozolol daha mantıklı şuan netleştirdim 4 hafta 10,30,50,50 şeklinde tasarladım kürün devamı geliyor 14. haftada bitiricem pct için olucak yardımlarınız için şimdiden teşekkürler şuanlık klomen ve tamoksifen düşünüyorum daha gencim zaten döngünün açılması uzun sürmez inşallah, kesinlikle pctde olmazsa olmaz dediğiniz bu 2 li dışında ilaç var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Lepsta, Şimdi yazdı:

galiba stanozolol daha mantıklı şuan netleştirdim 4 hafta 10,30,50,50 şeklinde tasarladım kürün devamı geliyor 14. haftada bitiricem pct için olucak yardımlarınız için şimdiden teşekkürler şuanlık klomen ve tamoksifen düşünüyorum daha gencim zaten döngünün açılması uzun sürmez inşallah, kesinlikle pctde olmazsa olmaz dediğiniz bu 2 li dışında ilaç var mı ?

Winstrolun enjeksiyonluk formunda dozajlar genelde 100 mg olur haberin olsun pct ise test sonuçlarına göre yapılır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    2
TheExecutioner, Şimdi yazdı:

Winstrolun enjeksiyonluk formunda dozajlar genelde 100 mg olur haberin olsun pct ise test sonuçlarına göre yapılır 

100 mg günlük mü günaşırı mı haftalık mı oluyor, pct test sonuçlarına göre yapılır fakat bazı temel ilaçlar her zaman bulundurulmalı bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Lepsta, 11 saat önce yazdı:

100 mg günlük mü günaşırı mı haftalık mı oluyor, pct test sonuçlarına göre yapılır fakat bazı temel ilaçlar her zaman bulundurulmalı bence

Arimidex ve dostinex bulundurabilirsin ama kan testi sonuçları olmadan da bunları kullanmak doğru değil 

winstrol tableti ise 30 mg ile başlayıp 40-50 ye çıkarabilirsin ama doz arttırmanı tavsiye etmem toksik bir ilaç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    2
TheExecutioner, 13.02.2024 - 15:15 yazdı:

Arimidex ve dostinex bulundurabilirsin ama kan testi sonuçları olmadan da bunları kullanmak doğru değil 

winstrol tableti ise 30 mg ile başlayıp 40-50 ye çıkarabilirsin ama doz arttırmanı tavsiye etmem toksik bir ilaç

koruyucu olarak ne önerirsiniz liv 52 pek etkilemiyormuş duyduğuma göre armidex ve dostinexden çok korkuyorum tren kullanırım onları zor tamoksifen daha mantıklı olmaz mı hocalarımız bize onlar hakkında çok iyi şeyler söylemedirler c.. ü... izliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Lepsta, 15 dakika önce yazdı:

koruyucu olarak ne önerirsiniz liv 52 pek etkilemiyormuş duyduğuma göre armidex ve dostinexden çok korkuyorum tren kullanırım onları zor tamoksifen daha mantıklı olmaz mı hocalarımız bize onlar hakkında çok iyi şeyler söylemedirler c.. ü... izliyorum

Doğru kullanımda arimidex ve dostinex sana faydalı olucaktır. Öströjene aromatize olan bir vücudun var ise arimidex şart eğer değil ise şart değil 

Kendimden örnek vermek gerekirse östrojene çok fazla aromatize olan bir vücudum var. E2 yükseldiği zaman libido kaybı yaşıyorum. Arimidex kullandığım günün gecesi gördüğüm çoğu şeye ereksiyon olabilicek dereceye geliyorum :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.