Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emirkaan2955

Tren acetat baskılanmış t4

Önerilen İletiler

Emirkaan2955    36

Merhabalar aktif kürüm propionat masteron tren acetat 1 haftadır 25 mcg tiromel kullanıyordum bugün test verdim t4 ün baskılandığını gördüm tiromeli kesip levitron mu kullanmalıyım ?

Screenshot_20240207_105113_e-Nabz.jpg Screenshot_20240207_105156_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metropol    74

t4 ün o şekilde olması normal tiromel dengesizdir kullanmaman tarafındayım ama levitron kullan kullanacaksan onun dışında cabaser kullanmadan test verseydin keşke

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metropol, 13 dakika önce yazdı:

t4 ün o şekilde olması normal tiromel dengesizdir kullanmaman tarafındayım ama levitron kullan kullanacaksan onun dışında cabaser kullanmadan test verseydin keşke

Dün içtim hassasiyet hissedince malum işlerimiz vardı:))  tsh da sınırda 50 mcg levitron yeterli midir yarın levitronla devam edeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Emirkaan2955, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar aktif kürüm propionat masteron tren acetat 1 haftadır 25 mcg tiromel kullanıyordum bugün test verdim t4 ün baskılandığını gördüm tiromeli kesip levitron mu kullanmalıyım ?

Screenshot_20240207_105113_e-Nabz.jpg Screenshot_20240207_105156_e-Nabz.jpg

Böyle olması normal.Dışarıdan aldığın t3 hormonu yüzünden kendi üretimin bir süre sonra düşer azalır baskılanır...Tiromel kullanmayı bırak, bunun gerekli olduğu gibi bir yanlış inanç oluştu...Kendi üretimin yetmezse karşılanmazsa veya baskılanırsa o zaman dışardan alma gereği olur...Rastgele kullanmamalısınız hiç bir ilacı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Böyle olması normal.Dışarıdan aldığın t3 hormonu yüzünden kendi üretimin bir süre sonra düşer azalır baskılanır...Tiromel kullanmayı bırak, bunun gerekli olduğu gibi bir yanlış inanç oluştu...Kendi üretimin yetmezse karşılanmazsa veya baskılanırsa o zaman dışardan alma gereği olur...Rastgele kullanmamalısınız hiç bir ilacı...

Hocam 25 mcg alıyordum 4 gün 12.5 alıp sonra kesiyorum doğru mudur? Teşekkür ederim bu arada levitron kullanmama gerek yok diyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Emirkaan2955, 36 dakika önce yazdı:

Hocam 25 mcg alıyordum 4 gün 12.5 alıp sonra kesiyorum doğru mudur? Teşekkür ederim bu arada levitron kullanmama gerek yok diyorsunuz

Aynen gerek yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 07.02.2024 - 13:58 yazdı:

Aynen gerek yok

Hocam libido sıkıntısı yaratabilir mi bu durum ? Geçen hafta duvarı delecek gibiydim şuan libido da yok istekte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Emirkaan2955, 08.02.2024 - 17:16 yazdı:

Hocam libido sıkıntısı yaratabilir mi bu durum ? Geçen hafta duvarı delecek gibiydim şuan libido da yok istekte 

Direkt libidoyla bağlantısı yok, dolaylı yollardan bir miktar etkiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
metinav, 8 saat önce yazdı:

Direkt libidoyla bağlantısı yok, dolaylı yollardan bir miktar etkiler

Tiromel böbreklere bir zararı olur mu hocam 75 mcg ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
gönderildi (düzenlendi)
Tr3n, 11.02.2024 - 12:25 yazdı:

Tiromel böbreklere bir zararı olur mu hocam 75 mcg ile.

Neden böbrek ? Kullanıyorsun da böbreklerde bir sıkıntı mı yaşıyorsun ? Bu bir ilaçtır ve doktorun gerekli gördüğü dozlarda hastalara kullandırılır.Yan etkileri hakkında prospektüse bakarak bilgi sahibi olabilirsin...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
metinav, 10 saat önce yazdı:

Neden böbrek ? Kullanıyorsun da böbreklerde bir sıkıntı mı yaşıyorsun ? Bu bir ilaçtır ve doktorun gerekli gördüğü dozlarda hastalara kullandırılır.Yan etkileri hakkında prospektüse bakarak bilgi sahibi olabilirsin...

Bobreklerde Yaşamıyorum sıkıntı hocam bazı ilaçlar tepme yapıyor ondan sordum. Gece terlemeleri yapti bir tek sustanon beraber kullanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Tr3n, 15 saat önce yazdı:

Bobreklerde Yaşamıyorum sıkıntı hocam bazı ilaçlar tepme yapıyor ondan sordum. Gece terlemeleri yapti bir tek sustanon beraber kullanıyorum

Kullandığın doz yüksek, bence fazla ve bu çok yan etki yapar bünyende.Ayrıca sustanon da kullanıyormuşsun, o da zaten yan etki konusunda vukuatlı ve güçlü bir testosteron mix'i...Terleme falan o dozlarda çok normal...Tepmeyi bırakınca yaşayabilirsin eğer uzun süre kullanıyorsan...

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 23 dakika önce yazdı:

Kullandığın doz yüksek, bence fazla ve bu çok yan etki yapar bünyende.Ayrıca sustanon da kullanıyormuşsun, o da zaten yan etki konusunda vukuatlı ve güçlü bir testosteron mix'i...Terleme falan o dozlarda çok normal...Tepmeyi bırakınca yaşayabilirsin eğer uzun süre kullanıyorsan...

Aldığım levotiron 100 mcg miş 3 tablet bir hafta kullandım hocam bu hafta ikiye düşürdüm gelecek hafta 1 ile sonlandırcam 2 tablet bile terletiyor hiç de dikkat etmedim mcg sine alırken 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 07.02.2024 - 13:17 yazdı:

Hocam tekrardan merhabalar t3 t4 değerlerim tam yerinde artık kurumanın son demlerini oynuyoruz son 3 hafta şuan aktif olarak 50mcg levotiron alıyorum yanına ilk hafta 1 tane tiromel 2.hafta 2 tane tiromel ekleyip dibi görmeyi hedefliyorum böyle yapmam da bir sakınca var mıdır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.