Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulas00

Testislerimde sıkıntı var mıdır?

Önerilen İletiler

ulas00    18

Testislerimde kürden önceki haline göre biraz sertlik ve cansızlık hissediyorum. Son enjeksiyonumun üstünden 2 Aya yakın süre geçti 6 hafta 300mg testo enanthate kullanmıştım. Pct yapmamıştım. Bu durum geçici midir sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tsalyer    14
ulas00, 4 saat önce yazdı:

Testislerimde kürden önceki haline göre biraz sertlik ve cansızlık hissediyorum. Son enjeksiyonumun üstünden 2 Aya yakın süre geçti 6 hafta 300mg testo enanthate kullanmıştım. Pct yapmamıştım. Bu durum geçici midir sizce?

Hormonel değerlerine baktırıp ona göre mi pct gerekmediğine karar verildi? Kafanıza göre pct yapmadıysanız normal problem yaşamanız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18
tsalyer, 4 saat önce yazdı:

Hormonel değerlerine baktırıp ona göre mi pct gerekmediğine karar verildi? Kafanıza göre pct yapmadıysanız normal problem yaşamanız 

Ya işte sağdan soldan güvendiğimiz bu işin içinde olan insanlar söyledi bunu ben de onlara güvendim zaten forumu okusaydım başta böyle işlere bulaşmazdım. 

ulquiorra_z, 4 saat önce yazdı:

bi test alırsanız iyi olur.

Zamanla düzelceğini düşünüyorum testislerin

Yarın direkt ürolojide kontrol ettireceğim her şeyi açıkça anlatarak, boyutları küçük değil bu arada yani düşünün kolunuz pumplı iken 45se pumpsız 42 sönük durur ya aynı o olay var testislerde onu farkediyorum. İçeriğinin dolu ve yumuşak olması gerekirken hafif sertlik var araştırmalarıma göre uniform olması gerekiyor. Bakalım arkadaşlar kimseye de söyleyemiyoruz açık açık yarın gidip konuşacam doktorla en temizi bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388

Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, Prolaktin, E2 testlerini yaptırıp bizimle paylaşırsan durumun hakkında fikrimiz olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Testislerin genel sağlığı hakkında bilgi edinmek için kür öncesi testis USG'si çektirmeli, kür bittikten ve pct yaptıktan sonra yeniden testis USG'si ile karşılaştırılmalı. Kür esnasında testislerin küçülmesi normal bir durumdur, kür sonrası pct ile kendini toparlayacaktır. Ama hep en kötü ihtimale karşın ilk yazdığımı yapmak en mantıklısı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, Prolaktin, E2 testlerini yaptırıp bizimle paylaşırsan durumun hakkında fikrimiz olabilir. 

Testleri verdim hocam ama bunları söylediğimde doktor senden bu değerleri isteyen doktor mu diye sordu, ben de değil bu işte tecrübeli böyle problemleri çözmüş biri dedim, doktor değil yani, ama ben doktorum aradaki fark bu dedi artık bu değerlerden hangisine baktıysa yarın e nabızda görecez 😂

Rdm, 2 saat önce yazdı:

Testislerin genel sağlığı hakkında bilgi edinmek için kür öncesi testis USG'si çektirmeli, kür bittikten ve pct yaptıktan sonra yeniden testis USG'si ile karşılaştırılmalı. Kür esnasında testislerin küçülmesi normal bir durumdur, kür sonrası pct ile kendini toparlayacaktır. Ama hep en kötü ihtimale karşın ilk yazdığımı yapmak en mantıklısı.

Evet haklısınız, zaten bundan sonra 35ten önce asla düşünmüyorum, maddi manevi özgür kafanın ve hayat düzenin rahat olması gerekiyor o zaman gerçekten güzelce yapılır her şey testislerde de çok büyük bi sorun yoktur inşallah, aile hekimimle karar verecez ürolojiye gitmem gerekip gerekmediğine

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
ulas00, 18 dakika önce yazdı:

Testleri verdim hocam ama bunları söylediğimde doktor senden bu değerleri isteyen doktor mu diye sordu, ben de değil bu işte tecrübeli böyle problemleri çözmüş biri dedim, doktor değil yani, ama ben doktorum aradaki fark bu dedi artık bu değerlerden hangisine baktıysa yarın e nabızda görecez 😂

Ben bu doktorları anlamıyorum zaten bunların hepsi birbiri ile bağlantılı şeyler biri bozuksa diğerleri de çok etki etmez zaten.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18
rastlantisal, 7.02.2024 - 07:31 yazdı:

Hocam testi verdim fakat lh fsh prolaktin e2 bakmamış sadece total testo bakmış o da alt sınır 164 üst sınır 753 benimki 308ng çıkmış t3 t4 normal ama tsh 2-5 aralığındayken bendeki 7 çıkmış. Demir yüksek çıkmış demir bağlama düşük çıkmış başka bir sorun yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
ulas00, 1 dakika önce yazdı:

Hocam testi verdim fakat lh fsh prolaktin e2 bakmamış sadece total testo bakmış o da alt sınır 164 üst sınır 753 benimki 308ng çıkmış t3 t4 normal ama tsh 2-5 aralığındayken bendeki 7 çıkmış. Demir yüksek çıkmış demir bağlama düşük çıkmış başka bir sorun yok 

1 Gün daha bekle. Bazı testler geç düşüyor. Sonra olmadı üzerinden konuşuruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

1 Gün daha bekle. Bazı testler geç düşüyor. Sonra olmadı üzerinden konuşuruz.

Sağolun hocam bekliyorum, ayrıca yarın üroloğa da gidip bi kontrol yaptıracam yine hani ne kadar çok uzman görüşü alırsak o kadar iyi, aile hekimim zamana bırak düzelir bir şey kullanma dedi ama riske alıp kendine bırakmaya gerek yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.