Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emiredrn22

Arensis medico trenbolone kullanan var mı?

Önerilen İletiler

SERKO    299
emiredrn22, 06.02.2024 - 22:17 yazdı:

Bu markanın trenini kullanan var mı?

Nedeyse tüm ürünlerini kullandım çok kaliteli a kalite markadır. Özellikle trenleri ve boldenonu çok iyidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30

Nasıl nerden buluyorsunuz arenisi 1 aydır yazmadığım kişi bakmadığım yer kalmadı takıntı haline geldi şu marka bende 😒

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
dertsahnesi, 38 dakika önce yazdı:

Nasıl nerden buluyorsunuz arenisi 1 aydır yazmadığım kişi bakmadığım yer kalmadı takıntı haline geldi şu marka bende 😒

Çok ilaç satan fazla stoklu adamlarda veya bilinen kişilerde yok genelde tahminim bu ürünü 1 2 kişi piyasaya getiriyor diğer satanlar da onlardan topladıklarını satıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299
dertsahnesi, Bir saat önce yazdı:

Yurt dışından kendim getirttim stok yaptım ordan kullanıyordum fakat şimdi noxy e geçtim onun trenini kullanıcam.. İstanbul da bir satıcısı var benimde sürekli alışveriş yaptığım biri,bir de İzmir'de vardı bir arkadaşim getiren o bıraktı bu işleri..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
SERKO, 32 dakika önce yazdı:

Yurt dışından kendim getirttim stok yaptım ordan kullanıyordum fakat şimdi noxy e geçtim onun trenini kullanıcam.. İstanbul da bir satıcısı var benimde sürekli alışveriş yaptığım biri,bir de İzmir'de vardı bir arkadaşim getiren o bıraktı bu işleri..

Sizin sayenizde sardım bu markaya zaten hocam nerdeyse her marka postunda yorumunuzu görüyorum :) Arenis fiyatlarını bilmediğimden soruyorum noxy ile arasında ki fiyatlandırma nasıl

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299

noxy % 40 daha pahalı :D arenis trenlerim bitti bana da noxy çok övdüler deneyeceğiz bakalım.Ben çok marka gördüm kullandım arenis ve la pharma kullandıklarım arasında en iyisiydi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
SERKO, 3 saat önce yazdı:

noxy % 40 daha pahalı :D arenis trenlerim bitti bana da noxy çok övdüler deneyeceğiz bakalım.Ben çok marka gördüm kullandım arenis ve la pharma kullandıklarım arasında en iyisiydi.

Arenis deca bende alıcam da fake olma durumları var mı onu araştırıyorum biraz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299

Sahtesi yok kardeşim hiç denk gelmedim zaten çok bulunabilir bir marka değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga, 13 dakika önce yazdı:

Arenis medico cok kullandim ürünler. Hepsi super ve en Iyi kalite. Ben gozum kapali supesiz kulanirim

Ah bulabilsek bizde kullansak keşke. Hk uzantılı zphc kullanıyorum ama yok yani tamam aradığım marka ilaç bu diyemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.