Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

polat

Sustanon ve cinsel sorunlar

Önerilen İletiler

polat    0

merhaba 12 haftalık 500mg only sustanon kürümün 6. haftasındayım sertleşme ve testislerde küçülme sorunu yaşıyorum

birçok tavsiye aldım küre devam etmemi pct de toparlayacagimi soyleyen oldu , kürü bırakmam gerektiğini söyleyen oldu

2 gün sonra kan tahlili yaptiricagım

pct olarak klomen ,tamofixen, ovitrelle düşünüyorum

sizce ne yapmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Tahlil yapmadan konu açmışsın kim neye ha gi veriye göre yorum yapacak? Test sonuçlarını paylaşınca herkes doğru yorum yapar.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polat    0
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

Tahlil yapmadan konu açmışsın kim neye ha gi veriye göre yorum yapacak? Test sonuçlarını paylaşınca herkes doğru yorum yapar.

doğru söylüyorsunuz tahlilleri 2-3 gün içerisinde ekleyecegim

lh, fsh , total ve free testo , prolaktin yeterli olurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Mümkünse Progesteron ve kesinlikle E2 değerlerini de eklemelisin.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polat    0
Rdm, 29 dakika önce yazdı:

Mümkünse Progesteron ve kesinlikle E2 değerlerini de eklemelisin.

tamamdır hocam ekleyecegim tesekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
polat, 3 saat önce yazdı:

ezbere pct yapmayın diyoruz her şey kan testinize göre neyin gerekli olup olmadığını belirleyecek

tamoxifen neden var mesela şuan göğüs ucunda kaşıntı var mı ? yok ozaman gerek yok bakıyoruz prolaktine çok mu yükselmiş göğüs ucunda kaşıntı mı yapıyo ozaman tamoxifen kullanabilirsin klomen varken ovitrelle neden diyelim ki prolaktin çok çok yüksekirse düşürmek için napıcaksın mesela dostinex nerde yükselmesi için illa deca kullanman gerekmiyo genetiğine bağlı olarak da yükselebilir en safe ilaçla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    17
shX648, 49 dakika önce yazdı:

ezbere pct yapmayın diyoruz her şey kan testinize göre neyin gerekli olup olmadığını belirleyecek

tamoxifen neden var mesela şuan göğüs ucunda kaşıntı var mı ? yok ozaman gerek yok bakıyoruz prolaktine çok mu yükselmiş göğüs ucunda kaşıntı mı yapıyo ozaman tamoxifen kullanabilirsin klomen varken ovitrelle neden diyelim ki prolaktin çok çok yüksekirse düşürmek için napıcaksın mesela dostinex nerde yükselmesi için illa deca kullanman gerekmiyo genetiğine bağlı olarak da yükselebilir en safe ilaçla

Tamoxifeni pct için demiş arkadaş göğüs ucu kaşıntısı için değil. Ayrıca prolaktin yüksekliği sonucu ortaya çıkan göğüs ucu hassasiyetlerinde tamoxifen değil dostinex kullanmak gerekir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
polat, 6 saat önce yazdı:

merhaba 12 haftalık 500mg only sustanon kürümün 6. haftasındayım sertleşme ve testislerde küçülme sorunu yaşıyorum

birçok tavsiye aldım küre devam etmemi pct de toparlayacagimi soyleyen oldu , kürü bırakmam gerektiğini söyleyen oldu

2 gün sonra kan tahlili yaptiricagım

sizce ne yapmalıyım?

cinsel sorunların fazla östrojen yada prolaktinden dolayıdır,test yaptırırsan çözümüde söyleriz,kür bırakılmaz 6. haftada bu sebepten dolayı beklenen birşey...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polat    0
billythekid, 13 saat önce yazdı:

Tamoxifeni pct için demiş arkadaş göğüs ucu kaşıntısı için değil. Ayrıca prolaktin yüksekliği sonucu ortaya çıkan göğüs ucu hassasiyetlerinde tamoxifen değil dostinex kullanmak gerekir.

teşekkürler hocam yerime cevap vermissiniz

0xhex, 10 saat önce yazdı:

cinsel sorunların fazla östrojen yada prolaktinden dolayıdır,test yaptırırsan çözümüde söyleriz,kür bırakılmaz 6. haftada bu sebepten dolayı beklenen birşey...

test yaptıracagım ezbere pct yapmam zaten kan tahlilimi alır almaz paylasacagım

shX648, 14 saat önce yazdı:

düşünüyorum yazdım dostum yapıcam yazmadım. üstte okusan tahlillerimi atıcagımı yazdım zaten, onceden bi öneri , tavsiye alabilirmiyim acaba diye yazdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
polat, 3 dakika önce yazdı:

düşünüyorum yazdım dostum yapıcam yazmadım. üstte okusan tahlillerimi atıcagımı yazdım zaten, onceden bi öneri , tavsiye alabilirmiyim acaba diye yazdım.

pct için tavsiye alınmaz dostum pct duruma göre yapılır yanlış anladığım bir yer var ise kusura bakma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
shX648, 14 saat önce yazdı:

Kardeşim 2-3 paylaşımına baktım kesinlikle sakin olmalısın insanları tersleme hakkın yok. Yetersiz bilgi ile insanları yanlış yönlendiyorsun. Konuyu açan arkadaş daha bir şey yapmamış fikir almak doğrusunu öğrenip öyle uygulamak istiyor. Yanlış pctde yapsa böyle konuşma hakkımız yok doğrusunu anlatıp yardımcı olmalıyız.

Bu platformda herkes barışçıl şekilde düşüncelerini paylaşıyor tartışıyor yada yol gösteriyor bunu bozmak istemezsin diye düşünüyorum. Lütfen kendini geliştir forumu iyice oku pct nasıl yapılır öğren.Yaşın 18 mi bilmiyorum bu kadar üst perdeden konuşman kimsenin hoşuna gitmez...

• Beğen 2
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Diver, 6 saat önce yazdı:

Kardeşim 2-3 paylaşımına baktım kesinlikle sakin olmalısın insanları tersleme hakkın yok. Yetersiz bilgi ile insanları yanlış yönlendiyorsun. Konuyu açan arkadaş daha bir şey yapmamış fikir almak doğrusunu öğrenip öyle uygulamak istiyor. Yanlış pctde yapsa böyle konuşma hakkımız yok doğrusunu anlatıp yardımcı olmalıyız.

Bu platformda herkes barışçıl şekilde düşüncelerini paylaşıyor tartışıyor yada yol gösteriyor bunu bozmak istemezsin diye düşünüyorum. Lütfen kendini geliştir forumu iyice oku pct nasıl yapılır öğren.Yaşın 18 mi bilmiyorum bu kadar üst perdeden konuşman kimsenin hoşuna gitmez...

Bence forum yaşı en az 22 olmalı hocam bu tür konuşmalar bayağı bir artmaya başladı maalesef burak hoca da bundan dolayı referans sistemi getirmek istiyor sanırım. Tc kimlik numarasıyla kayıt olsak çok güzel olur 😅

• Üzgün 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100
gönderildi (düzenlendi)

Sustanon pişmanlıktır ..kamu spotu .. herkeste yapmasada susta dick denen bir olay var riske gerek yok enentat cypionat vs varken sustanon girmek çok gereksiz evet sustanon çok daha etkili ama riske gerek yok .. bence daha fazla kullanma küre enentat ekle 4 5 hafta enentatla devam edip pctye geç kan tahlili sonuçlarına göre yapacağın pctde büyük ihtimalle ovitrelle klomen tamoksifen olacak tahlil sonuçlarını burada paylaşırsan pct ilaçlarını nekadar süre kaç mg kullanacağın konusunda herkes yardımcı olacaktır . Dediğim gibi sustayı kesip pctye geçme en az 4 hafta daha testo enentat ile devam et sonra pctye geç .. geçmiş olsun inşallah kısa sürede düzelirsin 

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 16 saat önce yazdı:

eksik bilgilik bi durm yok insanları da terslemiyorum nasıl anlamak istiyorsan öyle anlayabilirsin abim yardımcı olmak tek amacım 🙂

tarihinde shX648 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polat    0
boss41, 10 saat önce yazdı:

Sustanon pişmanlıktır ..kamu spotu .. herkeste yapmasada susta dick denen bir olay var riske gerek yok enentat cypionat vs varken sustanon girmek çok gereksiz evet sustanon çok daha etkili ama riske gerek yok .. bence daha fazla kullanma küre enentat ekle 4 5 hafta enentatla devam edip pctye geç kan tahlili sonuçlarına göre yapacağın pctde büyük ihtimalle ovitrelle klomen tamoksifen olacak tahlil sonuçlarını burada paylaşırsan pct ilaçlarını nekadar süre kaç mg kullanacağın konusunda herkes yardımcı olacaktır . Dediğim gibi sustayı kesip pctye geçme en az 4 hafta daha testo enentat ile devam et sonra pctye geç .. geçmiş olsun inşallah kısa sürede düzelirsin 

çok teşekkür ederim hocam bugün diş rendavum var maalesef tahlillerim salı veya carsambaya ertelendi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.