Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bekirtulek

Kullandığım ilaçlara göre referans değerlerim normalmi ?

Önerilen İletiler

Bekirtulek    1
  • Zphc Boldenon
  • Zphc Testesteron Enanthe 
  • Zphc Dianabol

1 aydır kullanım sağlamaktayım sizce bu referans değerleri normal mi ?

Screenshot_2024-02-01-14-55-50-597_com.google.android.apps.docs-edit.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.383
Bekirtulek, 1 saat önce yazdı:
  • Zphc Boldenon
  • Zphc Dianabol

İlaçların görsellerinide paylaşır mısın kutuları ile birlikte. Diger insanlarda referans olur vurduğun ilaç su

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

İlaçların görsellerinide paylaşır mısın kutuları ile birlikte. Diger insanlarda referans olur vurduğun ilaç su

peki e2 neden düşük diğer ilaçlardan dolayı mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Bekirtulek, 1 saat önce yazdı:
  • Zphc Boldenon
  • Zphc Dianabol

bomboş ilaçların arimidexte alma östrojeni çakmışsın dibe

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bekirtulek    1

İlaçların görsellerini mesai bitimi paylaşırım arimidex kullanmıyorum zaten. Sizce nasıl bi yol izlemeliyim piyasadaki ilaçlar malum daha kürün 1. Ayı herşeyi geçtim zamanım boşa gidiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
gönderildi (düzenlendi)
Bekirtulek, 6 dakika önce yazdı:

İlaçların görsellerini mesai bitimi paylaşırım arimidex kullanmıyorum zaten. Sizce nasıl bi yol izlemeliyim piyasadaki ilaçlar malum daha kürün 1. Ayı herşeyi geçtim zamanım boşa gidiyor.

çalışan ilaçlar alıp devam edebilirsin

arimidex almiyosan e2 neden öyle anlamadım acaba bolde çalışıyo testomu çalışmıyo o da çok saçma olur gerçi@rastlantisal

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)
ulquiorra_z, 22 dakika önce yazdı:

bomboş ilaçların arimidexte alma östrojeni çakmışsın dibe

Gerekli cevabı vermiş ilacın bomboş, Parana yazık olmuş bitkisel testo alsan testo değerin daha yükselirdi. Totoya verdiğin hasar yanına zarar oldu. Testi ilacı vurduktan sonra ne zaman yaptın 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Kür öncesine ait test sonuçlarını da atar mısın? Karşılaştırırsak daha iyi yorumlarız. Sevgili kardeşim @otopsicikedi ile aynı düşünüyorum. Ama ona rağmen hala garip.

ulquiorra_z, 15 saat önce yazdı:

çalışan ilaçlar alıp devam edebilirsin

arimidex almiyosan e2 neden öyle anlamadım acaba bolde çalışıyo testomu çalışmıyo o da çok saçma olur gerçi@rastlantisal

Bu da bir olasılık ancak yine de cevap değil. Kür öncesi değerleri ile karşılaştırmamız lazım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk808    1
Bekirtulek, 19 saat önce yazdı:
  • Zphc Boldenon
  • Zphc Dianabol

Screenshot_2024-02-01-14-55-50-597_com.google.android.apps.docs-edit.jpg

Ne yazık ki ilaçların yağ dolu, bende zphc kullanmıştım. Aynı durumu yaşadım satıcıya göre değişir doluluk oranı belkide, ama genel olarak TR piyasası boş ürün. ilacı direk kes, sağlam satıcı bulup kürüne karar verirsin baştan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
Hulk808, 25 dakika önce yazdı:

Ne yazık ki ilaçların yağ dolu, bende zphc kullanmıştım. Aynı durumu yaşadım satıcıya göre değişir doluluk oranı belkide, ama genel olarak TR piyasası boş ürün. ilacı direk kes, sağlam satıcı bulup kürüne karar verirsin baştan.

Sen zphc yi kimden almıştın swiss satan tayfa var medicine veriyorlar onlardan mı?

Bekirtulek, 19 saat önce yazdı:

Görselleri ve aldığın fiyatları paylaşabilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk808    1
dertsahnesi, 1 dakika önce yazdı:

Sen zphc yi kimden almıştın swiss satan tayfa var medicine veriyorlar onlardan mı?

Burada isim vermek yanlış birşey ama evet düşündüğün kişidir muhtemelen. Aynı kişi aynı ürün piyasası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
Hulk808, Şimdi yazdı:

Burada isim vermek yanlış birşey ama evet düşündüğün kişidir muhtemelen. Aynı kişi aynı ürün piyasası.

Arkadaş görselleri paylaşırsa aklımızda ki soru işaretleri kalkar bende zphc kullanmaya başladım forumda çok adı geçen ifbb den temin ettim hk uzantılı ondan biraz bu konu dikkatimi çekti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bekirtulek    1

İlaçlar bunlar arkadaşımla beraber başlamıştık bolde bitti kutusunu atmıştım o yüzden atamıyorum görseli fakat paketler birbirine benzer.Zphc.com uzantılı değil. Kod seni medicine uzantılı bı siteye yönlendiriyor

IMG_20240202_141640.jpg IMG_20240202_141654.jpg

rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Kür öncesine ait test sonuçlarını da atar mısın? Karşılaştırırsak daha iyi yorumlarız. Sevgili kardeşim @otopsicikedi ile aynı düşünüyorum. Ama ona rağmen hala garip.

Bu da bir olasılık ancak yine de cevap değil. Kür öncesi değerleri ile karşılaştırmamız lazım.

Büyük saçmalık yapıp bilinçsizlikten kür öncesi sonuçlarım yok abilerim kardeşlerim kusura bakmayın böyle bir forumdan çok sonra haberim oldu. Başka bı satıcıdan pharma tech temin edip bolde testo enanthe turinabol ile devam etmeyi düşünüyorum. Saygılar

Hulk808, 2 saat önce yazdı:

Satıcım uzaktan bı arkadaşım sizin bahsettiğiniz kişi değil 

dertsahnesi, 2 saat önce yazdı:

Görselleri ve aldığın fiyatları paylaşabilir misin?

Görselleri paylaştım bakabilirsiniz fiyat olarak ta 3 ilacı 3500 lira bı maliyete aldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
Bekirtulek, Şimdi yazdı:

Uzaktan bi arkadaşın bahsettiğimiz kişiden alıyordur hocam çünkü medicine nin ilk elini biliyor herkes ve keşke almadan önce forumda araştırma yapsaydınız kesinlikle sahte ve boş ürün olduğunu görürdünüz, ben pharm tec e gelirsek çalışıyor ama tam dolu mu hayır boldesi treni dolu mu içinde Testo mu var net bir şey söylemek çok zor ama ben deneyip tatmin olamamışım özellikle son serilerde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bekirtulek    1
dertsahnesi, Şimdi yazdı:

Uzaktan bi arkadaşın bahsettiğimiz kişiden alıyordur hocam çünkü medicine nin ilk elini biliyor herkes ve keşke almadan önce forumda araştırma yapsaydınız kesinlikle sahte ve boş ürün olduğunu görürdünüz, ben pharm tec e gelirsek çalışıyor ama tam dolu mu hayır boldesi treni dolu mu içinde Testo mu var net bir şey söylemek çok zor ama ben deneyip tatmin olamamışım özellikle son serilerde

Orasını bilmiyorum hocam Küre başladım artık dediğim gibi böyle bilinçli insanların bulunduğu bi forumdan çok sonradan haberim oldu tamamen kendi kusurum o yüzden satıcıyıda suçlayamam pharmaları deneyip göreceğiz sonuçları paylaşım sağlarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

görseldeki ilaçlar patlak dolu da olabilirlerdi olmamış yapıcak birşey yok sağlık değerlerine bak(kolestrol,böbre gibi) iyiyse dolu ilaçla devam edebilirsin değilse dinlen temizlensin bi vücut sonra bakarsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
gönderildi (düzenlendi)
Bekirtulek, 4 saat önce yazdı:

İlaçlar bunlar arkadaşımla beraber başlamıştık bolde bitti kutusunu atmıştım o yüzden atamıyorum görseli fakat paketler birbirine benzer.Zphc.com uzantılı değil. Kod seni medicine uzantılı bı siteye yönlendiriyor

IMG_20240202_141640.jpg IMG_20240202_141654.jpg

Büyük saçmalık yapıp bilinçsizlikten kür öncesi sonuçlarım yok abilerim kardeşlerim kusura bakmayın böyle bir forumdan çok sonra haberim oldu. Başka bı satıcıdan pharma tech temin edip bolde testo enanthe turinabol ile devam etmeyi düşünüyorum. Saygılar

Görselleri paylaştım bakabilirsiniz fiyat olarak ta 3 ilacı 3500 lira bı maliyete aldım 

Bu kazığı yediğine gore cok cevren olmadığını varsayıyorum, doğru satıcıyı aramak yerine burak hocadan temin etmen zaman kaybetmemek icin iyi bir tercih olabilir.

Pharmtec'de boş olabiliyor.

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bekirtulek    1
janbertozen, 1 saat önce yazdı:

görseldeki ilaçlar patlak dolu da olabilirlerdi olmamış yapıcak birşey yok sağlık değerlerine bak(kolestrol,böbre gibi) iyiyse dolu ilaçla devam edebilirsin değilse dinlen temizlensin bi vücut sonra bakarsın 

Öyle yapmayı düşünüyorum cevaplarınız için teşekkürler 

egerdnc, 2 dakika önce yazdı:

Bu kazığı yediğine gore cok cevren olmadığını varsayıyorum, doğru satıcıyı aramak yerine burak hocadan temin etmen zaman kaybetmemek icin iyi bir tercih olabilir.

Pharmtec'de boş olabiliyor.

Doğrudur pek çevrem yok öncesindede bahsettiğim gibi bu platformdan çok sonradan haberim oldu Burak hocayla iletişime geçtim ama biliyosunuz standartları var 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.