Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nakres27

Sakatlıklar - bel fıtığı - iyi gelecek ürün nedir?

Önerilen İletiler

nakres27    37

İyi forumlar 
Yaklaşık 12 13 senedir çoğu spor branşıyla ilgilendim bu süreçte çok sakatlık yaşadım ama iki tanesi kalıcı oldu. Birincisi Belimde Bel fıtığı başlangıcı var l5 s1 bölgesinde diğeri ise menisküs esnemesi var bunlar kışın daha çok ağrı yapıyor. Bunları güçlendirmek için ant. yapıyorum ama bu bölgeleri güçlendirmek için kullandığınız ilaç veya herhangi bir ürün var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    424

Bende de 3 adet fıtık başlangıcı var medical korse tavsiye ederim sırt günleri daha güvenli ve ağrısız hissediyorum. Normal zamanda üşütmemeye dikkat et yün bele sarılan kuşaklardan kullanabilirsin en azından kış geçene kadar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Diver, Şimdi yazdı:

Bende de 3 adet fıtık başlangıcı var medical korse tavsiye ederim sırt günleri daha güvenli ve ağrısız hissediyorum. Normal zamanda üşütmemeye dikkat et yün bele sarılan kuşaklardan kullanabilirsin en azından kış geçene kadar. 

Bu ürünleri ben de kullanıyorum kemer kullanmadığım gün bacak veya sırt günüm olsa bile atlıyorum mecburen. şundan kaynaklı sordum hocam mesela yanlış bilmiyorsam  decanın bu tarz şeylere iyi geldiğini biliyorum. Deca olmasa da bu tarz başka ürün var mı acaba iyi gelen illa ilaç olmasına gerek yok krem olabilir ya da herhangi bir şey 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    424
nakres27, Şimdi yazdı:

Bu ürünleri ben de kullanıyorum kemer kullanmadığım gün bacak veya sırt günüm olsa bile atlıyorum mecburen. şundan kaynaklı sordum hocam mesela yanlış bilmiyorsam  decanın bu tarz şeylere iyi geldiğini biliyorum. Deca olmasa da bu tarz başka ürün var mı acaba iyi gelen illa ilaç olmasına gerek yok krem olabilir ya da herhangi bir şey 

Bpc-157 yada tb500 kullanabilirsin. Deca bende omuz sakatlığıma çok iyi geldi düşük doz kullanıp deneyebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Diver, Şimdi yazdı:

Bpc-157 yada tb500 kullanabilirsin. Deca bende omuz sakatlığıma çok iyi geldi düşük doz kullanıp deneyebilirsin. 

ilk kürüme yakında başlayacağım pazartesi bu yüzden decayı dahil etmek istemedim ama diğer ürünlere bakabilirim içerikleri nelerdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    424
nakres27, 1 dakika önce yazdı:

ilk kürüme yakında başlayacağım pazartesi bu yüzden decayı dahil etmek istemedim ama diğer ürünlere bakabilirim içerikleri nelerdir

Tb500 ve Bpc-157 aynı ürün diyebiliriz güncel versiyonu Bpc-157 ikiside Peptid. Forumdan Peptid bölümünden okuyabilirsin. Yaraları, eklem sakatlıklarını hızlı iyileştiriyor. Kardeşim kasık fıtığından ameliyat oldu sağolsun @Lovinghocam Bpc-157 gönderdi çok hızlı iyileşti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775

Deca deca deca :D fıtık yokmuş gibi hissedersin kürdeyken :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Tb500 ve Bpc-157 aynı ürün diyebiliriz güncel versiyonu Bpc-157 ikiside Peptid. Forumdan Peptid bölümünden okuyabilirsin. Yaraları, eklem sakatlıklarını hızlı iyileştiriyor. Kardeşim kasık fıtığından ameliyat oldu sağolsun @Lovinghocam Bpc-157 gönderdi çok hızlı iyileşti.

şimdi araştırdım biraz ürünü denemek isterim @Loving hocam ile iletişime geçeyim hemen keşke mesaj olarak  cevap verse :D gün içinde konuşamıyorum ofis ortamında yoksa bir çok ürünü ondan temin etmeyi düşünüyorum :D

SPECTRE, 3 dakika önce yazdı:

ilk kürüm olacak bu yüzden riske atmak istemiyorum acele etmek istemiyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    424
nakres27, 1 dakika önce yazdı:

hocam 6 da çıkıyorum 8 9 a kadar ant. yemek faslı oluyor o saatte açıkcası adamı rahatsız etmek istemiyorum biri beni o saatte rahatsız etse hoş olmaz :D

Burak hocayı tanımadığın için böyle konuşuyorsun. Ara müsaitse görüşür yoksa geri döner kasma bu kadar 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Diver, Şimdi yazdı:

Burak hocayı tanımadığın için böyle konuşuyorsun. Ara müsaitse görüşür yoksa geri döner kasma bu kadar 😄

forumda yeniyim çoğu kişiyi tanımıyorum daha bir aydır buralardayım  ve yeni yeni öğreniyorum bir şeyleri hiç bilmeyenler için cennet burası bilgi açısından ve insanlar gerçekten çok duyarlı hemen yardımcı oluyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    424
nakres27, 3 dakika önce yazdı:

forumda yeniyim çoğu kişiyi tanımıyorum daha bir aydır buralardayım  ve yeni yeni öğreniyorum bir şeyleri hiç bilmeyenler için cennet burası bilgi açısından ve insanlar gerçekten çok duyarlı hemen yardımcı oluyorlar.

Kesinlikle öyle Burak hocayı ve bu forumu bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum eminim çoğunluk böyle düşünüyordur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Diver, Şimdi yazdı:

Kesinlikle öyle Burak hocayı ve bu forumu bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum eminim çoğunluk böyle düşünüyordur. 

buna hiç şüphem yok Şirinlerin köyü gibi burası herkes huzurlu ve sakin :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
SPECTRE, 29 dakika önce yazdı:

Deca kurtarıcıdır ama bırakınca eski haline döner sorunlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775
Bay-T, 21 dakika önce yazdı:

Deca kurtarıcıdır ama bırakınca eski haline döner sorunlar.

Doğru abi :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.