Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

JUNEVII

İlk kürüm için verilen fiyat!

Önerilen İletiler

JUNEVII    0

Merhabalar. Ilk kez küre gireceğim ve gittiğim kişi bana bu şekilde bir kür yazdı. Kürün iyi olduğunu biliyorum miktarları da 12 hafta için ayarladı ancak fiyatlar beni benden aldı. Gerçekten bu şekilde mi fiyatlar ya da daha uyguna temin edebilir miyim?

br99zj.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokcen11    0

Kardesim oncelikle sen hacim kurunemk girmek istiyorsun yoksa define mi ?

Sana yazilan bu kur definasyona yonelik bir kur.

Ayrica ilk kurun hacime yonelik olmali

Boy yas spor gecmisin vs bilmiyorum yazmamissnda fakat ilk kur olarak sahsen ben hacim.kuru oneriyorum ayrica kurdeki winstrol icin buradaki hocalarm tarafindan her zaman soylenen yag oraninin %1o un altinsa iken kuanilmasi. Fakat senden goturdugu suyu biraktiktan sonra geri goturur emin ol.

Fiyat konusunda bana pahali geldi acikcasi marka vs de yazmamissn.

Yani demem o ki hacim yapmadan define kurune girmen pek bisey ifade etmiyor ilk kur olarak baslangicda only testo kuru yapablir duruma gore devamini getirebilirsin iyi gunler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ThorA    0

Öyle bir fiyat olması imkansız öyle saçma şey mi olur. Sakın almayın. En kaliteli markada bile bu kadar tutmaz. 12 haftalık size 3 Şişe masteron ve testosteron pripionat yeterlidir haftalık 300 mg. Clen Balkan pharma 60-70 tl arasıdır her yerde. Winstrol ve anavar gereksiz illa da istiyorsan 2 sinden birini seçmelisiniz. Winstrol daha etkilidir oda en kalitelisi 140 tl. Bvs testosteron 100 tl. Masteron ise 140 tl dir. Buna göre siz hesaplayın daha fazla sakın vermeyin. Ürünlerin markaları kim bilir nedir. Benim yazdıklarım en kaliteli markalardır diyebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JUNEVII    0

CARBON PHARMA ürünleri. Uzun süredir spor yapıyorum ama hastalık atlattım o yüzden çok yağlı ddurumdayım şuan. O yüzden definasyon kürü yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

pro bir kür yazmış adam sana merak ettim kim u vatandaş define olmak istiyosan max ilk kür 500 tl civarı clen+winstrol +anavar olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JUNEVII    0
pro bir kür yazmış adam sana merak ettim kim u vatandaş define olmak istiyosan max ilk kür 500 tl civarı clen+winstrol +anavar olarak

İlk kür tabletlerden ibaret mi olacak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

carbon pharma diyorsun ve bahsettiğin para 3 bin t civarı :)) 3 bin tl ile carbona %10 ortak olursun ciddiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JUNEVII    0
carbon pharma diyorsun ve bahsettiğin para 3 bin t civarı :)) 3 bin tl ile carbona %10 ortak olursun ciddiyim

Bu gün iyi bir hoca ile konuştum ve aynı küre ve balkan pharma gibi firmaların ürünlerine 1000 TL fiyat verdi. İsmini versem bir çoğunuz tanır büyük ihtimalle Türkiye dereceleri olan eski bir sporcu kendisi. İçim rahat şuan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim sakın sakın sakın atlamışlar resmen alma bu fiyata 9 kutu nedir ya ilk kür olmaz böyle bunlar insanı haşat eder kendin araştır iyice bilgilen olmadı bana yaz özelden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.253
kardeşim sakın sakın sakın atlamışlar resmen alma bu fiyata 9 kutu nedir ya ilk kür olmaz böyle bunlar insanı haşat eder kendin araştır iyice bilgilen olmadı bana yaz özelden

Size özelden yazınca ne olacak pardon ??? ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Testo ve Masteron fiyatları normal özellikle iyi markalar için fakat 9 kutu winstrol nedir Allah aşkına.Çok saçma bir kür dizaynı.Benim açtığım başlıkta Kür değişimim hakkında öneri adındaki Tolgacan hocamın yazdığı 10 haftalık definasyon kürünü uygulamanızı tavsiye ederim.Aynısını viewtopic.php?f=23&t=842 bu başlıktada bulabilirsiniz.

ayrıca Carbon pharma cok dandik ugl bir marka sakın bulaşmayın..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

özelden yaz tarzı mesajlara itibar etmeyiniz forumda satış vb şeyler yasaktır bilginize böyle birşeyi gördüğünüzde ihbar etmelisiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JUNEVII    0

Hocalarım, abilerim. Bahsettiğim hocam ile halledececeğim kür işini. O da 9 kutu Winstrol'ün saçma olduğunu söyledi 4 kutu Winstrol yeter dedi. Kalan ürünleri aynı şekilde Balkan Pharma'dan tedarik edeceğiz. Bir problem kalmadı. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.