Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tsalyer

Enjeksiyon bölgesi ve riskler

Önerilen İletiler

tsalyer    14

Arkadaşlar kendi kendime enjeksiyon yapacağım ancak sinir ve damara denk gelmesi durumunda ani ölüm (kalp krizi, şok) gibi durumların ya da felç kalmanın mümkün olduğunu söyleyenleri gördüm. damar kontrolü nasıl yapılır biliyorum ancak ilacı enjekte etmesek, kontrolü yapsak bile iğne sinir veya damara geldiğinde bu riskler var mıdır? Enjeksiyon için en güvenli bölgeleri ve sustanon için doğru ucu önerebilirseniz sevinirim. Ayrıyeten reçetesiz sustanon enjeksiyonunu yaptırabileceğim bir yer var mıdır acaba? Sağlık ocakları vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243
tsalyer, Şimdi yazdı:

Arkadaşlar kendi kendime enjeksiyon yapacağım ancak sinir ve damara denk gelmesi durumunda ani ölüm (kalp krizi, şok) gibi durumların ya da felç kalmanın mümkün olduğunu söyleyenleri gördüm. damar kontrolü nasıl yapılır biliyorum ancak ilacı enjekte etmesek, kontrolü yapsak bile iğne sinir veya damara geldiğinde bu riskler var mıdır? Enjeksiyon için en güvenli bölgeleri ve sustanon için doğru ucu önerebilirseniz sevinirim. Ayrıyeten reçetesiz sustanon enjeksiyonunu yaptırabileceğim bir yer var mıdır acaba? Sağlık ocakları vs.

Sağlık kabinlerinin bağzıları yapıyor bazıları korkuyor haklılar içinde uyuşturucu madde olabileceğini düşünüp.

Panik yapma ne kadar panik yaparsan o kadar hata yapma riskin artart. Youtube.com gir orada bacaktan enjeksiyon gibi aramalar yap karşına çok fazla video uygulama verisi çıkacak onlara bakarak bazı şeyleri kafada oturtabilirsin kolaylıkla. Bacaktan yapacaksan siyah uçlu kalçadan yaptıracaksan yeşil uçlu enjektörü deneyebilirsin. Bacaktan kendin yapacaksan enjeksiyonu iğne kas içine girince pistonu çek bir kaç kabarcık görürsen temiz şekilde enjekte edebilirsin ama kabarcık yerine kan damlası görürsen heyecanlanmadan iğneyi geri çek ucunu değiştir farklı bir kaç cm üstüne veya altına enjeksiyon yapmayı dene bukadar geçemiş olsun ;)

• Beğen 4
  • Teşekkürler 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

Sağlık kabinlerinin bağzıları yapıyor bazıları korkuyor haklılar içinde uyuşturucu madde olabileceğini düşünüp.

Panik yapma ne kadar panik yaparsan o kadar hata yapma riskin artart. Youtube.com gir orada bacaktan enjeksiyon gibi aramalar yap karşına çok fazla video uygulama verisi çıkacak onlara bakarak bazı şeyleri kafada oturtabilirsin kolaylıkla. Bacaktan yapacaksan siyah uçlu kalçadan yaptıracaksan yeşil uçlu enjektörü deneyebilirsin. Bacaktan kendin yapacaksan enjeksiyonu iğne kas içine girince pistonu çek bir kaç kabarcık görürsen temiz şekilde enjekte edebilirsin ama kabarcık yerine kan damlası görürsen heyecanlanmadan iğneyi geri çek ucunu değiştir farklı bir kaç cm üstüne veya altına enjeksiyon yapmayı dene bukadar geçemiş olsun ;)

Hocam öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim, kan kontrolünü biliyorum ancak benim merak ettiğim iğnenin sinir ya da damara gelmesi durumunda kontrolü yapacak zaman olmadan öbür tarafa gitmemiz ya da felç kalmamız gibi bir ihtimal olup olmadığı. Allah korusun enjeksiyon esnasında yanlış bir yere gelmesi ilaçın yan etkilerinden daha çok korkutuyor beni. Bölgemdeki sağlık kabinlerini araştıracağım, sustanonu kutusu açılmamış bir şekilde götürürsem yaparlar diye umut ediyorım, sonuçta eczane ilacı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
Bay-T, 12 dakika önce yazdı:

Adam şiir gibi anlatmış :D Bende eklemek isterim damara denk gelirse ölmezsin ama ani bayılma, kısmi felç gibi durumlar gözlemlenebilir çok hızlı müdahale edilirse sorun yaşamazsın :) Ama müdahale ne kadar gecikirse sorun o kadar artabilir. Eczaneler genelde yapmıyor ben ilk yıllarımda denemiştim reçete istemişlerdi haklı olarak bende bir diş doktoru olarak ezbere ilaç vermiyorum :) 

• Beğen 2
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
tsalyer, 44 dakika önce yazdı:

Hocam öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim, kan kontrolünü biliyorum ancak benim merak ettiğim iğnenin sinir ya da damara gelmesi durumunda kontrolü yapacak zaman olmadan öbür tarafa gitmemiz ya da felç kalmamız gibi bir ihtimal olup olmadığı. Allah korusun enjeksiyon esnasında yanlış bir yere gelmesi ilaçın yan etkilerinden daha çok korkutuyor beni. Bölgemdeki sağlık kabinlerini araştıracağım, sustanonu kutusu açılmamış bir şekilde götürürsem yaparlar diye umut ediyorım, sonuçta eczane ilacı 

Sinire denk geldiğin an zaten bacağın havaya kalkar istemsiz şekilde geri çekersin iğneyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
TheExecutioner, 24 dakika önce yazdı:

Sinire denk geldiğin an zaten bacağın havaya kalkar istemsiz şekilde geri çekersin iğneyi 

Anladım hocam peki aynı bölgeye üst üste iki enjeksiyon yapsam problem olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
tsalyer, 10 dakika önce yazdı:

Anladım hocam peki aynı bölgeye üst üste iki enjeksiyon yapsam problem olur mu?

neden üst üste yapıcaksın amacın nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
TheExecutioner, 2 saat önce yazdı:

neden üst üste yapıcaksın amacın nedir 

Hazır güvenli bir yer bulmuşken farklı bir yerden vurarak tekrar damar/sinire gelme ihtimali olsun istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
tsalyer, 6 dakika önce yazdı:

Hazır güvenli bir yer bulmuşken farklı bir yerden vurarak tekrar damar/sinire gelme ihtimali olsun istemiyorum 

Eğer ödem falan olmazsa vurabilirsin tabi ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
forbit, 4 saat önce yazdı:

Adam şiir gibi anlatmış :D Bende eklemek isterim damara denk gelirse ölmezsin ama ani bayılma, kısmi felç gibi durumlar gözlemlenebilir çok hızlı müdahale edilirse sorun yaşamazsın :) Ama müdahale ne kadar gecikirse sorun o kadar artabilir. Eczaneler genelde yapmıyor ben ilk yıllarımda denemiştim reçete istemişlerdi haklı olarak bende bir diş doktoru olarak ezbere ilaç vermiyorum :) 

Hocam bu ani bayılmayı kısmi felçi vs omuzdan vurduğumuzda da yaşar mıyız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
harbiyesutay    24
shotpowertr, 5 saat önce yazdı:

+1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411

Öncelikle bu ihtimaller olma durumu gerçek olan ama bence az olan ihtimaller çok heyecan yapıp düşünürsen vuramazsın zaten. 
youtuba enjeksiyon bölgeleri yaz bak ve içgüdüsel olarak belirlediğin bölgeye enjektörü sok sonra sakin kalmaya çalış nefes al pistonu geri çek enjektöre kan gelmiyorsa devam et iş bu kadar basit zaten bir süre sonra hiç bit şey hissetmiceksin gözün kapalı vurursun. 

Son konuya gelince bölge farketmez zaten ilacı biraz hızlı vursan kılcallardan filan bir şekilde kana hızlı karışıyor o şekilde bile bayılabilirsin.

Başlarda bir iki kere hızlı vurmuştum ilaç ağzıma geliyordu resmen ölüm gibi bir öksürük ve nefes darlığı geçiyordum 5 10 dk sonra geçiyordu özellikle trende bu çok oluyor treni hızlı vurup ambulans Çağıran arkadaşım vardı ;)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
shotpowertr, 6 saat önce yazdı:

Her yerden yaşarsın. Damara denk gelsin yeter. O kadar ilaç bir anda kalbe gidince yaşayacağın adrenalin patlaması, peşi sıra glikojen depolarının ani boşalması vs derken 20 dakika kendine gelemezsin. Enjeksiyon yapmak ciddiye alınması gereken bir konudur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Ironmann, 1 saat önce yazdı:

Öncelikle bu ihtimaller olma durumu gerçek olan ama bence az olan ihtimaller çok heyecan yapıp düşünürsen vuramazsın zaten. 
youtuba enjeksiyon bölgeleri yaz bak ve içgüdüsel olarak belirlediğin bölgeye enjektörü sok sonra sakin kalmaya çalış nefes al pistonu geri çek enjektöre kan gelmiyorsa devam et iş bu kadar basit zaten bir süre sonra hiç bit şey hissetmiceksin gözün kapalı vurursun. 

Son konuya gelince bölge farketmez zaten ilacı biraz hızlı vursan kılcallardan filan bir şekilde kana hızlı karışıyor o şekilde bile bayılabilirsin.

Başlarda bir iki kere hızlı vurmuştum ilaç ağzıma geliyordu resmen ölüm gibi bir öksürük ve nefes darlığı geçiyordum 5 10 dk sonra geçiyordu özellikle trende bu çok oluyor treni hızlı vurup ambulans Çağıran arkadaşım vardı ;)))

only testo da bile o öksürük geliyor bazen gerçekten çok kötü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411
Valhallaxd, 2 saat önce yazdı:

only testo da bile o öksürük geliyor bazen gerçekten çok kötü

Genelde kaliteli ilaçlar da oluyor zeytinyağı konulanlarda olmaz ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.