Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mojo_jojo

Arenis medico?

Önerilen İletiler

Mojo_jojo    10

herkese hayırlı günler. Bir ig hesabı buldum yakınlarda arenis mediconun. Az takipçili kendi halinde bir hesap gibi duruyor, arenis medico zphc canada sp spectrum balkan da sattığını söyledi. Arenis medico arayışında olduğum için onu almayı düşünüyorum ama bu ürünlerin sahteleri var mı biliyor musunuz.

Cooper İran deca sattığını söyledi ayrıca zamanında thaigeri getirenlerdenmiş 

047fbd84-15c2-492e-803e-94639577d07f.jpeg.d1521cb22b12f2104fd76c79e4f24682.jpeg.5c63eb80a43217246b4d6e531287d3d8.jpeg

Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    409

Söylediğin markalar piyasanın en iyi ilaçları sadece zphc ve Balkan’ın fakeleri oluyor o markalarda teyit etmek istersen zphc fotosu isteyip bakabilirsin medicine filan yazıyor mu diye ama bu markaları satıyorsa sadece orjinaldir diye düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299
Mojo_jojo, 4 saat önce yazdı:

herkese hayırlı gunler.Bir ig hesabı buldum yakınlarda arenis mediconun. Az takipcili kendi halinde bir hesap gibi duruyor,arenis medico zphc canada sp spectrum balkan da sattıgını soyledi. Arenis medico arayısında oldugum icin onu almayı dusunuyorum ama bu urunlerin sahteleri var mı biliyor musunuz. Simdiden tesekkurler.

2.5 yıldır arenis kullanıyorum sahtesine hiç denk gelmedim  a kalite üründür.

Ayrıca arenis fiyatlar nedir?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Kac yildir arenis kullandim ve hic sahte rask gelmedim. Simdiye kadar kullandigim en saglam ve kaliteli marka. Gozum kapali kullaniyom

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
SERKO, 3 dakika önce yazdı:

2.5 yıldır arenis kullanıyorum sahtesine hiç denk gelmedim  a kalite üründür.

Decası 57 euro tren enanth 66 euro 

Cooper bolde 1450 simdilik bunların fiyatını aldım.Ben de sahte oldugunu dusunmuyorum sahtesi uretilen bir marka degil.
cooper sp arenis bunların en iyi urunu dedikleriniz var mı meslea cooper boldeyi cok ovduler onun gibi arenisin şu fena ucurur diyebiliceginiz bi urun var mı

bir de iran anapolon deca cinnatropin varmıs ama onlara simdi bulaşmayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Mojo_jojo, 27 dakika önce yazdı:

Cooper bolde 1450 simdilik bunların fiyatını aldım.Ben de sahte oldugunu dusunmuyorum sahtesi uretilen bir marka degil.
cooper sp arenis bunların en iyi urunu dedikleriniz var mı meslea cooper boldeyi cok ovduler onun gibi arenisin şu fena ucurur diyebiliceginiz bi urun var mı

Tabi ki her satıcı tütcar ayni değil ve bazıları sahtekar oluyor ve ürünler sahte çıkabilir hic bir sey garanti yoktur… artik Herseyin kopyasını yapıyorlar insanlar😂 Ama benim alidigim arenis şimdiye kadar sahte çıkmadı ve hepsi sağlam calisdi. Bildime göre piyasada arenis sahte yoktur ve nadir bulunur. Onun için gözü kapalı kulaniyom ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299
Mojo_jojo, 27 dakika önce yazdı:

fiyatlar birbirine yakın 3 5 dolar oynuyor.

arenis tren serisi ve boldesini tartışmam bile decasını kullanmadım tabletleride çok iyi testoları gayet iyi sahtesi yok ürünün 

şöyle söyleyeyim ben 2000 usd lık almıştım en son arenisleri ama direk sırptan aldım aracısız hepsini kendime aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cubum    0
Mojo_jojo, 16.01.2024 - 10:17 yazdı:

herkese hayırlı günler. Bir ig hesabı buldum yakınlarda arenis mediconun. Az takipçili kendi halinde bir hesap gibi duruyor, arenis medico zphc canada sp spectrum balkan da sattığını söyledi. Arenis medico arayışında olduğum için onu almayı düşünüyorum ama bu ürünlerin sahteleri var mı biliyor musunuz.

Cooper İran deca sattığını söyledi ayrıca zamanında thaigeri getirenlerdenmiş 

Şimdiden teşekkürler.

Bu kişi nasıl bulabilirim bir yolu varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
Cubum, 1 saat önce yazdı:

satıcı ismi paylaşmak yasak malesef,arenis değil ama diğer kaliteli markalar için adres belli zaten burak hocam😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cubum    0
Mojo_jojo, 3 saat önce yazdı:

satıcı ismi paylaşmak yasak malesef,arenis değil ama diğer kaliteli markalar için adres belli zaten burak hocam😄

Arenis ne kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
Cubum, 19.01.2024 - 13:01 yazdı:

Bende 1 aydır araştırıyorum daha bulamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.